úterý 20. září 2016

Já jsem letiště a ty jsi letadlo

Lidi dneska lítají, od jednoho problému k druhému problému, a na nic už čas a náladu nemají, jakmile má někdo na něco čekat, tak je jeho psychika v troubě, a tak konzumuje slivovici a kouří cigarety. Přichází doba založená na tom, že ten kdo je pomalý, má smůlu a stane se z něj ubožák, který existuje na okraji konzumní společnosti.
Zaměstnavatelé potřebují rychlé zaměstnance, co rychle pracují, a rychle všemu novému porozumí, digitální technika, začíná statisticky vyhodnocovat rychlost a kvalitu zaměstnanců, přežít zkušební dobu u náročného zaměstnavatele, to je dneska už velikým zázrakem. Výkon zaměstnanců už narazil na strop, je třeba začít globálně s výměnou zaměstnanců za stroje a roboty, nebude to už trvat dlouho, a roboti budou vyrábět roboty, mnozí si naivně myslí, že oni nemohou být nahrazení robotem.
Najednou se to ale stane a dostanete výpověď a začnete si hledat nové zaměstnání, prý kdo chce, ten si práci rychle najde, jenže rychle si najdete jenom ubohou práci, která je uboze zaplacená, některé práce jsou o ničem, a tak z nich logicky máte jenom nic. Často je zde slyšet, že by se měli lidi stěhovat za prací, jenže člověk je hluboce zakořeněn v času a prostoru kde se narodil, práce se musí stěhovat za člověkem, to musí konečně globální zaměstnavatelé pochopit.
Ten kdo se stěhuje za prací je nehodnotným ubožákem a tak musí počítat s tím, že jeho odměna za prací bude ubohá, není problém postavit přeci továrny tam kde je nadbytek ubožáků a tím se zabrání globálnímu stěhování za prací, pokud USA přesunula mnoho továren do Číny, tak musí i EU mnoho moderních továren, přesunout do míst kde žijí většinou jenom mohamedáni.

Všechny mocné organizace, jsou továrnami na inteligentní trouby

Když parazit sám neuspěje, tak začne uvažovat o mocné organizaci, ve které bude mnoho bezmocných parazitů, společně parazitovat, aby mohli globálně parazitovat, jako třeba globální organizace; OSN, USA, FBI, FED, EU, atd. Z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale jaké je dílo všech velikých organizací.
Dílem je globální deprese u; psychiky, spravedlnosti, ekonomiky, politiky, morálky, víry, rodiny, psychiky, podnikání, obchodu, školství, dopravy, umění, vědy, atd. mrtvá ryba, nejvíce smrdí od mocných globálních organizací, které jsou centrem moci a bohatství, spíše by prošel velbloud uchem jehly, než by se mocné organizace vzdali svojí globální moci.
Moc je psychickou drogou pro psychopaty a sociopaty, je třeba eliminovat vše co je lidem drogou, drogy jsou kořenem všeho zla. Pokud něco nejde díky stáří opravit, musí se to nahradit něčím co je nové, naše ideologie jsou evolučně zastaralé a musí se nahradit novým systémem založeným na umělé inteligenci a robotech.
GVKB roboti na Sibiři vytvoří pro lidi veliké rezervace a ve městech a na vesnici budou jenom GVKB roboti, s umělou GVKB inteligencí. Co bylo, to bylo, teď zde budou místo inteligentních troubů z OSN, jenom GVKB inteligentní roboti.

Ano, život je krutý boj o hodnoty

Zbabělců a zrádců, co se vyhýbají hrdinské smrti, je zde jako much, a hrdinové jsou dneska už jenom v knize a filmu. Přichází období degenerace tělesné a psychické, lékaři dávají ubožákům drahé léky na nemocné tělo a nemocnou psychiku, jenže léky neumí degeneraci vyléčit, protože degeneraci může vyléčit jenom boj, ve kterém zemře to, co je hloupé a slabé.
Každý ekonomický růst je zde dočasný, to co zde ekonomicky roste, to k sobě přitahuje mnoho chytrých parazitů, co se chtějí na ekonomickém růstu přiživit, a díky těmto chytrým parazitům se růst ekonomiky rychle zastaví, a potom následuje ekonomická krize, spojená s revolucí nebo válkou.
Ekonomický růst je tam, kde jsou výhody a jistoty, jenže tam kde je ekonomický růst, tam roste rychle i přelidnění a degenerace, je to ekonomicky začarovaný kruh. Dneska mnozí investují do vysokého vzdělání a myslí si, že jim optimální vysoké vzdělání, zajistí ekonomický růst spojený s výhodami a jistotami.
Přichází doba ve které bude vše inteligentní, dáte ruce pod kohoutek a voda začne téci, když ruce dáte pryč, voda přestane téct, záchod se sám spláchne, světlo se rozsvítí samo, když vejdete do místnosti, inteligentní trouba se podívá na to, co jste do ní dali za jídlo, a sama nastaví proces pečení, auto před váš dům samo přijede z garáže, a potom vás odveze do zaměstnání, a už nebudete potřebovat řidičský průkaz, budete moci být opilí, v obchodě si zboží sami namarkujete a zaplatíte jej sami bezdotykovou kartou.
Sami si doma podle návodů smontujete počítač, a sami do něj nahrajete operační systém, sami si na internetu uděláte stránku, atd. Není to škoda času chodit do nudného zaměstnání, nebylo by lepší do zaměstnání za sebe poslat GVKB robota s GVKB umělou inteligencí, pokud budou za nás pracovat GVKB roboti, k čemu nám bude vysoké vzdělání?
Představme si stát bez státních zaměstnanců, globálně každý stát nakoupí GVKB roboty a dá výpověď; prezidentovi, předsedovi vlády, ministrům, diplomatům, senátorům, poslancům, byrokratům, policajtům, vojákům, učitelům, soudcům, notářům, atd. je naivní ten, kdo si myslí, že začne soukromě podnikat, a tak využije svoji vysokou školu.
Soukromě podnikat budou totiž i GVKB roboti, a GVKB roboti nabídnou větší kvalitu, za menší ceny, tím ubohou lidskou konkurenci eliminují. Nebudou zde už globálně; podpory v nezaměstnanosti, sociální dávky, důchody, atd. roboti nebudou podporovat ubožáky, lidi budou muset odejít do rezervací, tak jako indiáni v USA, skončili v rezervaci.