pátek 12. srpna 2016

Ano, chléb a hry, to je správný lék na nemocný svět

Jestliže každá kultura říká to samé v rovině morálky a lásky neměl by být mezi kulturami konflikt, proč zde jsou tedy konflikty a války? Za násilím je vždy deprese, pokud je něco v depresi tak to použije násilí i když ví že použití násilí je chybné. Proč je dneska v depresi tolik lidí a tak je zde všude nadbytek násilí? Vše je v depresi díky hladu, chléb a hry, to je lék na nemocný konzumní svět.

Různé formy Zlatého pravidla se vyskytují v mnoha kulturách a nelze stanovit, která je původnější.

  1. Nedělej druhým, co nechceš, aby dělali tobě.
  2. To, co vyčítáš svému bližnímu, sám mu nedělej.
  3. Nečiň jiným, co by tě zlobilo, kdyby učinili tobě.
  4. Nechci sám dělat, co bych na druhém káral, nakolik je to v mé moci.
  5. Nebudeš se mstít synům svého lidu a nezanevřeš na ně, ale budeš milovat svého bližního jako sebe sama. 
  6. Cokoli je ti proti mysli, nečiň ani druhým.
  7. Člověk se nemá vůči druhým chovat způsobem, který je mu samému proti mysli. 
  8. Co nechceš, aby ti jiní činili, nikomu nečiň. 

Ano, jde o to se poučit z minulosti a vytvořit lepší konzumní budoucnost

Každý profesionál věří v to, že jej práce uživí, to je moderní konzumní víra. Víra je založena na existenční situaci, a tak ona vytváří svaté symboly, kolem kterých se točí sobecká existence všeho co je inteligentní, otázkou je už jenom to, v co budou věřit roboti s umělou inteligencí, budou věřit ve značkové drahé náhradní díly?
Mnozí si neumí představit to, že by robot mohl v něco věřit, protože je jim svět robotů velmi vzdálený, každý dneska je uzavřen ve svojí specializaci a nic neví co se děje ve vedlejší kanceláři. Programy a lidi chybují příčin je mnoho, člověka potrestáme a program opravíme nebo novým programem nahradíme, takže jde o to se poučit z minulosti a vytvořit lepší konzumní budoucnost, ve které budou GVKB roboti chybovat rychleji než lidi.

Jak vznikl ateismus?

Ateismus nevznikl, on je zde neustále od počátku vzniku absolutna, a vzniku života v absolutnu, vždy je zde rozdělení na ty, co věří tomu, co si informace neověřili a ty co věří jenom tomu, co si pečlivě ověřili. Když jsme na tom velmi zle, tak nemáme sílu si vše pečlivě ověřovat a věříme tomu, co druzí říkají, proto je víra v zázraky silná tam, kde jsou na tom lidi trvale zle.
Vše myslí a jedná podle situace, a tak se změnou existenční situace, se může rychle věřící člověk změnit v ateistu, a obráceně, jsme obrazně jenom loutkami, které ovládá existenční situace.
U velmi rizikových sportů, a velmi rizikových povolání, se běžně setkáváme se silnou vírou, naopak tam kde nehrozí lidem trvale žádné riziko, tam se z lidí stávají ateisté. Politika nahradila náboženství díky tomu, že se lidi měli lépe, a už jim nehrozilo existenční riziko, tam kde se dosud lidi mají existenčně zle, tam snahy o zavedení politiky místo náboženství selhali.

Ano, jsi ubohohé hovno se zlatou korunou na hlavě

Politické vlády ve snaze být populární, nám ekonomicky neustále lžou je to začarovaný kruh. Pravda byla a bude nepopulární, protože nám nastavuje drze zrcadlo, ve kterém spatříme to, že jsme všichni jenom pyšní lakomci.
Představme si televizi, kde na dálkovém ovládání by přibyl ovladač pravdy a lži, tak jako si nastavujeme hlasitost zvuku tak bychom si nastavili i míru pravdy a lži, představte si politiky, u kterých si lidi před volbami nastaví pravdu, kdo by potom šel k volbám volit kariéristické pokrytce?
Ten kdo hledá pravdu, měl by si koupit veliké zrcadlo, a postavit se s celou nahou rodinou, před toto zrcadlo, na jednu hodinu. Je třeba vždy začít u sebe, nekoukej jenom na druhé, podívej se konečně na sebe, jak vypadáš a jak se chováš, vše je zde divadlo protože ten kdo je populární ten se zde má dobře, herci mají v šatně zrcadlo, a stejně tak i ženy, se často dívají do zrcadla.

Ano, zisk je tam, kde je inteligence

Ekonomika je o tom, kdo řídí ekonomiku, pokud ekonomiku řídí amatéři, tak ekonomika nefunguje. Jak poznat kdo je ekonomický amatér a kdo je ekonomický profesionál?
Z díla se pozná tvůrce, je to jako u stránek na internetu, nabídka těch co dělají stránky za peníze je veliká, ale jenom 1% je zde těch, co umí udělat stránky profesionálně, tak že je zákazník spokojený, a tím on udělá zdarma reklamu, tomu kdo umí dělat profesionálně stránky.
Ve vyspělých národech se správná ekonomika utvářela mnoho století, protože vše je spojeno se vším, je sice možné použít na ekonomické změny násilí, ale to co rychle získáme, o to i rychle přijdeme, práce kvapná, je u ekonomiky špatná.
Nad každým lidským dílem je čas, on má dost času aby poznal, které lidské dílo se povedlo a které se nepovedlo, z dálky může ekonomika u nějakého národa vypadat správně, z blízka poznáme, že je zde ekonomika chybná.
Tam kde je bída, tam je prioritou lakomost, tam kde není bída, tam je prioritou kvalita, pokud chceš za svoji práci odměnu, musíš nejprve splnit svoje povinnosti, vše je zde jenom obchod, a ten kdo zde sobecky lže a krade, musí počítat s tím, že brzo zle skončí.
Zisk je tam kde je inteligence, proto lidi bez inteligence zde ekonomicky neuspějí, a stávají se z nich politici nebo zloději, dílo odhalí jistě, jestli je v tobě inteligence, hlupáci umí jenom kopírovat, a neumí přijít s něčím co je nové. GVKB myšlenky jsou natolik geniální, že pokud je nějaký pyšný hlupák zkopíruje, tak je každému jasné to, že je on sobecky ukradl na internetu.

