neděle 4. září 2016

Ano, v Praze neuspěješ vesnický ubožáku

Tam kde jsou veliké platy, tam jsou i veliké nároky na lidi co pracují, mnozí byli zvyklí na malé nároky z malé vesnice, na vesnici se může uživit ubožák snadno, protože je zde nedostatek kvalitních lidí na práci. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, v Praze uspějí jenom zdraví a inteligentní lidé, nároky zde neustále stoupají a je to tady jako ve sportu, ubožáci v Praze neuspějí a tak se brzo z Prahy vrací na svojí vesnici, kde nejsou tak veliké nároky na zaměstnance. Praha má mnoho hotelů a mnoho administrativních budov, je zde ale málo továren, protože je zaměstnanec, pracující fyzicky je zde drahý, a tak se, špinavé smradlavé hlučné továrny přesouvají daleko od Prahy.
Praha potřebuje hlavně lidi, co mají vysokou školu a jsou mladí, přežít v Praze zkušební dobu je velikým zázrakem, vždy se najde někdo, kdo je lepší, než jsi ty. Jelikož je v Praze veliká anonymita, tak následkem je to, že se z lidí stávají psychopatičtí bezcharakterní kariéristé, lidově jsou zde už jenom hadi v oblecích, co se snaží druhé vychovávat, pomocí cukru a biče, jde o vojenský princip, zacházení s podřízenými. Pracovní trh je zde systémově uzavřen a mocná elita si mezi sebe nepustí ubožáky, parazitování je zde pro mocnou elitu vždy na prvním místě, čím větším parazitem zde v Praze budeš, tím lépe se zde i mít budeš, ryba smrdí od mocné hlavy.

Ano, zítra ekonomicky neuspěješ ty

Jsi sobecký bezcharakterní parazit, který je zde dočasně, takto tě spatřuje statistika a věda, není důležité, co si o sobě subjektivně pyšně myslíš, důležitá je jenom statistika a věda. Tvůj mozek je uzavřený v konzervě, a tak nezná objektivně tento konzumní svět, ve kterém je konflikt a boj, protože je zde na prvním místě evoluce, která chce eliminovat staré, a nahradit to novým.
Člověk je šťastný, pokud může parazitovat, a je nešťastný pokud nemůže parazitovat, veliká konzumace drog a prášků na deprese, je následkem toho, že člověk nemůže parazitovat, protože se zde vše sobecky pevně uzavřelo, a tak osudem člověka je deprese, a toužení, které je mu věčným soužením.
Parazit parazituje na parazitech, o tom to zde je, lékem na tento složitý starý problém je eliminovat člověka, a nahradit jej GVKB robotem, není člověk, tak zde není ani problém. Dneska spatřuješ to, jak lidi okolo tebe ekonomicky neuspěli, a tak se z nich stali bezdomovci, zítra ekonomicky neuspěješ ty, a bude z tebe bezdomovec, není dneska u zaměstnání a podnikání v ničem jistota, to co dříve bylo ziskové, to je dneska už ztrátové.
Vše je dneska propojeno globálně se vším, někdy stačí málo a globální systém se zhroutí do dlouhodobé deprese. Přichází doba, ve které nastupuje; digitalizace, transformace, optimalizace, automatizace, decentralizace, globalizace, robotizace, atd.
Nejde o povrchní změny, jako tomu bylo doposud, jde o změny, které půjdou do veliké hloubky, a brzo dojde k tomu, že poslední člověk na světě spáchá zbaběle sebevraždu. Přijde globální přídělový systém na; elektřinu, plyn, topení, benzín, potraviny, cigarety, oblečení, prací prášky, atd. překročíš limit měsíční spotřeby elektřiny, a elektroměr se vypne, a máš do konce měsíce smůlu.

