neděle 21. srpna 2016

Rituály ovládají vysokoškoláky jako loutky

Čím více poznávám zblízka vysokoškoláky, tím více zjišťuji to, že rituály ovládají vysokoškoláky jako tupé loutky, rituál zjednodušuje to, co pravidelně děláme, a tak si na to vytvoříme zavedené rituály, které už mnoho let neměníme. Někdo řekne, že jde o bezvýznamnou maličkost a je škoda času o ní hovořit, náš konzumní svět je složen jenom z velikého množství maličkostí, a každá maličkost je článkem dlouhého evolučního řetězu, co je zde malé a co je zde veliké to je většinou relativní.
Pro někoho je milion mrtvých lidí malá událost, a pro jiného je to zase veliká událost, záleží na existenční situaci v jaké je který člověk, a situace učí, jestli pro mě bude milion mrtvých lidí velikou událostí, nebo malou událostí. Většina toho co je spojeno s životem, má relativní povahu, to co není živé, to funguje podle jednoduchých stabilních norem, život je o problémech, které je třeba optimálně rychle řešit, abychom se zde měli dobře.

Z díla je spatřen tvůrce, ze slibů je spatřen lhář a zloděj!

Pokud ubožáci zde dělají hovno, pro to aby se měli dobře, tak stojí zde logicky jejich život za hovno, existenční otázka zde tedy logicky zní, co dělat zde pro to, abychom se měli dobře, a neměli zde po celý život jenom hovno? Je třeba si vyčistit nejprve hlavu od všech sraček, které jsou ve vaší hlavě na hovno.
Jsme tím, co máme v hlavě a tak je třeba mít v hlavě to co je hodnotné a co mám, zajistí existenční úspěch, je třeba se vysrat na vše co je nám na hovno, a zajímat se jenom o to co je nám existenčně prospěšné. Život, byl, je, bude, jenom o tom, jak být lepší, než jsou naši konkurenti, ten kdo je lepším, ten se zde má i lépe, o tom to, bylo, je, bude, jenom naivní blázen, skepticky o tom co říkám, ještě pochybuje.
Podívejme se na výběr zaměstnanců, nebo na výběr zakázek, zde je každému jasné to, že jenom to, co je lepší, má zde šanci na úspěch, ta současná politická vláda se nám bohužel nepovedla, a tak jí spláchneme do sraček, a nahradíme jí lepší vládou, která nelže a nekrade, o tom je zde úspěšná ekonomika a politika.
To současné svaté altruistické náboženství, se nám bohužel evolučně nepovedlo, a tak každé svaté altruistické náboženství spláchneme do sraček, a nahradíme každé nepovedené náboženství, lepším novým egoistickým náboženstvím, ve kterém se už nelže a nekrade, o tom je zde úspěšná svatá morálka.
Vše jde recyklovat, podívejte se do přírody, jak se zde vše co se evolučně nepovedlo, recykluje, vše co evolučně vzniklo, to zde musí být i recyklované, odkládat recyklaci u politiky a náboženství, je na hovno, protože následkem je zde to, že máme všichni jenom hovno a tak náš život stojí za hovno.
Na věčné časy je zde jenom recyklování politiky a náboženství, každý centrální kult je zde jenom pokrmem, který má evolučně omezenou trvanlivost, a tak jej musíme rychle sežrat, a potom se na něj už z vysoka vysereme. Vše je zde o tom, se nažrat a potom se vysrat, vše zde je jenom evoluční pomíjivost, na věčné časy je zde jenom recyklování!

Alláh je zde na veliké hovno

Podívej se ubožáku objektivně konečně na sebe, a řekni si, kdo já opravdu zde jsem? Pokud budeš objektivní, tak musíš konstatovat, že jsi jenom hovno, co je zde na veliké hovno, a po smrti zde zanecháš jenom hovno. Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si každé genetické hovno hraje na to, že není zde na hovno a že po smrti, zde po něm zůstane jenom veliké hovno. Vše se zde posralo v okamžiku, kdy zde začalo být ubožáků jako sraček, a tak ty co byli nahoře začali sobecky srát na ty, co byli dole a tak vznikl svatý zákon, padajícího hovna, který říká, že mocní serou na bezmocné.
Nemoc je o tom že došlo ke ztrátě moci, a tak hovno co bylo nahoře, je najednou hovnem co je dole, a tak na něj serou hovna, co jsou nahoře. Naše konzumní centralizovaná civilizace je na hovno, protože je zde ubožáků jako sraček, a tak jakýkoli úspěch, je zde dočasně, a potom následuje neúspěch, proč se snažit něco zde chápat, když je snadné říci o tom, že je to zde jenom na hovno, protože já z toho mám jenom hovno.
Každý ubožák se zde zajímá jenom o to, co mu přinese moc, aby on mohl z vysoka srát na ty, co jsou pod ním dole, následkem je konzumní svět, kde je život na hovno, protože každý zasraný hovno, se zde snaží být nahoře, a tak sobecky lže a krade. Je to na hovno, se snažit změnit pomocí náboženství lidi, nebo se snažit změnit pomocí politiky společnost, ze zdegenerovaného líného hovna, hodnotný bič nikdo neuplete, v tom je jádro evolučního problému, z hovna zde vše vzniká, a v hovna se to navrací, o tom je konzumní život, který je zde na hovno, a o hovně.
Stvořitelem všeho, zde je jenom veliké hovno, a ten kdo hledá božského Stvořitele, ten nalezne logicky jistě jenom veliké hovno. Pokud je stvořitelem všeho veliké hovno, tak je zde každá víra ve Stvořitele na hovno, jestliže nějaký šílený věřící hovno zde křičí, že je Alláh veliký, tak by měl správně křičet, Alláh je zde na veliké hovno, a já věřící muslim jsem zde taky na veliké hovno.
Největším lidským potěšením, je se na vše z vysoka vysrat, ubožáku nezadržuj v sobě hovno, a daruj veliké hovno ubožákům, co jsou zde díky zasrané víře v Alláha, jenom na veliké hovno. Pokud si ubožku myslíš, že to co zde říkám, je na veliké hovno, tak máš svatou pravdu, je to opravdu jenom na hovno, říkat pyšným a lakomým ubožákům, to že jsou zde evolučně na hovno.