Ano, jsme všichni jenom pyšnými loutkami

Když smrt přichází, tak naše pyšné ego už mlčí, jsme všichni jenom pyšnými loutkami, které ovládá ego, smrt má ostrou kosu, protože kosou usekne provazy, kterými ego ovládá člověka, a tělo se najednou zhroutí k zemi. Podívejte se do tváře mrtvému, už zde není pyšné ego, je zde jenom ubohé bezmocné tělo, bez ega. Nikdy nebyl na světě člověk, který by nebyl loutkou, ovládnou pyšným egem, Ježíš Kristus a Buddha, je jenom loutkou, kterou ovládá pyšné ego, co je to ego?
Ego je inteligence, která chce mít zde nad vším neomezenou moc, čím více je někdo inteligentní, tím více je i zlý, proto je dítě krásné a hodné, protože nemá ještě v sobě inteligenci. Drogy, náboženství, politika, reklama, pohádky, dezinformace, atd. se snaží lidskou inteligenci násilím uspat, ale to je násilné podříznutí větve, na které existenčně všichni sedíme, následkem je pád do deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd. národ bez inteligence, je banánovou republikou, ve které musí lidské opice, otrocky pracovat, pro nadnárodní sobecké korporace, za minimální mzdy a zisk z naší práce, mizí v daňovém ráji.

Proč elita politicky a ekonomicky znásilňuje pracující lid?

Nadbytek vzniká díky nedostatku, aby měla zde elita nadbytek moci a peněz tak musí být pracující lid bezmocný a chudý, je vlastně jedno jaká je zde politika, nebo jaké je zde náboženství, tam kde není rovnost, tam elita parazituje na pracujícím lidu, a pokud se lid vzbouří, tak elita násilím vzpouru potlačí.
Proto elita potřebuje nutně mít mocenské nástroje, jakými je; armáda, policie, soudy, vězení, byrokracie, atd. Co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, o tom je konzumní civilizace, založená na mocenské pyramidě, kde je na vrcholu pro elitu ráj, a dole je pro pracující lid konzumní očistec, ve kterém je bída a nezaměstnanost.
Vše je zde založeno na mediálním vymývání mozků, pomocí ideologických dezinformací, objektivní pravda o ekonomice a politice byla elitou zabetonovaná, a stejně tak se zabetonovala ekonomicky a politicky celá konzumní společnost, a tak ubožáci mají deprese, a páchají násilí na druhých, nebo na sobě.
Pokud ekonomicky slepý Miloš Zeman, vede tento ekonomicky slepý národ, tak všichni spadneme do ekonomické jámy, a zde zemřeme hlady, protože jsme si zvolili sobeckou vládu, která je ekonomicky slepá k tomu, že se zde z lidí stali díky malým platům a nezaměstnanosti ubožáci a žebráci.

Ano, neznalost svaté pravdy nikoho neomlouvá

Tak jsme konečně našli ten posmrtný ráj, jenom ještě musíme najít bránu, kterou lze do ráje vstoupit. Ten posmrtný ráj nemá nikde bránu, kterou lze do ráje vstoupit, tomu nerozumím? Co budeme proboha dělat, přeci se nevrátíme jako idioti zpět do očistce? Tady někdo vytesal do kamene GVKB, co to znamená? Já to vím, to znamená, že do ráje smí vstoupit jenom ten, kdo si koupil GVKB odpustky za svého života.
My jsme si nekoupili odpustky, a tak zde pro nás není u GVKB ráje brána, a naše hledání posmrtného ráje bylo jenom marnost, GVKB nad námi zlomil svatou hůl. Neznalost svaté pravdy nikoho neomlouvá, každý znal jenom to, co z něj dělalo hříšníka, a nikdo neznal to, co by jej zbavilo hříchů, koupení GVKB odpustků je zkouška víry v zázraky, naše pyšnost a lakomost, způsobila to, že jsme v této zkoušce neuspěli. A co zkusit nějak chytře překonat tu zeď u ráje?
To jsme už zkoušeli, je to marnost. Já jsem fotograf, a spatřil jsem fotky které měl na internetu GVKB, teď mě vše dochází, ty fotky byli o tom, že jsme hříšní ubožáci co skončí v očistci, vzpomínám si na fotku mladého žebráka, jak klečí a žebrá, a jiný mladý kluk jej při žebrání přeskočil na kole, myslel jsem si že je to nahrané, nebo udělané v počítačovém programu.
Teď mě dochází, že to byla objektivní realita, jsme lhostejní k tomu, že je ten druhý na dně, a tak nad námi GVKB zlomil svatou hůl. Když se zamyslím jako profesionální reklamní fotograf nad životem, tak život lidí je už všude jenom prostituce, od prostitutky nelze očekávat lásku a pravdu, logicky musí hříšné prostitutky skončit v očistci.