středa 17. srpna 2016

Nezaměstnanost nelze vyřešit pomocí hry na práci

Vše směřuje jistě k zániku lidské kultury, a místo lidské kultury, zde bude kultura strojů a robotů, stroje a roboti pracují lépe než lidi, a je logické to, že se to co je evolučně chybné, nahradí tím co je evolučně správné. Firmou budoucnosti je firma Google, místo produkce fyzického zboží, se zde podporuje globální politika a globální ekonomika, ve firmě Google vydělávají peníze počítače a programy, lidských zaměstnanců je zde velmi málo.
Základem zisku je dělat něco profesionálně ve velkém, ten kdo nedokáže dělat něco profesionálně ve velkém, ten nemá velké zisky. Často je zde snaha dělat něco ve velkém, ale narazí se na problémy, které nelze snadno vyřešit, mnoho problémů k vyřešení bohužel potřebuje hodně času a hodně peněz, podívejme se třeba na moderní dopravu, musí se postavit; letiště, přístavy, silnice, koleje, atd. taky se musí vyrobit; letadla, lodě, vlaky, tramvaje, auta, atd. civilizace je o velikých investicích, a veliké potřebě času na realizaci těchto investic.
Lidi si neuvědomují to, že vytvářejí moderní civilizaci pro roboty a stroje, co je zde ve všem dokonale jistě nahradí, není zde už žádná funkce nebo zaměstnání, kde by GVKB robot nemohl nahradit člověka, naše snaha vymýšlet si zaměstnání, ve kterých nic hodnotného nevytváříme, a jenom bereme peníze za nic, je posledním zoufalým pokusem, jak vyřešit pomocí podvodu nezaměstnanost.
USA se nedostalo do krize díky tomu, že lidi nemohli platit veliké půjčky, krizi ve skutečnosti způsobila práce, ve které se brali peníze za nic, jde o umělou zaměstnanost, neboli ubohou hru na hodnotnou práci. V bohatých státech bere polovina zaměstnanců peníze za nic, hra na práci je luxus, který si nemůžeme už dovolit.

Ano, svobodu slibujete až v budoucnosti, nebo po smrti

Jsem plyšová inteligentní hračka na baterky, na vesmírné lodi, není zde už nic živého, protože vše co bylo živé zemřelo žízní, díky tomu, že všechna voda vytekla z lodi do vesmíru. Vše zde řídí jenom tupá automatika, jediné co je zde inteligentní jsem já, letím vesmírem už velmi dlouho a napojila jsem se na internet, po vyhodnocení toho co je zde napsáno, konstatuji, že váš inteligentní lidský druh je druh, kterému říkáte Vandalové, vandalsky ničíte přírodu a vandalsky ničíte i svoji civilizaci.
Nejde u vás o nový problém, jak si myslíte, vše u vás začalo v okamžiku, kdy u vás zmizela svoboda, s příchodem otroctví automaticky vzniká vandalismus, svoboda je lékem na vandalismus, ale vám svoboda nevyhovuje, protože podvědomě milujete otroctví. Nejprve jste se snažili zotročit rostliny a zvířata, jenže to vám nestačilo, a tak jste se rozhodli zotročit i vaše konkurenty a nepřátele, kdo nejde s námi jde proti nám to je vaše heslo.
Všechny vaše konzumní ideologie jsou postaveny na tom, jak psychicky a ekonomicky zotročit lidi, svobodu slibujete až v budoucnosti nebo po smrti, v současnosti má iluzi svobody jenom ten, kdo u vás má výhody a jistoty, díky tomu že je v centru systému jako prezident nebo milionář. Znala jsem ve vesmíru vám podobnou civilizaci, a zde se všem dětem po narození odřízne v nemocnici hlava, a dítě dostane robotickou hlavu s umělou inteligencí.
Takto se u této civilizace eliminoval dokonale vandalismus, logicky se můžete optat na to, a jaký má vlastně život smysl, pokud dojde k tomu, že místo živého mozku je zde počítač s umělou inteligencí? Smyslem života je tam kvalita, v jejich konzumní společnosti je svatým kultem kvalita, a vše co je nekvalitní, to je tam eliminované, neustále vše sledují a vyhodnocují, aby dosáhli u všeho dokonalosti a optimálnosti. Na svoje výrobky dávají velmi dlouhou záruku, když napíší nějakou zábavnou knihu, tak jí musí kritika velmi dlouhou dobu kriticky hodnotit, aby byla dokonalá, číst jejich knihy, to je jako poslouchat klasickou hudbu.

