pátek 23. září 2016

Spotřeba hodnot narůstá díky chybám

Podívejme se na jízdu autem do zaměstnání, můžete jet do zaměstnání draho nebo levně, záleží na tom, jaké použijete auto, a jak to auto budete řídit, a jak budete o auto pečovat. Podobné je to i u spotřebičů ve vaší domácnosti, spotřebiče co jsou velmi staré mají většinou velikou spotřebu energie, jedinou výjimkou jsou plynové spotřebiče, zde modernizace nedospěla k žádným úsporám energie.
Největším spotřebičem energie v bytě je; světlo, teplo, lednička, televize, počítač používaný na hraní her, levný notebook má malou spotřebu energie. Rychlovarná konvice nebo elektrická multifunkční trouba, má sice velikou spotřebu energie, ale po velmi krátkou dobu, a tak tato spotřeba nemá význam. Poslední dobou se rozmáhá to, že inteligentní spotřebiče odebírají proud, i když jsou vypnuté, protože jsou v pohotovostním režimu, jde zejména o spotřebiče na dálkové ovládání. Vyplatí se udělat si centrální systém, kterým tyto spotřebiče centrálně vypneme, když spíte, nebo když jste mimo domov.
Hodnoty ale zbytečně spotřebováváte i tehdy, pokud zbytečně zapínáte televizi nebo počítač, jaký má smysl se dívat na ubohé komerční pořady v televizi o ničem, nebo navštěvovat ubohé sociální sítě, na internetu, kde jsou jenom samí troubové, co naříkají, že je jejich život v troubě. Hodně hodnot lze ušetřit i u stravování, vyplatí se uvařit si doma větší množství jídla z hodnotných surovin, a toto jídlo potom uložit do plastových krabiček do ledničky, a ohřát si později jídlo v mikrovlnné troubě. Správnou volbou jsou dneska počítače zabudované do monitoru, výhodou je že je tento počítač snadno přenosný, a nemá už problémy, co mají malé notebooky.

Optimální programy eliminují každý problém

Podívejme se na to co zde je úspěšné a dojde nám, že za úspěchem jsou optimální programy, proč není nějaký program úspěšný a jiný program je úspěšný? Je to otázkou klíče a zámku, program musí být univerzálním klíčem k mnoha zámkům, takovým klíčem k mnoha zámkům je operační systém Windows, proč operační systém Linux neuspěl v konkurenci s Windows, když je zadarmo a má prý samé výhody oproti Windows.
Linux je pyšný a Windows je pokorný, pokora je klíčem k mnoha zámkům, podívejme se na ideologie z hlediska pokory a pyšnosti, pyšné ideologie vždy skončili diktaturou a válkou, to se lidem nelíbilo a tak si lid oblíbil takové politické a náboženské ideologie, které jsou pokorné, a tak neskončí diktaturou a válkou.
Pyšný program se nepřizpůsobí uživatelům a požaduje, aby se uživatelé přizpůsobili pyšnému programu, podívejme se na to, odkud lidi utíkají a kam utíkají, lidi utíkají z míst, kde vládnou pyšné programy, do míst kde vládnou pokorné programy.
Pyšný program je uzavřený změnám a pokorný program je změnám otevřený, ekosystém je složen z pokorných programů kdežto vládnoucí kariéristé, jsou pyšní na to, že zde získali výhody a jistoty. Je třeba restaurovat konzumní civilizaci, a eliminovat pyšné programy, aby zde byli jenom pokorné politické a ekonomické programy, které jsou otevřené evolučním změnám.
Podívejme se třeba na problém přechodu na domácí práci, mnoho lidí by mohlo doma pracovat u počítače a tím by se eliminovala v EU veliká nezaměstnanost a bída jde jenom o to, aby EU začalo programově a ekonomicky podporovat domácí práci na počítači, když se chce tak vše jde.
Polovina státních zaměstnanců v EU by mohla pracovat z domova, a jejich práce by byla placená jenom úkolově, je třeba u státních zaměstnanců ukončit období veliké časové mzdy, hodnoty vznikají jenom ze splněných složitých úkolů. Nepotřebujeme aby nás státní zaměstnanci reprezentovali, ale potřebujeme, aby pro nás doma profesionálně na počítači pracovali, a vytvářeli profesionální hodnotné programy, díky kterým bude lépe fungovat ekonomika a politika.

