úterý 13. září 2016

Největší parazity poznáme z utrácení peněz

Od naší vlády naivně neočekávej, že na složité problémy má optimální systém, starého komunistického psa novým kapitalistickým kouskům už nikdo nenaučí, je třeba se smířit s tím, že přechod z komunismu na kapitalismus bude dlouhodobou záležitostí, veliké systémové změny vyžadují i veliké množství času to je logické. Jde o to, aby hodnoty nepřerozděloval politik a byrokrat, ale přerozděloval je podnikatel a obchodník, jaký je pán, takový je i jeho krám, pokud je pánem zde starý hloupý komunistický trouba, tak je zde ekonomika v troubě.
Zásadní otázkou je, kdo je zde největším parazitem? Největší parazity poznáme z utrácení peněz, pokud má někdo k dispozici sluhy, co mu slouží, tak se jedná o parazita, nejčastěji si elita pořizuje jako sluhy; sekretářku, řidiče, ochránce, správce, atd. je to podle hesla rozděluj a kraluj, a na špinavou namáhavou práci si najmi ubožáky. Obrazně je zde vše pokrytecké divadlo, ve kterém někdo hraje hlavní role a tak je bohatý a mocný, většina troubů je ale v hledišti a musí platit drahé vstupné.

Ano, díky Islámu narůstá v EU sexuální násilí

Je třeba začít s vyklešťováním mohamedánů, tím se vyřeší jejich sexuální násilí a znemožní se jim rychlé rozmnožování, pokud muslim ve věku od 15 let do 60 let, odmítne dobrovolně vykleštění v nemocnici, tak bude s celou rodinou muset okamžitě opustit EU. Nelze dopustit v EU sexuální násilí na ženách, jestliže mimo EU dochází běžně k sexuálnímu násilí na ženách, tak to je už problém národů, kde k tomu dochází, nejsme v EU divoká zvířata! Statistiky jsou v EU jasné, u mohamedánů je sexuální násilí běžné, a nepovažuje se za chybu, nepotřebujeme v EU sexuálně nadržené blázny, co touží po znásilňování žen.
Vstup do mešity v EU bude povolen jenom muslimům, co jsou vykleštění, kontrolu zajistí identifikační EU čipy pod kůží. Muslim, který nebude vykleštěný, nedostane v EU sociální podporu, ani možnost zaměstnání. U muslimských žen se bude provádět zase sterilizace, zabráníme důsledně tomu, aby se v EU mohl narodit muslim, nechceme zde mít v EU muslimské děti. Každý muslim přeci může přestoupit v EU s celou rodinou na klasickou židovskou víru, a nechat se obřezat, jak si to každý udělá, takové to i má, pokud někdo věří jako divoké zvíře v sexuální násilí, musí počítat s tím, že se bude s ním v EU podle toho i tvrdě jednat.

Ano, blbá nálada je zde už dlouho

Média nám tvrdí že žijeme v té nejlepší možné době a že se máme velmi dobře, proč tedy mohamedáni nestojí o naši republiku a utíkají jenom do států, kde je už tržní kapitalismus? Mnozí si naivně myslí, že i u nás je tržní kapitalismus, u nás je socialismus co si hraje na kapitalismus!
Jednoduchá je statistika nově prodaných osobních aut, polovina prodaných aut u nás jsou stará auta ze západních zemí, na západě je dneska trend mít auto jenom po dobu co má záruku, a potom je levně prodat, protože opravy jsou velmi drahé, u nás jsou opravy aut levné, a tak dovážíme stará auta ze západu. Statisticky se věk starých aut u nás neustále prodlužuje, je třeba zavést konečně normu, že deset let staré osobní nebo nákladní auto, nesmí už na silnici, a musí být sešrotováno, nebo vyvezeno do ciziny.
Lidi u nás musí pochopit to, že nejsou tak bohatí, aby si mohli kupovat ze západu auta, co jsou už po záruce. Stejně tak i musíme pochopit to, že lidi co jsou už staří (více než 50 let), musí opustit svoje výhodné jisté zaměstnání, a odejít pracovat do ciziny a předat svoje životní zkušenosti hloupým cizincům, nároční podnikatelé a obchodníci, nemohou být dojnou krávou, pro staré zaměstnance, co pracují pomalu a mnoho chybují.
Podívejme se do přírody, zde vše co je staré, to je eliminované, náš národ je zastaralý, jak po fyzické stránce, tak i po psychické stránce, je třeba začít vše, co je staré nahazovat novým, zavedeme pro státní zaměstnance věkový strop, a jakmile státní zaměstnanec dosáhne věku 50 let, tak dostane automaticky výpověď, nebudou zde výjimky pro; prezidenty, předsedy, poradce, diplomaty, ministry, soudce, profesory, byrokraty, generály, senátory, poslance, atd.
Statistika jasně dokazuje, že zaměstnanec, který překročil věk 50 let, není už pro zaměstnavatele ekonomický, a proto je zde v tomto věku i dlouhá podpora v nezaměstnanosti. Ten kdo v 50 letech nebude chtít odejít do ciziny, může zde začít soukromě podnikat, v tomto věku má už každý dostatek peněz a zkušeností na to, aby zde začal soukromě podnikat, tvrdá konkurence, umožní to, že se zde zvýší konečně životní úroveň.

