pondělí 8. srpna 2016

Cesta od monokultury k multikultuře

Veliká snaha kontrolovat a cenzurovat, to co si lidi myslí, nakonec logicky musí skončit tím, že zde bude snaha, mít v rodině soukromý originální jazyk, kterému nikdo kdo je mimo uzavřenou rodinu nerozumí, nejde o nic evolučně nového, viry fungují podobně, už mnoho miliónů let!
Pokud rozebereme krize, zjistíme, že příčinou je sjednocení jazyka, tam kde lidi mluví mnoha jazyky, a tak si nerozumí, tam nejsou ani krize, v mnohém to připomíná rozmnožení parazitů tam, kde jsou monokultury, a tam kde jsou smíšené kultury, tam přemnožení parazitů už nehrozí, proto se ustupuje od monokulturních lesů a nahazují se smíšenými lesy.
USA je multikulturní, a proto zde nejsou politické a ekonomické krize, naopak EU není ještě multikulturní, a tak zde jsou neustále krize, protože se zde politickým parazitům dobře daří, pokud by u nás byla multikultura, tak by zde nemohlo docházet k tomu, že zisk z naší práce mizí v daňových rájích, a mzda za profesionální práci, je ubohou sociální podporou pro nezaměstnané.
Představme si, že by se v naší malé zemi běžně hovořilo všude sto světovými jazyky, potom by logicky nemělo cenu, svolávat politické schůze, protože by zde nikdo nerozuměl tomu, co se zde o politice říká, stejně tak by nemohla státní televize zde z lidí dělat hlupáky, pomocí svatých dezinformací. Kapitalismus je tam kde je multikultura, jakmile je multikultura nahrazená monokulturou, tak je zde místo kapitalismu už socialismus, který ekonomiky a politicky nefunguje.

Je umělecká fotografie komerční obchod?

Jakmile je možné něco prodat, stává se z toho komerční obchod, problémem je zde konkurence, a ta je u fotografie veliká, dobré jméno uměleckého fotografa je základem pro prodej umělecké fotografie, pokud jsou vaše fotky umělecky hodnotné, a nemáte dobré jméno, tak je neprodáte! Připomíná mě to náboženství, kde hodnotné je to, co církev označila za hodnotné, jenom církev má patent na to poznat, co je hodnotné pro zákazníky. Takže jsme u cenzury a monopolní diktatury, tam kde je možnost podvádět druhé, tam se i podvádí, příležitost dělá z lidí parazity. Jakmile do umění pronikne nový hodnotící systém, který eliminuje možnost dělat z konzumentů blbce, tak se jistě brzo stane z umění řemeslo!
Představme si, že zde bude program umělé inteligence, který vyhodnotí uměleckou fotku a ukáže její správnou ekonomickou objektivní hodnotu, vyfotografujete a fotku a okamžitě budete vědět její hodnotu a pokud bude hodnota nulová tak fotku eliminujete okamžitě po vyfocení, nebo nastavíte automatiku, která bude sama mazat vaše nepovedené fotky okamžitě po vyfocení, mnoho fotografů by takto logicky zkracovalo, a museli by se jít živit něčím jiným. Tvrzení že je to utopie vytvořit program, který pozná hodnotu umělecké fotky je posledním zoufalým pokusem o to jak násilně zakonzervovat současný stav, ve kterém je možné z druhých dělat blbce.

Je to veliké umění být uměleckým fotografem

Fotografové se rozdělují na umělce a řemeslníky, mnoho řemeslníků si rádo hraje na umělce, tím že se snaží nějakého umělce napodobit, umění je o hledání nových cest a tak často je zde i mnoho zklamání a rychlý návrat k řemeslu. Fotografie potřebuje k uplatnění někoho, kdo umí zajímavě myslet a hovořit, vystavovat fotografie u kterých není zajímavé povídání, je jako film, plný dialogů, u kterého nám nefunguje zvuk. Fotografové si myslí, že pokud investují do drahého technického vybavení, že jejich fotky musí být automaticky dokonalé, ale opak je pravdou.
Pokud má špatný kuchař drahou moderní kuchyň, tak mu to nepomůže v tom, že jeho jídlo bude lidem chutnat. Pokud nemáte na fotografování talent, tak se věnujte tomu, na co máte talent, jsou věci, které násilím nevyřešíte. Já bych to přirovnal k vysoké škole, kde v prvním ročníku mnoho studentů selže, a tak mají smůlu, jedna věc je si myslet, já na to mám, a druhá věc je dokázat u zkoušek ze na to skutečně mám. Dokonalé dílo se skládá z velikého množství maličkostí, ale být dokonalým fotografem, to není maličkost, to že se něco líbí subjektivně vám, neznamená automaticky to, že se to bude líbit cizím lidem.