Kariéristický konzervatismus

Za vším je lež a krádež, dobrota je žebrota. Tvůj mozek je v konzervě, a tak nevnímá objektivně realitu, a existuje ve svojí zakonzervované ubohé realitě, myslíš konzervativně a tak jsi ubožákem. Jak došlo k tomu, že mozky všech lidí jsou v konzervě, a tak se ze všech lidí stali konzervativní kariéristé? Vše nastalo v okamžiku, kdy člověk přestal být lovcem divoké zvěře a stal se z něj hospodář, jakmile začneme milovat to co má hodnotu tak se staneme otroky hodnot a proměníme se v konzervativního kariéristu.
Podívejme se na elitu, co zde vládne už několik tisíciletí, jsou to vždy jenom konzervativní kariéristé, ryba smrdí od hlavy, jaký je pastýř, takové je i jeho stádo. Pokud je pastýřem vláda složená z konzervativních starých kariéristů, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, rodiny, psychiky, atd. není zde demokracie ani kapitalismus, je zde kariéristický konzervatismus!
Z díla je spatřen tvůrce, podívejme se na dílo mocných a bohatých lidí, jejich dílem je globální krize, je třeba vynalézt umělou globální GVKB inteligenci, která nahradí mocné a bohaté lidi, v kancelářích budou sedět jenom GVKB roboti a lidi budou makat jako genetičtí roboti, a vše zde budou mít jenom na GVKB globální příděl, založený na GVKB čipech pod kůží, ten kdo nebude pro GVKB systém optimálně pracovat, ten nebude ani jíst.

Ano, milionáři jsou inteligentním mozkem, který řídí ekonomiku

Chytrost je o tom, že nepokračujeme v tom, v čem nelze vyhrát, život je konflikt nebo boj, protože všemu kraluje ekonomika a evoluce. Neustále je zde snaha o to, udělat z druhých ekonomické nuly, tím že jim násilně přeprogramujeme dezinformacemi, jejich centrální nervový systém, který ovládá jejich genetické tělo.
Pokud si někdo vezme na tělo výbušniny, aby se mohl odpálit, a zabít sebe a lidi okolo sebe, jde zde o dokonale vymytý mozek. Víra v zázraky; po smrti, po volbách, v reklamě, v pohádce, ve filmu, v Bibli, na internetu, atd. je jenom o vymývání mozku.
Ptej se, kdo z toho všeho násilí a jiného zla, má největší užitek? Největší užitek mají dolaroví milionáři, co mají čisté ruce, a miliony dolarů, v daňovém ráji, jediným jejich zločinem, za který je možné je dostat do vězení, je neplacení daní.
Vysoké platy, jsou dneska jenom tam, kde žije mnoho dolarových milionářů, protože jenom oni, umí správně investovat peníze, tak že jejich zaměstnanci, mají i vysoké platy. RVHP zaniklo díky tomu, že zde nebyli dolaroví milionáři, a místo milionářů, zde byli jenom chudí komunisté.
Konzumní tržní ekonomika, je o rozvírání sociálních nůžek, čím více je zde dolarových milionářů, tím lépe funguje ekonomika, milionáři jsou inteligentním mozkem, který řídí ekonomiku. Milionáři nestaví veliké drahé pomníky mrtvým lidem, a nekladou věnce na hroby, to je mrtvá investice, milionáři staví; banky, továrny, sklady, obchodní domy, přístavy, letiště, hotely, školy, nemocnice, železnice, tunely, mosty, atd. to jsou živé investice, které přinesou milionářům veliké zisky, a tím mají zaměstnanci i veliké platy.
Pořádek je tam, kde je vše na svém místě, a tak nemusíme nic hledat, tam kde lidi pořád něco musí hledat, tam je nepořádek, proč musí nezaměstnaný člověk, dlouho hledat zaměstnání? Je zde veliký nepořádek, za který mohou vysokoškoláci, co vystudovali v době, kdy zde fungovalo ještě RVHP, a tak mají ideologicky vymyté mozky od RVHP, proto jezdí rádi do Číny a Ruska.