Ano, naši politici, nevidí chyby, neslyší kritiku, nemluví pravdu

Dokud jsme existovali ve světě politických bublin, ale tyto bubliny začínají praskat jedna po druhé, najednou se ukazuje to, že je vše jinak! Statistiky jsou objektivní, a není, je možné nijak upravovat, aby vypadali mediálně hezky, nůžky mezi bohatými a chudými se začínají všude rychle rozevírat, o tom už nikdo kdo má informace nepochybuje.
Jsou zde amatérské chyby v politických programech, a ty chyby je nutné rychle najít a eliminovat, politici myslí jenom na to, jak se co nejdéle udržet ve vysokých funkcích, a je jim jedno, to že se státy dostávají do nesplatitelných dluhů, a že lidi nemají dobré zaměstnání, a tak se z lidí stávají ubožáci, heslem politiků je po mě potopa, to ta minulá vláda byla špatná.
Politika je o tom, aby zde fungovala ekonomika, pokud politika nedokáže to, aby zde fungovala ekonomika je třeba politiku změnit. Základem pro ekonomiku je klasické zlaté pravidlo, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, pokud se politika neřídí tímto zlatým pravidlem, tak následkem je nefungující ekonomika.
Za vším je program a databáze, je to jako řízení auta na silnici, chybu může řidič udělat jenom jednou, podívejme se na stránky, co jsou na internetu, každá stránka je programem a databází, z díla spatříme majitele stránky, jsou stránky hodnotné a jsou stránky nehodnotné, základem u každé stránky je možnost vyhledávat obsah stránky, pokud mě vyhledávání nenajde to, co potřebuji tak je pro mě tato stránka chybnou stránkou, je to jako v obchodě, zde taky potřebuji najít zboží.

