čtvrtek 8. září 2016

Čím se liší vlastně socialismus od kapitalismu?

Právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky. Dnes ráno jsem panu prezidentu republiky podal návrh na přijetí demise ministrů, a současně jsem panu prezidentu navrhl seznam osob, kterými má být vláda doplněna a rekonstruována. Mohu vám sdělit, že pan prezident všechny mé návrhy, přesně tak jak byly podány, přijal.
Takto 25. února 1948 skončil zde kapitalismus a od té doby je zde socialismus, mnozí si myslí, že po sametové revoluci je zde kapitalismus. Označení sametová revoluce je období politických změn v Československu mezi 17. listopadem a 29. prosincem roku 1989, které vedly k pádu starého socialistického režimu a přeměně politického a ekonomického zřízení na nový socialistický režim. K urychlení změn přispěl rozpad bývalého Východního bloku a narůstající nespokojenost obyvatelstva s ekonomickou a politickou situací v zemi.
Čím se liší vlastně socialismus od kapitalismu? Liší se v míře přerozdělování peněz vybraných státem, čím více stát přerozděluje násilně peněz, tím více je stát socialistický, dokonalý kapitalismus, logicky už nepřerozděluje žádné společné peníze.
V přírodě se nepřerozdělují společné hodnoty a tak je zde dokonalý kapitalismus, jak vlastně dochází k přerozdělování peněz? Příčinou je vždy přelidnění, aby se udržel pořádek v přelidněném městě, tak se vytvoří mocné centrum, které zajistí násilím pořádek, a toto centrum začne přerozdělovat peníze. Následkem je vznik; kasty, třídy, ligy, kategorie, ras, víry, atd. tobě dáme peníze a tobě je nedáme, protože ty se nám nelíbíš, o tom je socialismus.
Právě jsem se vrátil od maminky, upekl jsem štrúdl v multifunkční troubě a byl velmi dobrý, bohužel maminka pořád odmítá používat multifunkční troubu, a myslí si pořád o mně, že jsem trouba, který jí zcela zbytečně koupil moderní velikou troubu, kterou lze naprogramovat. Naše mocná a bohatá elita, je jako moje 87 let stará maminka, taky odmítá používat moderní vědu a techniku, aby zde byl už brzo konečně konzumní kapitalismus, ve kterém budeme mít konečně stejné platy, jaké jsou třeba ve Švýcarsku.

Ano, někde musí být v konzumním systému chyba?

Jakmile amatér, dostane za práci dobře zaplaceno, stává se profesionálem, to ale automaticky ještě neznamená to, že pracuje jako pravý profesionál. Z díla je spatřen tvůrce, pokud je dílo amatérské, tak je stvořitelem díla amatér, i když dostal za dílo zaplaceno jako profesionál, jednoduché je to ve sportu, zde nejde podvádět, a ten kdo na to nemá, ten ze sportu nic nemá.
Jde tedy o to, aby ten, kdo něco dělá profesionálně, na to měl, a tak po něm zde zůstalo profesionální dílo. Já třeba nemám na to, být zpěvákem nebo hudebníkem, a tak jsem se logicky ani nikdy nesnažil o to, být zpěvákem nebo hudebníkem. Existuje mnoho troubů, co si myslí, že mohou dělat, cokoli se jim zachce, že stačí jenom chtít, a časem se musí dostavit i úspěch.
Když hovořím s vysokoškoláky, tak si říkám, jak takový trouba mohl udělat vysokou školu, někde musí být v konzumním systému chyba? Tou chybou je to, že na vysoké škole je nadbytek teorie, a nedostatek praxe, logicky zaměstnavatelé nechtějí zaměstnat vysokoškoláky bez praxe, a tím je vysokoškolákům jejich vysoká škola k ničemu.

Co nám způsobuje únavu?

