úterý 27. září 2016

A proč je v jablku ukryt červ?

Neočekával jsem zde to, že mně porozumíte, takže vám to řeknu lidově po lopatě, prostor a čas to je manipulace, pomocí odměn a trestu, tím se z nás stávají otroci konzumní reality, proto je zde; umění, drogy, náboženství, politika, počítačové hry, sociální sítě, televize, pohádky, reklama, polotovary, atd. abychom mohli utéci z otrocké reality, bohužel každý zbabělý útěk je dočasný.
Ze snů se ráno probudíme a stejně tak i uklidnění do cigarety nebo alkoholu rychle pomine. Jsme obrazně jako ekonomičtí chudí a hloupí uprchlíci, co naivně hledají ekonomický ráj v Německu nebo USA, jenže ekonomický ráj, je zde jenom pro lakomou elitu.
Vědci provedli statistický výzkum u úspěšných lidí a zjistili to, že úspěšní lidé nejsou šťastní o nic více než lidi co jsou neúspěšní, přesto si většina lidí myslí, že když budou úspěšní tak že musí být šťastní. Většina lidí si štěstí kupuje ve formě dovolené nebo ve formě drogy, jde zde ale o levný polotovar štěstí, který nemůže nahradit pravé štěstí. Pravé štěstí je odměnou za pokoru, všimněme si toho, že pyšní lidé jsou nešťastní, pyšnost není nikdy spokojená, protože vše je pro ni málem, pyšný člověk nakonec skončí jako narkoman, protože jenom drogy, mohou poskytnout rychle iluzi štěstí.
Proč nás Bůh vlastně stvořil? Bůh za šest dní stvořil vesmír a přírodu, Satan za jeden den stvořil člověka, aby člověk mohl pyšně ničit to, co Bůh vytvořil, Bůh si nechal do kanceláře zavolat Satana, a ptá se jej, proč stvořil člověka ke svému obrazu? Satan se zamyslí a řekne. A proč je v jablku ukryt červ?

Egoistické mýdlové bubliny

Zkusme se zamyslet nad tím, že chybujeme, a tak je chybou to, že naivně věříme mnohému, co jsme si do hloubky neověřili, představme si, že čas a prostor je jenom virtuální psychická iluze, způsobená tím, že neznáme objektivní pravdu o tom, že zde ve skutečnosti není čas a prostor.
V minulosti člověk nechápal bouřku, při které je hrom a blesk, lidi si mysleli, že se na ně Bůh zlobí, protože chybují, dneska už víme, že bohem je nám to co milujeme a potřebujeme, a že nad námi není žádný všemocný spravedlivý Bůh, ani že existuje Bůh jako stvořitel vesmíru a života.
Třeba časem věda a statistika dospěje k tomu, že zde není čas a prostor, to v nás vyvolá otázku a co zde tedy je? Je zde; prázdnota, nula, nicota, tma, ticho, atd. naše ego chce, aby mělo pevný bod, ego nemůže existovat bez pevného bodu, a tak vznikají bubliny plné dezinformací, o tom že je zde; čas, prostor, energie, láska, pravda, zázraky, ráj, peklo, štěstí, atd. smrt to je prasknutí dezinformační bubliny, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, bohužel za vším jsou prachy. Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vše co má mozek, potřebuje spánek?
Dezinformace jsou jako droga, a spánek zajistí přísun této drogy, proto sny nemají logiku a my jim nerozumíme. Naše toužení po úspěchu a nesmrtelnosti je způsobeno dezinformacemi, které jsou nám drogou, mnohé je zde relativní nebo je to jenom symbolem, když přijdeme o iluze tak se cítíme zle, poznání znamená přicházet o iluze, proto se mnoho lidí a organizací brání poznání objektivní pravdy.
V USA si lidi právě volí nového prezidenta a prožívají volby, jako by šlo o něco co je pro ně velmi důležité, ve skutečnosti je to jenom dezinformační divadlo, prezident USA není zde důležitý, je to jenom bezmocná loutka, ovládaná bohatými globálními korporacemi, co mají peníze uložené většinou v daňovém ráji.
Lidi jsou dneska, jenom inteligentní multifunkční troubou, na dálkové ovládání, a proto je jejich život v troubě. Mnozí si řeknou, a když zde nic není, jak to že je zde ego? Ego je bublina, která vniká díky tomu, že GVKB mycí automatické bezobslužné stroje, uklízejí neustále nicotu, a při uklízení, vznikají bohužel egoistické mýdlové bubliny.