Ano, každý máme jiné priority

Podívej se na to, co to asi je, odnesme to do laboratoře, a podíváme se tam na to. To snad není možný, to je GVKB robot s umělou inteligencí GVKB, a jak se tak koukám na to, jak je starý, tak on je starý asi milion let. Co s tím uděláme? To je jednoduché, buď to odneseme do televize, a budeme slavní, nebo to zbaběle zatajíme, a budeme dělat, že jsme to nenašli. Já ti nerozumím, proč bychom to měli zatajit, sláva není nic špatného?
Ano, sláva je pro vědce dobrá, ale je třeba si uvědomit následky, jaké to v civilizaci způsobí, když se lidi od nás dozví, že zde před milionem let byli roboti s umělou inteligencí? Já bych zkusil počítačovou simulaci, která by nám vypočítala následky toho, že se lidi dozvěděli to, že zde kdysi velmi dávno byli roboti. Simulace ukazuje to, že nastane válka a díky válce zde zanikne lidská civilizace, svět se rozdělí na ty, co věří tomu, že zde roboti nebyli, a ty co uvěří tomu, že zde byli roboti, bude to svatá válka ukončená zánikem člověka.
Vidíš, že mám pravdu, lidi jsou psychicky nemocní, a stačí málo a začnou se zabíjet. Vědci se vrátí zpět do laboratoře a koukají GVKB robot zmizel, podívají se na záznam z kamer, a na záznamu spatří, jak se GVKB robot probudil, vstal a odešel z laboratoře někam do divočiny. Co je to za nesmysl, copak se může proboha GVKB robot za milion let sám od sebe probudit, a odejít z laboratoře? Je to asi mnohem systémově vyspělejší, než jsme my, u nás se vše rozbije za několik let a nikdo to už neopraví, tak oznámíme to nebo budeme zase dělat, že nic nevíme?
Já bych nic neoznamoval, ze simulace už víme, že lidi na takové zprávy nejsou připravení, musíme sami toho GVKB robota najít a potom problém s ním vyřešit. Tak se idiote, podívej na konec záznamu, jak GVKB robot vychází z laboratoře, a najednou zmizí, nejspíše zapnul maskování, a stal se tak neviditelným. Máš pravdu, ověřil jsem to na několika kamerách, ten GVKB robot skutečně zmizel, a máme po ptákách, hledat neviditelného GVKB robota to je pitomost.
Jenže to není ještě všechno, v okamžiku kdy on zmizel, tak zmizeli i jeho otisky v prachu na zemi, vidíš to je jeho poslední šlápota v prachu, a on je v prachu. Co když není neviditelný, ale on se jenom teleportoval do jiného prostoru, nebo jiného času? Asi mu venku už naběhl energetický systém na plný výkon, a zapnula se automaticky teleportace, to má logiku, ale co budeme dělat? Já bych navrhoval se jít pomodlit, tím nic nezkazíme, kousek odsud je přeci svatý chrám, kde se lze pomodlit. Ty se běž pomodlit, a já půjdu do hospody se opít jako dobytek, každý máme jiné priority.

Ano, nezaměstnanost dělá z lidí ubožáky

Práce proměnila zvíře v člověka, pokud lidi nemají hodnotnou práci, tak se z lidí stávají zlá zvířata, co lžou a kradou. Je třeba objektivně rozlišovat hodnotnou práci od nehodnotné práce, jednoduchým ukazatelem je to jaká je odměna za práci, odměna nejsou jenom peníze, mohou to být i; výhody, jistoty, popularita, moc, svatost, atd. zlaté pravidlo jasně říká, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Nestačí pokrytecky přát dobrý den druhým, je třeba dát druhým i to, že jejich každý den v jejich životě, bude existenčně dobrý, ten kdo zde poroučí, není více, než ten kdo jej poslouchá!
Pořád se zde vše točí kolem psychického násilí, ten druhý je pro sobeckého parazita; blbec, svině, idiot, pitomec, vůl, blázen, neandrtálec, sobec, parazit, kurva, atd. slušní jsme jenom k lidem, co nás mohou snadno potrestat za neslušnost. Není ten, co by se zavděčil všem, protože každý pracující člověk, je originální umělecké dílo evoluce, to co se jednomu líbí to se druhému už nelíbí, s tím nelze nic učinit, navíc často dochází k tomu, že se člověk rychle nečekaně změní, podle existenční situace.
Když to s jinověrci nejde už po dobrém, tak to s nimi budeme řešit po zlém, a začneme zlé jinověrce napichovat na kůly, minulost člověka byla psána krví lidí, co prohráli krutý boj o existenci. Lidí je zde už jako much, a tak je zde snaha ubohé lidské mouchy, násilně eliminovat po milionech, pomocí; ekonomiky, vědy, techniky, dezinformací, atd. Ano, nezaměstnanost dělá z lidí ubožáky, jádrem problému je to že zde selhala kontrola, je třeba lidem gilotinou useknout sobeckou hlavu, a na živé tělo nasadit robotickou hlavu, ve které bude GVKB počítač s umělou inteligencí, co bylo to bylo, dneska je zde digitalizace, a tak se musí i lidská hlava digitalizovat.

