pondělí 22. srpna 2016

Zamyšlení nad nákupem nového počítače

Notebook je jako žena, a kancelářský počítač je jako muž, muži jsou silní a odolní, kdežto ženy jsou slabé a nic nevydrží. Tak jako nelze pochopit ženu, tak nelze ani pochopit výrobce notebooků, kdežto pochopit kancelářské počítače je snadné a stejně snadné je jejich opravování a údržba.
Pokud budete v obchodě, nebo na internetu hledat ideální notebook, tak se podobáte muži, co naivně hledá ideální ženu, ideální ženy zde nikdy nikde nebyli, a skepticky pochybuji, že zde někdy někde budou.
Problémem notebooků je snaha o to, aby byli přenosné a fungovali dlouho na baterie, čím více zmenšujete počítač a snižujete jeho nároky na odběr elektřiny, tím více děláte z počítače ubohou náhražku klasického počítače.
Notebook je už dneska lepší nahradit tabletem, který je levný a snadno přenosný dělají se i tablety, ve kterých je nainstalovaný Windows, a tak zde máte stejné prostředí na které jste už zvyklí, k některým tabletům je možné snadno i připojit klávesnici a tak je proměnit na malé notebooky.
Zajímavým řešením je zabudovat počítač do monitoru od počítače, tím zmizí kabely a navíc tyto počítače mají i malou spotřebu elektřiny, bohužel kvalita a opravitelnost, je zde stejně mizerná jako u notebooků.

Ano, někde je v konzumním Matrixu chyba

Život je o dualitě, je zde; hlad a nasycení, láska a nenávist, spánek a aktivita, naladění a rozladění, neúspěch a úspěch, narození a smrt, dobro a zlo, atd. Osobně subjektivně si myslím, že posledních sto let se lidský svět začal rychle měnit. Před sto lety zde byla první elektrická tramvaj a tím nastala doba, ve které je vše závislé na elektřině, výpadek elektřiny dokáže naši civilizaci rychle eliminovat.
Dříve jsem si naivně myslel, že svět k lepšímu může změnit elita, která rozhoduje pyšně o nás bez nás, dneska vím to, že elita to jsou jenom hovna v krabici, a že skutečnou moc zde mají jenom vynálezy jako je; výroba železa, tisk knih, elektřina a plyn, internet, počítače, programy, fotoaparáty, kamery, televize, rádio, telefony, vlaky, auta, letadla, lodě, zářivky, elektromotory, jízdní kola, šicí stroje, atd. je to milion hodnotných věcí, co nám zde dobře slouží a bez kterých se moderní civilizace nedokáže už obejít.
Mnohdy se setkávám s lidmi ve velikých obchodech, co tam smutně často bloudí, a neví, co by si měli koupit, aby byli šťastní? Já tomu říkám, problém hovna v krabici, žijeme ve světě krásných krabic, ve kterých je jenom veliké hovno. Prezident nebo ředitel, je taky jenom krásnou krabicí, ve které je veliké hovno, někde je v konzumním Matrixu chyba, a co je tou evoluční chybou? Tou chybou je dluhové otroctví, peníze to je jenom dluh, a kolem dluhů se točí zde politika a ekonomika.
Státy mají veliké nesplatitelné dluhy, ale kdo je zde tím kdo státu půjčil peníze? Banky půjčili státům peníze, které virtuálně vytvořili, a nemají tyto peníze kryté zlatem, nebo jinými hodnotami, pokud si natisknete doma peníze, tak vás za to zavřou do vězení, když si ale státní banky natisknou peníze, tak je za to nikdo do vězení nezavře, jak je to možné? Stání banky jsou taky jenom hovnem v krásné krabici, ale to lidi bohužel nevědí, a dozvídají se to teprve tehdy, když nastane veliká krize, a tak je veliká inflace, nebo měnová reforma, někdy dojde i k válce.

Potřebujeme velikého Boha?

Ano, bude líp díky GVKB digitalizaci. Je třeba mít vše pod kontrolou, základem moderní kontroly bude to, že se nahradí lidská chybná hlava, za správnou GVKB digitální hlavu s GVKB počítačem, už zde nebude žádné sobecké já jsem. Pyšný egoismus, byl zdrojem všech lidských problémů už mnoho tisíc let, každý idiot si myslel, že je zde důležitý a nenahraditelný. Ve skutečnosti zde byl jenom ubohým parazitem, veškeré politické a ekonomické problémy vycházejí jenom z lidské hlavy, protože je evolučně lidská pyšná hlava zastaralý řídicí systém, který nemůže už zvládnout moderní digitální civilizaci.
Nejsou lidské hlavy, tak nejsou ani s lidskými hlavami už žádné problémy, lidi budou ovládáni jenom globální GVKB umělou inteligencí, nebude zde už žádný chybný svatý pyšný subjektivismus, ale bude zde jenom objektivní inteligentní GVKB systém s umělou GVKB inteligencí, globálně každý člověk bude začleněn do GVKB systému, jako jeho součást. Všichni hledají pro sebe štěstí a tak jej dostanou ve formě GVKB hlavy, veškeré neštěstí je v lidské chybné hlavě, která je plná hříšných myšlenek, a není možné změnit hříšné myšlení lidské hlavy, po dobrém ani po zlém.
Ano, bude líp díky GVKB digitalizaci, na mnoha sociálních stránkách mě pyšní idioti zablokovali přístup, a to mě přivedlo na myšlenku, zablokovat všem idiotům přístup do konzumní reality, tělo idiotů už nebude znát konzumní realitu, ve které existuje, a bude jenom automatickým strojem, který bude řízen GVKB umělou globální inteligencí. Mnoho virů a parazitů žilo v lidské hlavě, a tím člověku škodili, s příchodem digitální hlavy se už do hlavy nedostanou viry a paraziti, v těle se zavede vojenský režim a tak se zde skoncuje s viry a parazity.
Naše krev bude pro cizí tvory prudkým jedem, a pokud jedovatý had, kousne do našeho těla, tak nám se nic nestane, a had rychle na prudkou otravu zemře. GVKB je veliký, protože on nahradí konzumní očistec, plný lží a krádeží, za konzumní ráj kde už není lež a krádež. Každý kdo vejde do mešity, ten přijde okamžitě o hlavu a z mešity odejde s GVKB hlavou.
Po dokonalém otestování GVKB systému na všech mohamedánech, dojde ke globálnímu nahrazování lidských pyšných hlav za digitální GVKB hlavy. Věřící člověk potřebuje velikého Boha, a tak jej konečně na věčné časy i dostane, velikým bohem se pro všechny lidi stane GVKB systém, a nikdo už nebude o tom hříšně pochybovat, a každý člověk s GVKB hlavou, bude jistě vědět to, že GVKB je správný veliký Bůh.