sobota 17. září 2016

Prevence eliminuje zbytečné problémy

Podívejme se do hloubky konzumního sytému, ve kterém žijeme, vše je zde řízeno pomocí vědomostí a inteligence, proč dochází k chybám u lidí a u systémů, které lidi používají? Lidi nemyslí preventivně na budoucnost, a žijí jenom minulostí, podívejme se třeba na problém se sociálními parazity a fanatiky.
Vše zde má dobu růstu a dobu poklesu, pokud něco ztratilo hodnotu, tak se toho musíme zbavit, tak jako se zbavujeme akcií, které začínají klesat. V přírodě vše co ztratí hodnotu, to je eliminované, mnoho lidí zde ztratilo hodnotu pro ekonomiku, a tak je třeba tyto lidi preventivně ekologicky eliminovat, tak jako jednotíme řepu, aby nám mohla řepa vyrůst.
Zavedou se měsíční globální kontroly kvality lidí, a ten kdo nebude kvalitní, ten bude automaticky ekologicky eliminován, i kdyby zde šlo o prezidenta USA. Jde zde o vyšší princip, vražda parazitů není nemorální jednání, dobrota k parazitům, má vždy za následek blbou náladu. Jak vlastně dochází k tomu, že nevraždíme parazity? Jde o nepružnost centrální politiky a ekonomiky, pokud ekonomiku a politiku globálně decentralizujeme, na úroveň párové rodiny, tak si každá rodina rozhodne o tom, koho eliminuje, a koho bude milovat.
Nepotřebujeme, aby nás zastupovali inteligentní troubové, jsme dospělí, a jak si to uděláme, takové to zde i budeme mít, nikdo zde nebude mít imunitu, a možnost dělat zde sobecky násilně z druhých ubožáky, pomocí chybných zákonů, a chybných regulací. Lidi musí pochopit to, že jenom jejich zdraví jim umožní uniknout eliminování, ten kdo bude kouřit cigarety, nebo pít slivovici, si tím poškodí logicky zdraví, a tak bude GVKB roboty ekologicky eliminován, protože nemocný člověk, nemá zde už potřebnou hodnotu.

Parazitům je jedno, že jejich hostitel zemře

Podívejme se vědecky na to, co je to život? Život je schopnost se rozmnožovat, a zajistit růst pro to co se rozmnožilo, stejně funguje každý parazitující virus, dokonce stejně fungují i počítačové parazitující viry. Z toho je zřejmé že živé systémy rozdělujeme na úspěšné a neúspěšně parazity, neúspěšný parazit se stává hostitelem pro úspěšného parazita.
Dobrota je žebrota a tak se má zde dobře jenom zlý parazit, který zde má výhody a jistoty jako; prezident, ministr, diplomat, ředitel, mafián, král, oligarcha, milionář, atd. podívejme se na ředitele a prezidenty, co skončili ve vězení, jak se z toho psychicky pomátli. V současnosti se rozmohla salámová metoda, pomocí které se pomalu nenápadně parazit stává hostitelem, základem této metody jsou sliby o tom, že bude po volbách nebo po smrti parazitům lépe, sliby se slibují a jenom naivní hlupáci se dopředu radují.
Podívejme se na soutěž a boj o hodnoty, všechny konflikty v nás a okolo nás jsou o potřebné hodnoty, dobrota je přeci žebrota, jde o to existenčně vyrůst, a tak získat zde výhody a jistoty, jenže každý existenční růst musí jednou jistě narazit na strop, a potom následuje existenční krize. Je Islám zlý nebo není zlý, jsou Islámští ekonomičtí přistěhovalci pro EU zlem, nebo nejsou pro EU zlem? Islám je svatá diktatura, z minulosti už jistě víme, že všechny svaté diktatury byli zlé, jak tedy řešit problém s Islámem v EU?
Je třeba pochopit to, že Islám je stejný jako Nacismus a proto musí být v EU eliminován a musí zde být zahájen lov na ty, co věří v Islám, ulovení mohamedáni budou zabíjeni na EU jatkách jako dobytek a jejich nahá naporcovaná těla, budou naloženy do chladírenských kontejnerů, a hozeny do oceánu, aby zde byl dostatek ryb. Berme to jako boj s Leptinotarsa decemlineata, tyto ekonomické parazity, jsme taky násilně eliminovali v EU.

Ano, elitou je ten kdo vynalezne něco nového

Elitou je ten kdo vytváří; ideologie, módu, techniku, umění, atd. elitou není; prezident, ředitel, celebrita, milionář, atd. elitou je ten kdo vynalezne něco nového (automobil, letadlo, loď, šicí stroj, fotoaparát, kameru, počítač, telefon, rádio, televize, internet, Facebook, Windows) a uvede to do reality. Z díla je spatřen tvůrce, parazit po sobě nezanechá žádné dílo, parazit myslí jenom na parazitování.
Tak jako je zde droga (alkohol, tabák, ideologie) která slibuje zázraky a místo zázraků konzument dostane utrpení, tak zde jsou i lidé, co druhým jako; prezident, ředitel, celebrita, milionář, atd. slibují, že bude lépe, ale pracujícím lidem, je díky nim vždy jenom hůře, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, nekoukejte na to, co mocní a bohatí lidé mediálně říkají, koukejte na to, co vytvořili za dílo.
V současnosti zde jsou zase ubohé politické volby, a politické bezcharakterní kariéristické svině, se perou o státní koryta, podívejte se na internet, jaké osobní stránky, zde mají ti, co jsou napsaní, na politických kandidátkách, spatříte stránky s nulovou hodnotou, protože majitel stránky je nula. Je třeba předat konečně moc a bohatství počítačům a programům, na myšlení a řízení zde budou GVKB počítače a GVKB programy.
Lidi zde budou jenom na manuální špinavou namáhavou práci, místo sezení na zbytečné schůzi, budou zaměstnanci vytvářet ekonomické hodnoty, pro GVKB společnost, už zde nebudou globálně pro svině státní a podniková koryta. Ten kdo bude pracovat pomalu nebo chybně, pro globální GVKB systém, ten skončí v obvodním převýchovném GVKB táboře, a zde jej GVKB roboti pomocí šokových GVKB náramků, převychovají na genetického robota, na dálkové GVKB ovládání.

Ano, vedení je o schopnosti změnit to co je chybné, za to co je správné

Elita se pyšně považuje za svatého pastýře, který vede konzumní stádo, vedení je o schopnosti změnit to co je chybné, za to co je správné, pokud někdo přijde odvážně za elitou, a řekne jí o tom, že je něco v ekonomice a politice chybné, a mělo by se to rychle změnit, tak to často elita považuje za drzost, jí se nesmí v ničem radit, ona je vševědoucí a svatá.
Proč by to u elity nemohlo být jako ve sportu, když už na to nemáš, tak elitu okamžitě opustíš, jenom ten kdo je psychicky nejlepší, by měl být v elitě, bez boje o moc zde vše nefunguje, mír u svaté elity to je obrazně jenom hřbitov, kde psychicky mrví kladou věnce, na hroby těch co jsou psychicky mrtví.