úterý 30. srpna 2016

Opravář mimozemských lodí

Zazvoní mě u bytu zvonek, a za dveřmi je rodina mimozemšťanů, pozvu je dál nabídnu občerstvení, a nakonec z nich vyleze, že mají rozbitou vesmírnou loď QW1147WH a že prý podle jejich počítače, jsem zde jediný živý tvor, který by jim mohl pomoci, a že prý mám certifikaci na opravování jejich lodí. Vysvětluji jim že nejsou jediní, kterým se zde rozbila vesmírná loď, a že musí počkat až na ně dojde řada.
To jsem neměl říkat, začali mluvit jako svatí kazatelé dobra a zla, ze mě pochopitelně dělali hříšníka, který musí jistě skončit v pekle. Jenže tvrdě narazili, vyrůstal jsem v rodině kazatelů dobra a zla, po hodině ve mě spatřili stvořitele Absolutna a podle toho se chovali, všechny jejich svaté argumenty jsem eliminoval, aniž bych se rozčiloval, koukali na mě jako telata na nová vrata. Objednali si u mě 1953 kusů počítačů s touto sestavou, vše smontovali a zamontovali na lodi inteligentní GVKB roboti, aby mohla jejich poškozená loď doletět nouzově zpět domů. 
  1. Procesor Quad-Core, 2.8GHz (35W), Turboboost 3.6GHz, Intel HD Graphics 530, 8MB L3 cache, socket 1151, Skylake 14nm, box chladič
  2. Základní deska Intel B150, PCIe x16, DDR4, SATA III, M.2, USB 3.0, USB Type-C (USB-C), DVI, HDMI, mini ITX, sc1151
  3. Kingston 32GB KIT DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series
  4. SSD disk rozhraní M.2, SATA III, 3D TLC, čtení až 1775MB/s, zápis až 560MB/s, 22x80mm
  5. Pevný disk SATA III 6G, IntelliPower, vhodné pro NAS (24/7), WD80EFZX
  6. Grafická karta 2GB GDDR5 (6610MHz), NVIDIA GeForce GTX950 (1152MHz), Boost clock 1342MHz, PCIe 3.0, SLi, 128bit, DVI, HDMI, 3x DisplayPort
  7. Počítačová skříň micro ATX/ITX, 8x 3.5", 2x 2.5", USB 3.0, průhledná bočnice, 3x 120mm ventilátor R2, podpora vodního chlazení, podpora grafické karty do délky 32cm, podpora CPU chladiče do výšky 160mm
  8. Počítačový zdroj 450W, ATX, 80 Plus Gold, aktivní PFC, 2x PCIe, 4x SATA, 120mm tichý vetilátor, bez napájecího kabelu
  9. LED monitor PLS LED, 10bit color, 1000:1, 350cd/m2, 8ms GTG, 3840x2160, HDMI, 2x DisplayPort, Dual Link DVI, pivot, USB 3.0 Hub, sluchátkový výstup
  10. Reproduktory 2.0, dřevěné, satelity 2x25W, Line-In

Ano, vše je loutkové divadlo

Proč v představách často nedočkavě porcujeme tělo zvířete, které ještě běhá živé po lese? Naše ideologie je založená na představách jistot a výhod, realita nám neustále dokazuje to, že náš svět je plný nejistot a nevýhod. Poslední dobou zde je mnoho módních trendů, jako třeba bytová mobilita, kdy se lidi stěhují za ubohou nejistou prací, na veliké vzdálenosti, a tak vznikají logicky místa, kde je nedostatek bytů, jde o velkoměsta, a jinde je zase nadbytek bytů, zde jde o vesnice.
Doba kdy někdo zemřel v domě, ve kterém se narodil, skončila, to že se během života člověk často stěhuje, se bere jako něco, co je normální. Jenže každá změna, má pro lidi i následky, se ztrátou jistot a výhod, se z lidí stávají bezcitní a bezcharakterní vojáci, co mají ubohé zelené mozky v zelené konzervě. Zajímavé je to, že ti co jsou nejmocnější a nejbohatší, se nikdy nestěhují za prací, jak je to možné?
Bohatí lidé už nepracují, a jenom něco pyšně reprezentují, je to podle hesla rozděluj a kraluj, takto vznikly akciové nadnárodní obrovské korporace, které mají v centru profesionály, co je ovládají, a bohatí lidé, jenom inkasují zisky z akcií, podobně funguje i politika a náboženství, vše je loutkové divadlo, a odhalit ty co skrytě ovládají mocné loutky, to je většinou už nemožné.