Mark Zuckerberg by byl pro USA ideální prezident

Začíná politický tvrdý boj o to, kdo bude novým prezidentem USA, prezidentem by měl být ten, kdo se nejlépe hodí pro tuto vysokou funkci, bohužel to vypadá tak, že se na toto místo, dostane zase jako obyčejně někdo, kdo se pro tuto funkci vůbec nehodí. Jak je možné, že zde selhal kontrolní systém, a tak dojde k tomu, že se na tak vysokou důležitou funkci, dostane zase bezcharakterní kariérista?
Příčinou je to, že nejbohatší lidi na světě, nechtějí, aby se na místo prezidenta USA, dostal správný člověk (Mark Zuckerberg), díky kterému by se lidi v USA měli dobře. Je to klasický střet mezi bohatými a chudými. Z díla je spatřen tvůrce, jaké je životní dílo těch, se snaží o to, být prezidentem USA? Komu není ale od GVKB rady, tomu už není ani pomoci.

Politika je hra na bohy a neznabohy

Proč zde nejsou stejná pravidla pro všechny? Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, co je dovoleno nadřízeným, to je zakázáno podřízeným, atd. jde o starý lidský problém, kdy se snaží pyšní lakomci, o to aby měli; imunitu, výhody, jistoty, popularitu, svatost, atd.
Z pohledu vědy jde o systémy, které jsou uzavřené konkurenci a dialogu, lidově řečeno, jde o srážku s blbcem. Občas je zde i umělecké dílo, které je založené na tom, že zde nejsou stejná pravidla pro všechny, a tak zde jsou běžné srážky s blbcem, u nás je dobře známé filmové dílo (rok 1956), dobrý voják Švejk.
Podívejme se na to, jak by vypadala kultura, ve které by se lidi rozdělili na bohy a neznabohy. Bohové by mohli beztrestně; zabíjet, mučit, znásilňovat, vydírat, parazitovat, lhát, krást, atd. neznabohové by se nijak nemohli bránit tomu, co bohové zde dělají, podobně to funguje bohužel někdy ve válce. Každá válka je zde dočasně, a stejně i každá centrální diktatura, je zde dočasně, hra na bohy a neznabohy, nejde hrát dlouho, protože neznabohům dojde trpělivost.

GVKB stroj na vymývání mozku

Stroj na vymývání mozku, mnoho lidí má mozek špinavý, a tak jsou zde s nimi problémy, proto logicky evolučně vzniknul GVKB stroj na vymývání mozku, člověk kterému byl vymyt mozek, je jako narozené malé dítě, neumí chodit, ani mluvit, a začíná žít od psychické nuly. Takto se globálně na věčné časy vyřeší napravení všech hříšníků, co porušují GVKB desatero; 1. Nekrást 2. Nelhat 3. Asketismus 4. Nenásilí 5. Skromnost 6. Pokora 7. Moudrost 8. Pracovitost 9. Čistota 10. Otevřenost.
Stroj na vymývání mozku, odpojí u člověka jeho smysly, na tak dlouhou dobu, dokud se jeho mozek dokonale nevymyje, a tak člověk; nevidí, neslyší, necítí pachy, tělo je vystaveno během této doby veliké tělesné zátěži, a vyrábí pohybem nohou a rukou elektřinu, smyslem existence se stane pro mozek jenom vyrábět pohybem elektřinu, a tak mozek začne mazat zbytečné informace z minulosti.
Proces vymývání mozku probíhá rychle u mladých lidí a pomalu u starých lidí to je logické, a tak člověk, který byl odsouzen k vymývání mozku, a je mu více než 30 let ten má jenom 1% naděje, že se dožije doby, kdy bude jeho proces vymývání mozku ukončen, pokud bude u někoho probíhat proces vymývání mozku velmi pomalu, tak bude ten člověk eliminován a recyklován.
Díky stroji na vymývání mozku, bude moci GVKB globalizace a digitalizace rychle postupovat dopředu, zavedou se globálně od 2 let do 70 let měsíční testy, na kvalitu mozku a těla, a ten kdo v testech neuspěje, tomu bude mozek vymyt, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Po vymytí mozku, bude člověk umístěn do GVKB školy, a zde se optimálně díky GVKB robotům vyškolí na to, co GVKB civilizace nejvíce potřebuje.