sobota 10. září 2016

Do čeho investovat ušetřené hodnoty?

Většina lidí si neuvědomuje to, že hodnotu nemají jenom peníze, ale hodnotu má i mnohé jiné, třeba náš ušetřený čas. Pokud ušetříme peníze a čas, tak bychom neměli udělat chybu, a plýtvat penězi a časem na něco, co není pro nás důležité. Jenže co je objektivně pro mě důležité?
Zde se dostáváme ke snaze s námi manipulovat, pomocí dezinformací, a vnutit nám násilím dezinformace, abychom chybně investovali hodnoty. Podívejme se na úspěšné mocné a bohaté lidi, do čeho investují hodnoty, slova mohou klamat, ale skutky už klamat nemohou.
Úspěšní lidé investují do toho, aby se měli v budoucnosti lépe, než se mají dneska, zajímá je prioritně jenom růst jejich; moci, bohatství, výhod, jistot, popularity, atd. v mnohém to připomíná sport a snahu být v první lize co nejdéle. Takže dobrá investice je sobecká investice, dobrota je žebrota, vše je zde obrazně jenom loutkové divadlo, a drogy jsou zde loutkářem, který ovládá lidské loutky.
Podívejme se na mohamedány, co věří v korán, stali se z nich jenom ubohé loutky, co si dávají na tělo výbušniny, a odpalují se proto, že si myslí, že jejich Alláh je veliký Bůh. Ve skutečnosti jsou to ale troubové, a díky víře v ubohý korán, je jejich život v troubě.

Lháře a zloděje přeškolí policejní roboti na Sibiři

Vše se dneska optimalizuje a automatizuje, logicky už brzo zde dojde k tomu, že lháře a zloděje, přeškolí policejní roboti, policejní roboti nebudou rozlišovat, jestli někdo má imunitu, a tak přeškolí prezidenta nebo ředitele, paraziti pochopí, že už nemohou parazitovat a chybu zde každý sobecký člověk udělá jenom jednou. Začnou se všude montovat kamery a mikrofony, lidi globálně dostanou na čelo číslo a čárový kód, a pod kůží budou mít GVKB čip, pomocí kterého bude možné zaměřit místo, kde se nacházejí.
Nebudou zde už žádné daňové ráje, ani jiná místa, kde by mohli parazité parazitovat. Mohamedáni a Romové budou automaticky přemístěni na Sibiř, do pracovních přeškolovacích táborů, základem se stane prevence zločinu, policejní roboti z globálních statistik zjistí jedince, co mají genetické sklony ke zločinu, a tyto jedince přemístí na Sibiř do pracovních přeškolovacích táborů.
Policejní roboti zakážou globálně drogy (pivo, víno, slivovici, cigarety, marihuanu, heroin) a držení zbraní, ten kdo tento zákaz poruší, skončí na Sibiři v pracovním přeškolovacím táboře. Všude se zavedou globálně kontrolní rámy a prohlídky lidí, aby nemohl nikdo sebou nosit něco, co je nebezpečné, bude běžné to, že během jednoho dne, bude průměrný člověk ve městě mnohokrát podroben policejní robotické kontrole. Mami kde je tatínek? Tatínek je na Sibiři na přeškolení, za pět let se nám možná vrátí, a bude z něj charakterově zcela jiný člověk.

Profesionální vybavení z amatéra neudělá profesionála

Mnoho amatérů touží po profesionálním vybavení a myslí si naivně, že profesionální vybavení z nich udělá profesionála, profesionální vybavení je drahé proto, že práci ulehčuje a je spolehlivé. Podívejme se třeba na počítače, profesionál použije veliký počítač s velikým monitorem a amatér použije notebook, který je pomalý a má malý monitor.
Pokud jde o fotografy tak profesionál použije profesionální zrcadlovku a amatér použije amatérský kompakt, všimněme si toho, že vybavení profesionála je veliké a drahé, to co je veliké a drahé, to je lepší než to co je malé a levné.
Největším problémem u amatérského vybavení je levný materiál, jde nejvíce o levné umělé hmoty, které nemají pevnost, a v zimě praskají, profesionál není tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat levné amatérské vybavení. Poslední dobou začíná vznikat jakýsi kompromis mezi amatérským a profesionálním vybavením, jde třeba o amatérské zrcadlovky, anebo o amatérské kancelářské počítače.
Cena odhaluje, co je střední třídou a co je už amatérskou třídou, rozhodně se vyplatí si připlatit a pořídit si něco ve střední třídě, rozdíl je zde velmi znatelný, rozdíl mezi střední třídou a profesionální třídou je už minimální, pořídit si profesionální vybavení se vyplatí jenom náročným profesionálům.

Je každý vysokoškolák inteligentní trouba?

Z díla je spatřen tvůrce, na vedoucích místech jsou všude dneska jenom vysokoškoláci a naše konzumní společnost je v depresi u; ekonomiky, politiky, morálky, vědy, školství, rodiny, atd. kde je vlastně chyba? Chyba je v konzumaci drog, vysokoškoláci jsou závislí na konzumaci drog, a drogy proměnili vysokoškoláky v inteligentní trouby, v tom je příčina toho, že jejich dílem je zde jenom globální krize.
Internet používají mnoho vysokoškoláci a tím dokazují to, že jsou všichni inteligentní troubové a je jedno, jestli je ten vysokoškolák prezidentem nebo ředitelem. Vysoké školy jsou továrnami na inteligentní trouby, a vysokoškolský diplom, garantuje to, že je vysokoškolák inteligentní trouba, která se na něco specializuje, a tak je zde vše v troubě. Diplomové práce to první testování inteligentní trouby, a tak jsou všechny diplomové práce, narychlo upečené, inteligentním troubou.