Pokud starému lékaři řeknete, že jste pořád unavení, tak vám doporučí návštěvu krematoria, mladý lékař vás zase začne posílat od jednoho specialisty k druhému specialistovi, a nechá vám odebrat krev a udělá rozbor moči, nechá vás specialisty paprsky prosvítit, jestli není ve vašem těle něco chybné. Potom následuje předepisování léků a kontrola toho, jestli léky zabírají, většinou to skončí tím, že vám dojde to, že jsou všichni lékaři troubové, a že je vaše zdraví jistě v troubě.
Vše co tělu a duši dáváte to i nazpět dostáváte, ten kdo dává tělu a duši samé náhražky, ten dostane nazpět únavu. Statistika je objektivní a tak se díky statistice zjistilo, že nejvíce jsou unavení lidé tam, kde je jejich život plný náhražek, lidi co nemusí konzumovat náhražky, nejsou unavení. Je to jako když jíte ubohé polotovary, nebo jídlo udělané z čerstvých surovin, nebo jako když místo příjemného dialogu s někým kdo je vám blízký, se koukáte na ubohou televizi, kde je samé neštěstí a politici vám lžou o tom, že bude už brzo lidem lépe.
Používání náhražek je způsobeno tím, že je člověk v moderní společnosti, jenom ubohou konzumní náhražkou, náhražky v sobě neobsahují to, co by vám dodalo zdroje, díky kterým nebudete unavení. Náhražky jsou obrazně; lékem, který vás nevyléčí, informacemi s nulovou hodnotou, sliby za které si nic nekoupíte, atd. musíte se naučit poznat co je náhražka, a potom ubohé náhražky odmítnout.

Ano, už brzo člověk nebude moci už amatérsky chybovat

Bohem mám to je, co milujeme a potřebujeme, všechny politické a náboženské ideologie, jsou jenom pohádkami pro naivní hlupáky, je třeba ukončit období, ve kterém lidi věřili lhářům a zlodějům, co kázali pokoru a bídu, jenže sami byli pyšní a bohatí, nepotřebujeme pokrytecké kariéristy, co mají státní ochranku, potřebujeme novou morální fungující digitální společnost, ve které se už nelže a nekrade.
Dosud se měnil podle módy jenom povrch společnosti, je třeba očistit globálně společnost od všech špinavých chyb, které zde jsou díky našemu pyšnému sobectví. Zavede se globální přídělový systém, a kdo nebude, pro globální systém profesionálně každý den v roce pracovat, ten nebude ani jíst, a nebude mít kde spát.
Kam chybný byrokratický stát šlápl, tam mnoho let tráva už nerostla, je třeba ukončit ubohé rozdělení lidí na; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, pohlaví, atd. zavede se dokonalá rovnost, díky tomu že se budou lidi globálně klonovat, a dostanou globálně stejnou výchovu, a stejné vzdělání, každý člověk bude mít v hlavě kontrolní GVKB čip, který zajistí to, že člověk nebude moci už amatérsky chybovat.

Život je nemoc, na kterou se umírá

Je optimálním řešením, šílené mohamedány ekologicky eliminovat? Pokud je zde nákaza psychickou nakažlivou nemocí, musíme zakročit, a začít ekologicky eliminovat šílené mohamedány, které nakazila víra v korán. Život je nemoc, na kterou se umírá, jsou nemoci, se kterými si umíme už poradit, a jsou nemoci, se kterým si neumíme poradit, a tak musíme nakažené mohamedány ekologicky eliminovat.
Většina nemocí je způsobena velikým teplem, tělo a mozek se přehřeje, a následkem je to, že nějaká nemoc nakazí mnoho lidí. Jelikož jsou Islámem nakažení jedinci psychicky nebezpeční, tak na ně pošleme globálně GVKB policejní roboty, berme to, jako když imunitní systém v našem těle bojuje s nemocemi, které nás chtějí oslabit, a učinit z nás ubožáky.
Jakmile budou mohamedáni globálně eliminováni, tak se policejní roboti, zaměří na podobné psychické nemoci, které z lidí dělají psychicky nebezpečné jedince, díky policejním robotům, zde už nebudou psychicky nemocní jedinci, co se snaží násilím prosadit, svoje sobecké ubohé záměry. Psychickou chybu udělá každý jenom jednou, vše se bude globálně monitorovat, a jakmile někdo udělá psychickou chybu, tak bude GVKB policejním robotem okamžitě eliminován.

