úterý 23. srpna 2016

Ano, nemohu být tím, čím nejsem

Nevím, kdo opravdu jsem, jsem mimozemšťan nebo jsem pozemšťan, jsem svatý nebo jsem hříšník, jsem správnou rasou, nebo jsem chybnou rasou, atd. Navíc je zde ještě problém s tím, že se měním fyzicky a psychicky, takže shrnuto jsem, jaký jsem, a komu to nevyhovuje, ten má smůlu, nemohu být tím, čím nejsem. Většinou zařazování lidí, do nějaké škatulky, je zde díky tomu, že bereme cizí lidi, jako by to byli jenom mrtvé věci, a nebyli to vůbec živé systémy.
Někdo řekne já jsem; ředitel, prezident, ministr, papež, král, císař, šlechtic, rabín, prorok, mesiáš, guru, vůdce, diplomat, celebrita, atd. to vše je jenom divadlo, ve kterém hrajeme různé role, když pokrytecké konzumní divadlo skončí, tak je z každého pyšného herce, jenom prach a popel. Ve snaze se mít zde dobře, se z lidí stali bezcharakterní herci, ten kdo je zde dobrým hercem, získá hodnotné role, a tak se zde má díky výhodám a jistotám jako parazit dobře.
Poslední dobou je zde snaha eliminovat lidské soukromí, pomocí nenápadné salámové techniky, nakonec to globálně jistě skončí tím, že se lidem usekají gilotinou hlavy, a budou zde robotické hlavy s počítačem, který má umělou inteligenci, budeme tedy robotem, na dálkové ovládání s nulovou hodnotou.
Pokud výkon genetického těla poklesne pod globální tvrdou normu, tak se tělo okamžitě ekologicky optimálně recykluje, a stará vyčištěná a opravená hlava, se nasadí na nové genetické průmyslově vyrobené tělo. Tím konečně bude mít každý digitální člověk, s robotickou GVKB hlavou, konečně jasno v tom, co zde on objektivně je, takto konečně láska a pravda, vyhraje nad nenávistí a lží.

Může ego dokázat to, že zde není ego?

Možnosti ega mají mnoho limitů, tak jako možnosti člověka, takže zde není vlastně logicky žádný rozdíl mezi egem a člověkem, člověk je ego a ego je člověk. Vše je zde v mnohém limitováno, o tom je tento konzumní svět ve kterém máme s limity v nás a okolo nás neustálé problémy. Vše je zde možné limitovat, a tím to proměnit v bezvýznamný článek, dlouhého řetězu. Jsme limitování; váhou, výškou, věkem, pohlavím, inteligencí, atd. to že je zde někdo v něčem o trochu lepší, to je jenom vzácná výjimka, která potvrzuje pravidlo.
Podívejme se na zázraky, které dokázal člověk, všechny zázraky jsou jenom výjimkou, která je zde vzácná, většina lidí nikdy žádný zázrak nedokázala, a existují tak v situaci, která je pro ně existenčně zlá, a tak mají z toho deprese, na které konzumují léky nebo drogy. Zajímavé je sledovat velmi staré filmy, zde si můžeme uvědomit to, jaké to zde objektivně kdysi dávno bylo, něco se změnilo málo, a jiné se změnilo hodně. Vše evolučně jistě směřuje k tomu, že se z lidí stanou jenom otroci konzumního systému, svoboda egoistického člověka způsobuje jenom mnoho problémů ekonomice a politice, s otroky ve kterých není už silné ego nejsou žádné problémy, pomocí salámové techniky se lidem ořezávají jejich výhody a jistoty a výsledkem už brzo bude člověk, který nemá žádné ego, a je jenom konzumní loutkou s nulovou hodnotou.
Možnosti ega mají mnoho limitů, tak jako možnosti člověka, takže zde není vlastně logicky žádný rozdíl mezi egem a člověkem, člověk je ego a ego je člověk. Vše je zde v mnohém limitováno, o tom je tento konzumní svět ve kterém máme s limity v nás a okolo nás neustálé problémy. Vše je zde možné limitovat, a tím to proměnit v bezvýznamný článek, dlouhého řetězu. Jsme limitování; váhou, výškou, věkem, pohlavím, inteligencí, atd. to že je zde někdo v něčem o trochu lepší, to je jenom vzácná výjimka, která potvrzuje pravidlo. Podívejme se na zázraky, které dokázal člověk, všechny zázraky jsou jenom výjimkou, která je zde vzácná, většina lidí nikdy žádný zázrak nedokázala, a existují tak v situaci, která je pro ně existenčně zlá, a tak mají z toho deprese, na které konzumují léky nebo drogy.
Zajímavé je sledovat velmi staré filmy, zde si můžeme uvědomit to, jaké to zde objektivně kdysi dávno bylo, něco se změnilo málo, a jiné se změnilo hodně. Vše evolučně jistě směřuje k tomu, že se z lidí stanou jenom otroci konzumního systému, svoboda egoistického člověka způsobuje jenom mnoho problémů ekonomice a politice, s otroky ve kterých není už silné ego nejsou žádné problémy, pomocí salámové techniky se lidem ořezávají jejich výhody a jistoty a výsledkem už brzo bude člověk, který nemá žádné ego, a je jenom konzumní loutkou s nulovou hodnotou.