Konflikt neandrtálců a mohamedánů

Někteří staří politici, co se už opírají o hůl, používají označení neandrtálec, ve snaze ponížit ty, co je nemají už rádi, pokud bych teoreticky přivezl strojem času do současnosti neandrtálskou rodinu, tak bychom už nepoužívali označení neandrtálec, jako neslušnou společenskou urážku. Neandrtálci byli lidmi praxe, a nezajímali je žádné vědecké hloupé teorie, které jsou jim prakticky k ničemu, naopak digitální člověk, je závislý na vědomostech z vysoké školy, které nemá v praxi už otestované.
Z minulosti víme, že zaostalé kultury snadno vítězili v konfliktech, protože pro boj, používali více praxe, když neandrtálec hodil po něčem kamenem, tak se i trefil, neumím si představit neandrtálce, jak házejí po jiných neandrtálcích vajíčka. Je třeba se navrátit k tradicím, není vše, co je zde nové, pro nás existenčním přínosem. Představme si konflikt neandrtálců a mohamedánů, je vám jasné to že neandrtálci by s mohamedány neměli žádné smilování, jejich jediným bohem byla příroda, a místo kamenování Satana, házeli kameny jenom po mamutech.

Potřebuji za šest dní stvořit Absolutno

Kdo, komu, zaplatil stvoření vesmíru? Potřebuji za šest dní stvořit Absolutno, ve kterém bude modrá planeta se životem, a inteligentní člověk, platím hotově. Zde je ceník. Ta cena se mně zdá vysoká, nebyla by možná nějaká sleva? Pokud poskytneme slevu, tak to nebude už tak kvalitní. Na kvalitě mě tolik nezáleží, je to dárek pro milenku. Tím se vše vysvětluje, budete na to chtít účet, když je to pro milenku? Účet si vezmu, abych si náklady odečetl z daní.

Ano, ve městě objektivní čistou pravdu nikde už nenajdeš

Lidská kultura se točí kolem svatých lží, a tak zde lháři lžou lhářům, ten kdo umí nejlépe zde lhát, se stane; králem, šlechticem, prezidentem, papežem, dalajlámou, rabínem, prorokem, celebritou, milionářem, ředitelem, byrokratem, profesorem, lékařem, atd. pravda je už jenom v divoké čisté přírodě, ve městě objektivní čistou pravdu nikde už nenajdeš.
Všechny svaté knihy, nebo moderně politické programy, jsou jenom zakonzervované pokrytecké lži o tom, že pravda a láska, zvítězí nad nenávistí a lží. Světu už deset tisíc let kraluje jenom lež a nenávist, války v nahotě odhalují to jak elity myslí, rodiče mého otce byli židi a tak skončili v Osvětimi v plynové komoře, pokud by otec neutekl k Anglické armádě, tak bych se nenarodil, nikdo ode mě nemůže chtít abych miloval cizí národy co nás násilně pomocí armády obsadili, minulost je jenom o tom jak se k mám hrnuli cizinci aby zde mohli lhát a krást, neházejte po Němcích ubohá vajíčka, házejte po nich granáty.
Anthropoid je koprodukční film nazvaný podle stejnojmenné operace vedoucí k atentátu na Reinharda Heydricha. Natočil ho podle vlastního scénáře britský režisér Sean Ellis. Atentátníka Jana Kubiše v něm ztvárnil herec Jamie Dornan, Jozefa Gabčíka Cillian Murphy, Jana Zelenku-Hajského Toby Jones, Kubišovu partnerku hrála Charlotte Le Bonová a Gabčíkovu partnerku Aňa Geislerová. Říšského protektora Reinharda Heydricha představoval německý herec Detlef Bothe.
Slavnostní světová premiéra filmu proběhla při zahájení 51. ročníku karlovarského filmového festivalu 1. července 2016.

Granulované štěstí, vyrobené v Číně

Vše směřuje k tomu, že se z lidí stávají plechoví roboti, co mají v hlavě rychlé počítače, z dálky vypadá ten druhý ještě sice jako genetický člověk, ale statisticky je to už jenom levný robot, co má globální číslo, a je neustále globálně kontrolován na výkon a kvalitu.
Nikdo tě nepohladí, nikdo tě nemá rád, nikdo tě nepochová, zavolej nám, my tě v krematoriu levně rychle pochováme, konzumní realita se stává ekonomickou válkou, ve které ekonomickou chybu uděláš jenom jednou.
Mnoho lidí vystuduje vysokou školu, a potom marně hledá dobré zaměstnání, většinou vysokoškoláci nakonec rezignují, a tak pracují ve špatném zaměstnání, za špatnou mzdu. Všude v Praze pobíhají turisti a mají veliký mobilní telefon na dlouhé skládací tyčce, aby se mohli vyfotografovat před nějakým zajímavým pozadím.
Potom z mobilu pošlou okamžitě ubohou fotku na internet, aby ukázali plechovým robotům bez mozku v USA, jak jsou dneska šťastní v Praze. Vše je zde jenom o plechovkách, lidi mají mozky v plechovce, ekonomika a politika je díky dluhům zakonzervovaná, konzervativní politici rozhodují o nás bez nás, atd. už brzo bude v plechovce granulované štěstí, vyrobené v Číně.