Smrt je jistá, ostatní je zde už nejisté

Vše co zde je to pomine a jenom smrt zde zůstane, vše je zde evoluční experiment, ekosystém a naše civilizace to je obrazně dům který nelze dokončit a kolaudovat, protože vše se neustále mění a jistota zde v ničem není. Na věčné časy zde budou jenom chyby, vše chybuje a potom se to z chyb poučuje, nevěříme kouzelníkům, že umí kouzlit, nevěříme v Boha, že zde vše z ničeho stvořil, nevěříme politikům, že po volbách nám bude ekonomicky lépe, nevěříme reklamě, která nám slibuje, že služby a zboží jsou hodnotné a kvalitní, atd. dobrota je přeci žebrota, ten kdo chce prodat chválí a ten kdo kupuje ten zase kritizuje zboží a služby. 

Poučili jsme se z minulosti, ve které jsme mnoho věřili lhářům a zlodějům, neustále je zde snaha z nás udělat hlupáky a chudáky, pomocí lží a krádeží, z utrácení peněz poznáme, kdo je zde bohatý, a kdo je zde chudý, pokud si někdo koupí drahé auto a drahý dům, je každému jasné to, že je to bohatý parazit, rozdělujeme se kastovně na úspěšné a neúspěšně parazity. 

Není zde socialismus ani kapitalismus, je zde globálně jenom kariérismus, ten kdo může přerozdělovat společné peníze, ten je zde mocný a bohatý, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným. S příchodem internetu přichází k lidem konečně objektivní pravda, a lidi se dozvídají to, že jsou jenom multifunkční inteligentní troubou na dálkové ovládání, a když je už trouba stará, tak jí nahradí nová trouba, a stará trouba, může akorát spáchat v depresi sebevraždu.

Jak zamítnout troubům vstup do GVKB civilizace?

Ekonomika je postavena na principu klíče a zámku, hodnoty je třeba chránit před parazity, základem kontroly je eliminace anonymity, každý dostane na oblečení veliké globální GVKB číslo, a pod kůži dostane GVKB čip který budou sledovat GVKB satelity. Při vstupu do; podniku, školy, obchodu, vlaku, atd. zde budou GVKB policejní kontroly, které eliminují parazity. Svět se stane velikým GVKB vězením ve kterém ten kdo je troubou, ten skončí na Sibiři v GVKB převýchovném táboře, zásadou pro rozhodnutí, kdo je a kdo není zde troubou, bude dílo člověka, z díla se pozná, jestli je někdo trouba, a tak je jeho život v troubě.
Troubové, budou globálně přesunuti na Sibiř, převýchovu zde zajistí GVKB policejní roboti, pomocí GVKB šokových obojků. Půjdete ráno jako trouba do zaměstnání, a na vrátnici vás GVKB roboti zkontrolují, a dají vám na ruce a nohy pouta, protože budete přesunut jako trouba, na Sibiř do převýchovného GVKB tábora. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, i prezident nebo ředitel, bude moci skončit jako trouba, v převýchovném táboře, na hrubý pytel, se dávají hrubé záplaty, když to nejde s lidmi už po dobrém, tak to s nimi půjde po zlém, a tak bude globálně troubům, zamítnut vstup do GVKB civilizace.
Nebude zde už soukromé vlastnictví a peníze, bude zde globální přídělový systém zboží a služeb, takto budou lenoši a paraziti v troubě, ten kdo nebude pro GVKB systém profesionálně každý den v roce pracovat, ten skončí jako trouba na Sibiři, a jeho budoucnost bude v troubě. V televizi a na internetu bude mnoho informací, o převýchově troubů na Sibiři, bude moci v přímém přenosu, sledovat to jak troubové dneska existují na Sibiři, a jak na nich nezaschne krev od biče, život na Sibiři v GVKB táboře bude pro trouby pekelným očistcem, a sebevražda bude zde pro ně jedinou cestou, která vede ven, z převýchovného očistce.