neděle 2. října 2016

Ano, díky GVKB bude tato civilizace brzo kompatibilní

Je to beznadějná konzumní civilizace, protože je nekompatibilní, budeme muset tuto civilizace optimálně eliminovat, abychom mohli začít s procesem transformace tohoto ekosystému. Vše proběhne klasicky, kdy nejprve se provede systémová dokumentace, a potom se vše virtuálně otestuje, jsou zde nějaké dotazy. V té civilizaci žije GVKB co s tím uděláme? Tím se vše mění, díky GVKB bude tato civilizace brzo kompatibilní, protože GVKB je specialista na to, jak nekompatibilní konzumní civilizace, transformovat tak aby byli kompatibilní.
GVKB je ale přeci už dávno mrtvý, to nás učili ve škole? GVKB nemůže být mrtvý, on je nezničitelný a nesmrtelný, občas je zde snaha, zatajit objektivní informace o GVKB, a tak se mediálně často tvrdí, že je mrtvý. Je GVKB subjekt nebo objekt? GVKB je tím čím chce být, může být tedy objektem nebo subjektem, záleží na situaci.
Můžeme GVKB nějak pomoci, s jeho prací na tom, aby byla tato civilizace kompatibilní s Vesmírnou Unií? GVKB je profesionál, a my jsme jenom amatéři, takže bychom jej jenom zbytečně zdržovali, tato civilizace má veliké evoluční štěstí, že díky GVKB bude transformována, a místo chybných lidí, zde budou dokonalí roboti, nejspíše má Vesmírná Unie s touto planetou nějaké tajné skryté záměry, a tak zde byl zde tajně nasazen GVKB.

Ano, EU nemůže být dojnou krávou, pro nepřizpůsobivé občany

Konzumní civilizace potřebuje přizpůsobivé lidi, krize jsou následkem toho, že lidi se neumí rychle přizpůsobovat změnám, a tak jsou s nimi problémy, Romové a Mohamedáni jsou klasickou ukázkou, nepřizpůsobivé geneticky zaostalé rasy, se kterou jsou největší civilizační problémy. Pokud je nějaký Rom nebo Mohamedán přizpůsobivý, tak zde s ním nejsou v civilizaci problémy, není ale možné pomocí přeškolení zajistit to, že se nepřizpůsobivý člověk, rychle a snadno, stane přizpůsobivým.
Zaměstnavatel, nepřizpůsobivému zaměstnanci dá ve zkušební době výpověď, co má ale dělat národ, s nepřizpůsobivými lidmi, co mají v tom národě už občanství? Je třeba zrušit výhodu jistého občanství, a vázat občanství na placení vysokých daní státu, ten kdo nebude platit v dospělosti státu vysoké daně, ten přijde o občanství, a bude muset opustit národ, národ nemůže být dojnou krávou, pro nepřizpůsobivé lidi, co nejsou schopní státu platit veliké daně, vše je zde jenom obchod, kdo chce zboží, musí za něj zaplatit.
Svět je veliký, a zajisté se zde najde i místo, pro lidi co nejsou přizpůsobiví, a tak neplatí veliké daně, většina států, dneska zavírá sobecky hranice, před nepřizpůsobivými lidmi, a tak by bylo nejlepší pro nepřizpůsobivé lidi, vytvořit na světě nějakou velikou oplocenou rezervaci, kam bychom ze všech bohatých států, odsouvali nepřizpůsobivé lidi, osobně bych navrhoval Sibiř, zde je mnoho místa, a je zde krásná divoká civilizací nezničená příroda.

Ano, GVKB je nejmoudřejší člověk

Pokud jsi jenom trouba tak nemůžeš pochopit to, že je GVKB nejmoudřejší člověk jaký na světě kdy žil, jenom velmi moudrý člověk, může pochopit to, že je GVKB nejmoudřejší člověk. Mnozí si myslí to, že nejmoudřejší člověk, je nějaký jiný člověk, z díla je spatřen tvůrce, ukažte mně dílo lidí, o kterých si jako troubové myslíte, že to byli nejmoudřejší lidé?
Podrobme díla moudrých lidí objektivní kritice, podívejme se třeba na knihy, za moudrou knihu se považuje Bible, jenže díky této knize zemřelo miliony lidí zcela zbytečně, takže toto dílo není moudré, nebo se podívejme na lidské normy a zákony, a zjistíte, že díky lidským zákonům a normám je zde deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, rodiny, psychiky, atd.
Bylo to moudré naučit lidi gramotnosti, statistika dokazuje, že to moudré od elity nebylo, díky gramotnosti došlo k veliké závislosti na konzumaci drog. V jablku je červ, o tom to je, je třeba se nebát jablko nakousnout, a ukázat druhým to, že je v jablku ukryt červ. Jenom GVKB ukazuje to, že je v jablku červ, a tím červem je centralizace, díky které je zde krize.