Očkování proti psychickým nemocím

Tak jako se očkujeme proti mnoha nemocím těla, tak se musí i zavést očkování psychicky proti psychickým nemocím, očkování je založeno na tom, že si tělo vyrobí díky očkování protilátky, a stejně tak po psychickém očkování, si psychika vyrobí protilátky proti psychickým nemocem.
Podívejme se třeba na ubožáky, co věří v nějakou víru v zázraky po volbách nebo po smrti a snaží se touto vírou nakazit ostatní psychicky zdravé lidi, co nemají dosud v sobě ještě protilátky proti; kapitalismu, feudalismu, socialismu, komunismu, centralismu, byrokratismu, fašismu, nacismu, islamismu, terorismu, fanatismu, fetišismu, populismu, kariérismu, atd.
Vše co končí na …ismu, to je psychická nemoc, jde vždy o to, že je zde nějaký veliký ideál, který bychom chtěli násilně realizovat, a neuvědomujeme si následky toho, co se stane, když se budeme snažit tento veliký ideál proměnit v konzumní realitu.
Z dálky vypadají veliké ideály, jinak než z blízka, podívejme se na nacismus a jeho veliké plynové komory, kde se po milionech vraždili židé, (rodiče mého otce zemřeli jako židi, v plynové nacistické komoře) bez řádného soudu, ve jménu ideální budoucnosti, kde bude globálně jenom čistá lidská rasa.
Představme si za sto let GVKB roboty, že by zavedli jako čistou rasu GVKB robota, a tak by ve velikých GVKB plynových komorách, eliminovali globálně lidi, jako ubohý dobytek, z pohledu GVKB robota, je každý genetický člověk přeci špinavou evoluční rasou, protože on není vyroben GVKB roboty v továrně.

Optimální priority jsou zázračným lékem na globální krizi

Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je zde globální krize u; ekonomiky, politiky, morálky, školství, zdravotnictví, podnikání, obchodu, dopravy, rodiny, psychiky, atd. tak příčinou této krize jsou chybné priority. Vše je zde nastaveno k tomu, aby to sloužilo, pokud jsou nastavené priority chybně, tak nám vše chybně i slouží. Největší chybnou prioritou je dobrota k ubožákům, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit dobrotu k ubožákům, obrazně řečeno, strom, který nám nerodí hodnotné ovoce, musí být automaticky násilně eliminován, aby na jeho místě, byl strom, který rodí hodnotné ovoce.
Je třeba zahájit globální hon na ubožáky, polovina lidí na světě je ubožáky a tuto polovinu lidí musíme násilně eliminovat jiná cesta zde pro nás není, je třeba vyčistit systém od špíny, a tou špínou jsou ubožáci, co parazitují na konzumní civilizaci. Podívejme se do divoké čisté přírody, zde je přirozený výběr, a vše co je zde ubohé, to příroda automaticky eliminuje, člověk je tím jakou zde má pro společnost hodnotu, nehodnotný člověk je ubožákem, kterého musíme optimálně eliminovat.
Pověříme policejní GVKB roboty s umělou GVKB inteligencí aby začali eliminovat lidské ubožáky, roboti začnou monitorovat globálně lidskou populaci a budou eliminovat optimálně globálně ubožáky. Policejní GVKB robot eliminuje; krále, císaře, šlechtice, papeže, dalajlámu, guru, rabína, proroka, vůdce, prezidenta, ministra, diplomata, senátora, poslance, předsedu strany, ředitele, celebritu, profesora, soudce, generála, byrokrata, milionáře, bankéře, mafiána, lháře, zloděje, parazita, atd.
V dnešním digitalizovaném globálním světě není problém, levně a rychle vyhodnotit veliké množství lidí, a vytvořit veliké digitální seznamy ubožáků co se prioritně eliminují. Nejsou zde ubožáci tak nejsou s ubožáky ani problémy, berme obrazně policejní GVKB roboty jako digitální šelmy, které eliminují degeneraci a přemnožení býložravců. Místo výpovědi a zlatého padáku zde bude pro parazity smrt, během krátké doby zde zbudou jenom kvalitní lidi, co jsou silní a inteligentní, ubohý genetický plevel bude z digitální civilizace eliminován na věčné časy, a tak konečně zde zvítězí globálně láska a pravda, nad nenávistí a lží.