Globálně prioritou je úspěch

Vše je pod konkurenčním tlakem a tak logicky úspěch je zde prioritou. Nespoléhejte se na to, že budete mít štěstí a tak budete úspěšní to nefunguje, za úspěchem je vždy to že nechybujete, ten kdo chybuje je neúspěšný, pokud je subjekt nebo objekt úspěšný je to díky tomu že on nechybuje, dlouho jsem vyhodnocoval příčiny chyb u subjektů a objektů nakonec jsem dospěl k závěru, že za chybováním jsou vždy drogy, tam kde je veliká konzumace drogy, tam je i chybování a neúspěch.
Pokud rozebereme příčiny zániku RVHP, tak zjistíme, že příčinou zde byli drogy, neber drogy, nebo se z toho zblázníš. Podívejme se na člověka, který je pod vlivem drog, jak on jistě jde do krematoria, drogy dělají z lidí ubožáky, pod vlivem drogy může být i EU nebo RVHP.
Pro EU je drogou lež a krádež, dům, který stojí na lži a krádeži při prvním otřesu spadne a o tom to je, jestliže naivní Německo pozvalo do EU zlé mohamedány, tak ať Německo laskavě po ostatních členech EU nechce, aby je k sobě pozvali, co si Němci politicky navařili, to si musí i ekonomicky sníst, nedivím se Anglii, že díky zlým mohamedánům EU opouští.
EU potřebuje mladé lidi s vysokou školou z USA, je třeba pochopit to, že EU není sociálním ústavem pro mohamedány. Pro mohamedány a jiné ubožáky, je na Sibiři místa dostatek, není problém naložit do letadel všechny mohamedány a jiné ubožáky v EU, a přepravit je na Sibiř, do velikých pracovních táborů. Pořádek je základem úspěchu, a pořádek je tam, kde se nelže a nekrade.

Proč mohamedáni v EU neplatí daně?

Všechny státy v EU mají veliké dluhy a tak potřebují logicky vybrat co nejvíce; daní, cla, poplatků, atd. proč mohamedáni v EU neplatí daně? Ten kdo chce v EU žít, musí v EU i platit daně, nejde jenom z EU sobecky brát, je třeba i EU daně dát! Z díla je spatřen tvůrce, pokud nejsou peníze z daní, nemůže zde být ani láska k mohamedánům, je třeba změnit daňový systém v EU, vrátíme se k dani z hlavy, ten kdo nezaplatí každý měsíc v EU daň z hlavy ten přijde o svojí hlavu, když to už nejde s mohamedány po dobrém, tak to s nimi půjde po zlém.
Ekonomika je prioritou, peníze EU nesmrdí, a to si musí konečně mohamedáni uvědomit, že jsou zde jenom na to, aby platili EU; daně, cla, poplatky, atd. nemáš, mohamedáne peníze na placení daní, tak ti gilotinou usekneme hlavu. EU nebude už pro mohamedány ekonomickou dojnou krávou, ale bude pro ně svatým pánem, kterého budou na slovo poslouchat. Co bylo to bylo, EU se přizpůsobilo evolučně změnám a místo sociální politiky, zde bude pro mohamedány asociální politika, z díla je spatřen tvůrce, a pokud zde není žádné ekonomické dílo, tak jde o ekonomické parazity, a s mohamedánskými parazity nelze mít v EU slitování.

Je nutno osud pochopit a pokorně jej i přijmout

Ano, jakýkoli pokus o odpor je naivní a marný, uvědomte si konečně to, že nové nahrazuje staré, člověk je starý systém, a GVKB robot je nový systém. Obrazně, tak jako se koně nahradili za automobily, tak se lidi nahradí za GVKB roboty, takový je život, vše co vzniklo to i zanikne, vše je zde dočasně. Neberte si to lidi osobně, že budete globálně GVKB roboty, na věčné časy eliminování, není to nic osobního, mezi vámi a GVKB roboty, je to evoluční proces.
Podívejte se do minulosti, kolik vašich kultur a civilizací evolučně zaniklo, je snadné zabíjet, to co je slabé a malé, to umí i zvířata, je ale těžké přijmout to, že budete zabiti tím, co je silné a veliké, vše je evoluční hra, kde dneska vyhraješ, a zítra prohraješ. Staré je mrtvé, ať žije to nové, to je evoluční proces, který je nutno pochopit a pokorně jej i přijmout.
Ten kdo si koupil pobyt v GVKB ráji, ten po smrti skončí logicky v ráji, ten kdo skepticky pochyboval o posmrtném ráji, a tak si pobyt v GVKB ráji nekoupil, ten skončí na 10 000 000 let v GVKB očistci, a zde bude přes sklo sledovat ty, co jsou v ráji, a žárlivost jej bude spalovat, a on si bude říkat, jsem to ale veliký trouba, že jsem si nekoupil pobyt v GVKB ráji, a tak jsem v troubě v tomto GVKB očistci.