Velikou roli v našem životě hraje ekonomika

Náš svět o dualitní a tak po aktivitě je nutná pasivita a po hladu je nutné nasycení, často je třeba řešit problémy, a když je konečně vyřešíme, tak zjistíme, že zde jsou zase nové problémy. Je snadné vynášet povrchní soudy, aniž bychom z blízka něco poznali, spěcháme a nemáme čas na to něco z blízka poznávat.
Velikou roli v našem životě hraje ekonomika, vše zde má nějakou hodnotu a tak se o hodnotné staráme a to co je nehodnotné to eliminujeme, vše plyne jako řeka a tak to co včera bylo správné to je dneska chybné, to co bylo včera hodnotné, to dneska nemá žádnou hodnotu, snažíme o to, abychom měli v tomto konzumním systému hodnotu, a tak se na něco specializujeme, a děláme to dlouho profesionálně.
Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, ale být v něčem dokonalým profesionálem, to není maličkost, když se profesionál podívá na to, jak začínal, tak si uvědomí, že začínal jako amatér, který mnoho chyboval, to je normální, že trvá velmi dlouho, než se z amatéra stane profesionál, proto je zde často snaha amatérů, vytvořit iluzi toho, že jsou profesionálové.
Mnoho prezidentů a ředitelů, se na mě často obrací se svými problémy, protože vědí to, že jsem nejmoudřejší člověk na světě, a že dobrá rada je nad zlato, troubové se logicky nezajímají o moje rady, a myslí si, že jim poradí jiný trouba, nebo že si poradí sami, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, vědy, techniky, umění, školství, morálky, psychiky, atd. komu není od GVKB rady tomu už není pomoci.
Je snadné vandalsky zničit EU, pomocí toho že zde jsou v EU u moci političtí a byrokratičtí vandalové, co zvou do EU zlé parazity, anebo vymýšlejí mnoho nesmyslů a blbostí, které škodí ekonomice a politice v EU, z díla je spatřen přeci tvůrce, a jaké je dílo těch co jsou u moci v EU, ekonomika v EU jde ke dnu, a dluhy všech států v EU neustále narůstají. Polovina lidí v EU žije pod hranicí existenčního minima, ale elita v EU, rozhazuje obrovské finanční částky, za hlouposti a nesmysly.

Konzumní vandalská kultura

Když to nemohu ukrást, tak to aspoň vandalsky poškodím, za vandalstvím je nejčastěji psychická porucha, způsobená špatnou výchovou v rodině, nebo ve škole, nebo jde o konzumaci drog, blázni dělají bláznivé věci, o tom je lidské vandalství. Podívejme se na problém s Romy, a to, jak vandalsky ničí v EU veliké ekonomické a kulturní hodnoty, už mnoho století, jde o zbabělé Hinduistické uprchlíky z Indie, co utekli před mnoha stoletími do EU, před vandalským Islámem v Indii.
Všechny války v minulosti lidstva, mají na svědomí jenom vandalové, a to i druhou světovou válku, ve které se na města a vesnice házeli vandalsky bomby, pomocí letadel a raket, do půdy se zahrabali miny, miny se používali i na moři, civilisté se bez soudu po milionech vraždili v plynových komorách, atd. to je vše jenom obyčejné bezcitné vandalství, ve jménu toužení po násilném vítězství, kdy vítěz sobecky trestá ty, co porazil.
Ekonomická a politická krize je následkem ekonomického a politického vandalství, ryba smrdí od hlav politiků a podnikatelů. Už brzo bude vyroben první GVKB robot, s umělou GVKB inteligencí, a dojde k tomu, že GVKB roboti, eliminují konzumní vandalskou kulturu, a globálně místo lidských vandalů, zde budou jenom GVKB roboti, takto láska a pravda, na věčné časy zvítězí, nad nenávistí a lží.

Zpovědnice už není na internetu

Kdysi dávno na internetu vznikla modrá stránka s názvem zpovědnice, která měla pomoci lidem, co mají problémy, ve snaze zajistit anonymitu zde bylo umožněné být uživatelům anonymní, dobrota je ale žebrota, jakmile nějaký trouba zjistí, že má příležitost anonymně něčemu vandalsky škodit, aniž by byl za to potrestán, tak toho využije. Všimněme si toho, že vandaly na internetu nikdo nemá rád, vandalové jsou plevelem internetu, který se musí bez milosti eliminovat a preventivně se musí vandalům zamezit to, aby se mohli nějak vandalsky projevovat.
Jelikož provozovatel internetové zpovědnice, měl malý zisk, tak on tuto stránku zrušil, vandalové se logicky přesunuli na stránky, které jsou systémově podobné zrušené zpovědnici, ale zde narazili na systémy, které už ví, jak je zablokovat optimálně. Vandalismus je následkem konzumace drog a degenerace, v přírodě je přirozený výběr, a zde zvíře udělá chybu jenom jednou.
Pokud se zamyslíme nad depresí u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, školství, dopravy, zdravotnictví, rodiny, psychicky, atd. tak zjistíme, že příčinou je degenerace a konzumace drog, následkem je vandalismus a deprese. Statisticky je už dokázané to, že v naší malé republice je největší koncentrace vandalů na světě, měli bychom se přejmenovat na Vandalskou republiku, ostatně je už vědecky dokázáno to, že zlý kmen Vandalů, žil kdysi dávno na našem území, a jablko nepadne daleko od stromu.