Ano, Satan je bohem mohamedánů

Mohamedáni mají ve znaku půlměsíc a hvězdu, to je symbol noci, a v noci je tma, tedy je to symbol hříšného pekla, mohamedáni milují pyšnost a sobectví, to je další symbol pekla, z toho je logicky patrné, že jejich kamenování Satana při pouti do Mekky, je uctívání Satana jako jejich stvořitele. Korán je Satanské písmo, které nabádá mohamedány k tomu, aby následovali Satana, a pokorně sloužili Satanovi. Je jenom logické, že Křesťané, kteří slouží pravému Bohu, musí se Satanem bojovat, pomocí humanitního bombardování měst a vesnic, kde žijí mohamedáni.
Je třeba mohamedány globálně ničit ohněm a mečem, tak jako ničíme hmyz a plevel, Satan a jeho stoupenci mohamedáni budou napichováni na kůly, protože na hrubý pytel, se dávají hrubé záplaty. Z prachu Islám vzniknul, a díky Křesťanství se v prach už brzo zase navrátí, zadupeme mohamedány do prachu ve jménu Ježíše Krista. Had v ráji, který způsobil vyhnání člověka z ráje, byl Satan, mohamedáni nás taky vyhánějí z ráje do pekla, mohamedáni se budou plazit před námi v prachu, a my je budeme zabíjet stejně jako jedovaté hady.
Nejde sloužit Bohu a Satanu, musíme si vybrat Boha, a Satana musíme eliminovat, jako svého nepřítele, který se snaží nám ze života učinit peklo. Tak jako jsme zakázali propagaci Nacismu, tak zakážeme propagaci Islámu, donutíme všechny svaté kazatele Islámu, aby spáchali sebevraždu, tak jako to učinil Adolf Hitler, bude zde Islámský proces, ve kterém budeme odsuzovat k trestu smrti všechny islámské vůdce. Vymažeme nakonec všechny zmínky o Islámu a jinověrcích z lidské historie, tak jako se vyklízí chlív plný smradlavých sraček.

Islám eliminuje humanitární bombardování

Často je slyšet to, že je bombardování nehumánní, a že bychom měli milovat své nepřátele, podívejme se na masožravé květiny, jak zabíjejí mouchy, připadá vám jejich existenční aktivita nehumánní? Je snad nějaký veliký evoluční rozdíl mezi mouchami a mohamedány?
Mohamedánů je na světě jako much, a tak je správným řešením humanitní bombardování, nejsou mohamedáni, tak s nimi nejsou ani problémy, na hrubý pytel, se dávají hrubé záplaty, nikdo neublíží tomu, co je mu blízké, ale každý ublíží tomu, co je mu cizí, z cizího přeci krev neteče, a tak ani ze zabitých mohamedánů, neteče krev.
Mohamedáni měli možnost přestoupit na ateistický skepticismus, bohem je všem lidem přeci jenom existenční úspěch, a ten kdo věří v něco jiného, ten musí počítat logicky s humanitním bombardováním. Slušní mohamedáni už přeci žijí v USA a Kanadě, neslušní mohamedáni žijí mimo USA a Kanadu. Berme humanitní bombardování jako lekci humanity, ten kdo miluje násilí, ten od nás dostane násilí, Bůh je přeci láska.

Proč trouba nemá rád trouby?

Pokud Bibli přeložíte tak že zde budete používat všude slovo trouba, tak vám dojde to, že vše z ničeho stvořil božský trouba (JHVH), a jeho syn (Ježíš Kristus) kterého troubové ukřižovali, byl taky veliký trouba, a že jenom veliký trouba čte Bibli. Podobné je to i s politikou, politici jsou troubové a prezident je veliký trouba, proto je zde vše v troubě.
Jelikož o politiku se už zajímají jenom staří troubové, protože každý mladý trouba se dneska zajímá jenom o svůj mobilní telefon, nejvíce mě štvou mladí troubové, co mají mobil na dlouhé skládací tyčce, a fotografují se před atraktivním turistickým pozadím, a potom ubohé amatérské fotky, odesílají z mobilu na internet, aby se pyšně pochlubili ostatním troubům.
Když trouba spatří na internetu myšlenky od GVKB tak si myslí že GVKB je trouba, podle sebe každý posuzuje druhé a proto je zde vše v troubě. Dlouho jsem se zamýšlel, jak vlastně došlo k tomu, že je ten druhý trouba?
Příčinou zde jsou drogy (alkohol, tabák, marihuana, prášky na deprese), drogy proměnili opici v troubu, který v druhých spatřuje trouby. Vždy když si myslím, že jsem trouba tak navštívím české sociální stránky, a dojde mě to, že ještě nejsem trouba, protože na sociálních stránkách, jsou jenom troubové.