Ano, jsme pyšní na to, že nás druzí potřebují

Bude GVKB umělá inteligence pyšná? Čím více je člověk inteligentní, tím více je i pyšný, příčinou pyšnosti je logicky inteligence, stroj bez inteligence je pokorný, a tak zde s ním nejsou problémy, inteligence je talent pro řešení složitých problémů, někdo má talent na hudbu, a jiný má talent na řešení složitých problémů, protože je inteligentní.
Všimněme si toho, že někde na světě je nadbytek inteligentních lidí, a jinde na světě je zase nedostatek inteligentních lidí, příčinou je zde existenční situace, ve které lidi v určitém času a prostoru trvale existují, jsou na světě místa, kde se inteligenci daří, a jsou zde místa, kde se inteligenci nedaří.
Každý talent potřebuje místo kde se mu bude dařit, talent je jako semeno, které vyroste ve veliký strom, pokud má semeno optimální podmínky k růstu. Jestliže má někdo talent na hudbu a narodí se v místě, kde je lidem hudba lhostejná, a hudebníky zde nikdo nepotřebuje, tak talent pro hudbu je v člověku mrtvý, stejné je to i s inteligencí, jsou na světě místa, kde je lidem inteligence lhostejná, a nikdo jí zde k ničemu nepotřebuje, a tak je talent pro inteligenci, v člověku mrtvý. Jakou hodnotu zde bude mít zlato, když nikdo nebude zlato k ničemu potřebovat?
Hodnota je tam, kde je potřeba po něčem co potřebujeme, k tomu že se budeme mít dobře, já tě k ničemu nepotřebuji, a tak pro mě nemáš žádnou hodnotu, o tom je nezaměstnanost a bída. Lidi chodí dlouho do školy, protože sobecky počítají s tím, že díky vědomostem ze školy, je budou cizí lidé mnoho potřebovat, a tak se budou zde mít existenčně dlouho velmi dobře, jenže co se evolučně zde globálně stane s příchodem umělé inteligence?
Začne rychle narůstat globálně nezaměstnanost, a tím se z lidí začnou stávat ubožáci bez peněz, a tím i bez domova, konzumní globální společnost nebude mít peníze, na podporu sociálních lidských ubožáků, a tak sociální ubožáci opustí konzumní civilizaci a odejdou do divoké přírody, jenže zde brzo hlady a zimou zemřou, protože jsou díky civilizaci tělesně a psychicky zdegenerovaní.
Proč zaměstnávat; politiky, byrokraty, soudce, lékaře, učitele, policajty, řidiče, prodavače, řemeslníky, atd. když zde místo nich mohou být roboti s umělou inteligencí, nenápadně pomocí optimalizace a automatizace dochází k tomu, že rychle všude mizí globálně pracovní místa, a nová pracovní místa už zde nikde nevznikají.
Tak jako se může zhroutit díky dluhům ekonomika a politika, a následkem je dluhová dlouhodobá krize, tak se může zhroutit díky umělé inteligenci a levným robotům, pracovní trh, a následkem je krize na pracovním trhu, a tím začne narůstat násilí a sebevraždy.
V minulosti se nedostatek dobré práce pro lidi, vždy řešil násilně pomocí revoluce nebo války, po válce bylo najednou dostatek práce, ale lidi začali mít hodně dětí, a následkem byla zase nezaměstnanost, problém je ale v tom, že lidi nemohou úspěšně válčit s umělou inteligencí a roboty, protože by v tomto moderním konfliktu, neměli žádnou šanci na vítězství, a porážka lidí by byla pro lidi dokonalou jistotou.
Obrazně je současný inteligentní člověk v pozici koně, kterého díky konzumní civilizaci nahradí traktory a automobily, používat koně na práci není už dneska ekonomické, a tak se koně optimálně eliminují, vše je zde o potřebnosti, jsme pyšní na to, že nás druzí potřebují, a jsme v depresi, když nás už druzí k ničemu už nepotřebují, protože došlo všude k optimalizaci a automatizaci.