Miloš Zeman smuteční projev k jeho úmrtí

Jablko nepadne daleko od stromu, vše zde má svůj osud, lze změnit jenom to co je v našem osudu bezvýznamné a to co je pro náš osud významné změnit nelze, někdo má v osudu napsáno být lékařem, a jiný má v osudu napsáno být politikem. Z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, veškeré naše úspěchy se po smrti brzo v prach promění, kult je mrtev ať žije nový kult, kulty osobností jsou obrazně jako móda, jednou se nosí krátké sukně a jindy se zase nosí dlouhé sukně. Život je nemoc, na kterou se jistě umírá, jenom zákon gravitace je zde pořád, a není už potřeba se snažit jej násilně změnit, podle nějaké mocné ideologie.
Mocné ideologie, se snaží násilně o změny konzumního systému, a tvrdí pyšně bezmocným ubožákům, že jim po změnách bude lépe. Ve skutečnosti je vždy lépe jenom těm, co mají moc a tak mohou pyšně sobecky rozhodovat o druhých bez druhých, moc nad druhými je pro kariéristy tvrdou drogou, pokud se někdo navykne na drogu, stává se z něj psychický ubožák, který už nemá pevnou vůli, a nedokáže odolat návykovým drogám, jako je kouření cigaret a doutníků, nebo pití piva a tvrdého alkoholu.
Aby mohl někdo udělat úspěšně zde kariéru, tak musí být větším kariéristou, než jsou konkurenční kariéristé, to je každému kariéristovi jasné, čím větším kariéristou budeš, tím větší kariéru i zde uděláš. Kariérismus je obrazně jako šachová hra, jde zde o to dát konkurentům rychle mat, protože máme lepší strategie, díky kterým konkurenty násilně eliminujeme. Není kariérista ten, co by se zavděčil všem, jde o to se umět zavděčit těm správným lidem, v tom je umění kariérismu, koho chléb jíš, tomu i sloužíš jako kariérista.
Čas má dost času na to, aby on posoudil to, jakou objektivní hodnotu zde každý člověk měl, sejde z očí tak sejde i z mysli, porovnejme prezidenta Miloše Zemana a Karla IV, který byl římsko-německý král od července 1346 a od roku 1355 císař římský. Byl také italský král od roku 1355, burgundský král od roku 1365, moravský markrabě v letech 1333 až 1349 a lucemburský hrabě v období let 1346 až 1353. Pocházel po otci z dynastie Lucemburků. Byl to první český král, který se stal také císařem Svaté říše římské, a byl posledním korunovaným burgundským králem. Stal se tak osobním vládcem všech království Svaté říše římské. Je veliký rozdíl, mezi králem a zemanem.

Smyslem existence bude pravda a láska

Je třeba eliminovat amatérské chyby v nás a okolo nás, vše co je chybné, to musí být nahrazené tím, co je správné, s chybami nelze mít soucit a smilování, protože chyby na nás parazitují, je třeba změnit staré chybné sobecké priority, za nové GVKB priority. Vše se musí dělat ve velkém, protože je to tak správné a optimální, nebude zde už zaostalé rozmnožování pomocí sexu, nový GVKB člověk bude zcela jiný, bude to jenom naklonovaný veliký mozek, napojený na virtuální globální GVKB systém.
GVKB mozek bude existovat v plastovém GVKB kontejneru a když poklesne u mozku kvalita a výkon, tak se mozek ekologicky recykluje, a do prázdného plastového GVKB kontejneru se dá nový lidský GVKB mozek, který se napojí na virtuální globální GVKB systém. GVKB systém bude fungovat na principu hodnotné odměny za splněný úkol, nebude zde časová odměna za to, že jsme zaměstnaní, každý mozek si bude muset sám najít složité úkoly a ty potom správně a rychle splnit, ten kdo nebude pro GVKB systém profesionálně trvale pracovat, ten bude automaticky ekologicky recyklován.
V GVKB systému nebude možnost lhát a krást, ten kdo se pokusí o jakékoli sobecké parazitování, na GVKB systému, ten bude automaticky ekologicky recyklován, amatérskou chybu, v GVKB systému uděláš jenom jednou. Mnozí skeptici se optají, a jaký bude smysl existence těchto GVKB mozků? Smyslem existence bude pravda a láska, ano, díky GVKB, láska a pravda, zvítězí na věčné časy, nad nenávistí a lží.