Ano, lze zázraky vědecky dokázat

1. 1945–1985 – 40 let bojů, práce a vítězství československého pracujícího lidu za socialismus a mír.

2. Ať dále sílí a prohlubuje se svazek dělnické třídy, družstevního rolnictva a socialistické inteligence!

3. Ať sílí a upevňuje se věčné přátelství a bratrská spolupráce ČSSR a SSSR!

4. Ať žije a vzkvétá naše drahá vlast – Československá socialistická republika!

5. Ať žije marxismus-leninismus – věčně živé, revoluční internacionální učení!

6. Buduj vlast – posílíš mír!

7. Imperialismus USA – úhlavní nepřítel lidstva.

8. Intenzivní rozvoj národního hospodářství – revoluční úkol současnosti!

9. Jednotně v budování a obraně socialismu!

10. Kvalitní a hospodárná práce – náš vlastenecký a internacionální úkol.

11. Leninskou cestou, k dalšímu rozvoji naší socialistické vlasti!

12. Odkaz Dukly žije v pevném spojenectví ČSSR a SSSR, v bojové družbě ozbrojených sil!

13. Poctivá práce – nejlepší dar socialistické vlasti k 40. výročí osvobození.

14. Proletáři všech zemí, spojte se!

15. Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak!

16. Úkoly sedmé pětiletky čestně splníme.

17. V duchu odkazu Slovenského národního povstání upevňujeme ČSSR – společný stát Čechů a Slováků

18. Všechny síly strany a lidu pro splnění programu XVI. sjezdu KSČ!

19. XII. světový festival mládeže a studentstva v Moskvě – za antiimperialistickou solidaritu, mír a přátelství.

20. Zvyšováním účasti pracujících na řízení společnosti k dalšímu rozvoji socialistické demokracie.

Alláh obdaruje mohamedány rájem

Je třeba přát mohamedánům ráj, a dát okamžitě mohamedánům ráj. Proto Alláh sešle na všechny mohamedány okamžitě jistou smrt, a jejich duše odejdou do věčného mohamedánského ráje. Pokud zde na tomto světě nebudou už nikde mohamedáni tak už nebudou moci mohamedáni ani moci konat hříchy, nejsou hříšnici tak nejsou ani hříchy, to bude konečné řešení mohamedánské víry v Alláha, pokud by někdo chtěl v budoucnosti být mohamedánem, tak na něj Alláh okamžitě sešle smrt, a on se dostane okamžitě do ráje.
Alláh je mimozemský Bůh a on se vrátí se svými věřícími dušemi na svoji svatou planetu, dosud měl Alláh velmi dlouho problém s povolením od vládce centrální soustavy GVKB, a toto povolení k návratu svých mohamedánských duší konečně dostal, protože zaplatil řádně konečně požadované administrativní poplatky.
Mohamedáni se nemusí bát o svoje těla, a svůj majetek, vše proběhne tak, že v noci ulehnou jejich těla, a ráno se jejich těla probudí, a místo mohamedánské duše, zde bude už duše Křesťanská, pochopitelně se okamžitě zbourají mešity, a postaví se místo nich Křesťanské kostely, svatý korán bude hozen globálně do ohně na věčné časy, jako ubohá kniha, která je zde už zcela zbytečná, protože na světě už nejsou žádní mohamedáni.
Vše co zde vznikne to i zanikne, život to je experiment a když starý experiment skončí tak začne nový experiment. Mnozí mohamedáni si myslí, že není možné v noci ulehnout a ráno se probudit už jako křesťan, pravím vám to, že bohové mohou dělat zázraky mají to v popisu práce.
Proto zde jsou přeci bohové, aby dělali zázraky a tak zajistili mohamedánům to, že se konečně už brzo dostanou do ráje na svoji planetu, kde je jenom jejich mohamedánství, a není tam možné jiné náboženství. Na nové planetě už budou mít mohamedáni, ale jiná genetická těla už nebudou vypadat jako lidi, ale budou vypadat jako Potamochoerus porcus.