Jak se vyhnout amatérským chybám optimálně?

Statisticky a vědecky je už potvrzeno to, že nejvíce chyb vzniká díky tomu, že je zde nadbytek všeobecné teorie a nedostatek specializované praxe, pokud se univerzální teoretik stane zde prezidentem nebo ředitelem, tak následkem je mnoho problémů. Z dálky vypadá vše zcela jinak než z blízka, podívejme se třeba na ekonomiku, z dálky si prezident nebo ředitel myslí, že je ekonomika stroj na peníze, z blízka ale poznáme to, že ekonomika je matematika, ve které ten kdo chybuje, brzo zkrachuje.
Proč lidi neumí matematicky myslet, a tak dělají amatérské chyby, a následkem je krize. Příčinou jsou výhody a jistoty, které lidi mají v civilizaci, to co nesoutěží a nebojuje to degeneruje, tak jako degeneruje tělo tak degeneruje i lidská psychika, žijeme daleko od praxe obklopení teoretickými nesmysly, kterým věříme a tak amatérsky chybujeme.

Ano, vím jistě, kdo stvořil Stvořitele

Vše v nás a okolo nás je dualita, a tak je zde; stvořitel a ničitel, pravda a lež, veliké a malé, rychlé a pomalé, moudré a hloupé, láska a nenávist, příčina a následek, den a noc, život a smrt, samec a samice, atd. vše zde tedy stvořila dualita, ona je objektivně naším pravým Bohem a tím i pevným bodem, kolem kterého se zde i vše točí, co je ale potom sektářský a náboženský Bůh, jako třeba; JHVH, Alláh, Kršna, atd.
Každá sobecká kultura má svojí svatou módu, a zde je místní Bůh, módní celebritou, která je v té kultuře dlouho populární, božské celebrity neustále přicházejí a odcházejí, ale dualita zde je neustále. Alláh je tedy svatý symbol pro lidi co věří v Islám, je to stejné jako když lidi někde věří na to, že jejich sportovci vyhrají zlaté medaile na olympiádě, víra dokáže zázraky, ale nemůže dokázat to, že se změní vesmírné zákonitosti.

Civilizace bez dezinformací?

Představme si, že by naše lidská civilizace, byla od svého počátku bez dezinformací, ten kdo by se pokusil rozšiřovat jakékoli dezinformace, by byl okamžitě upálen na hranici jako parazit. Vše by se objektivně zkoumalo, a mocná globální cenzura by zde eliminovala lež už u malých dětí, objektivní pravda by se stala pevným bodem, naší digitální civilizace. Lidi by věděli to že; bůh je náboženský svatý symbol, láska je ideologický symbol, pravda je filosofický symbol, dluhy jsou ekonomickým symbolem, inteligence je informačním symbolem, čas je fyzikálním symbolem, atd.
Náš konzumní svět je světem mocných symbolů, které s námi manipulují mnoho tisíciletí, jako s ubohými loutkami. Symbol umí zjednodušit to co je složité, do něčeho co vypadá jednoduše, klasickým symbolem je kříž s ukřižovaným Ježíšem Kristem, který jasně vyjadřuje jistou smrt všeho, co je pyšné a lakomé. Když čtu to, co lidi píší do; novin, časopisů, knih, zákonů, norem, předpisů, regulací, výjimek, atd. nebo moderně na internet, tak si říkám, pokud by mohla blbost naší elity kvést, tak by byl náš konzumní svět, plný rozkvetlých květin.

Ano, zlé jinověrce zde v EU nebudeme už přijímat

S příchodem složitosti přišli problémy, které se řeší nejrůznějšími způsoby, nejlepším řešením je ale nahradit složitost jednoduchostí, podívejme se na internet, lidi umí jenom vyndat veliký telefon, a koukat do něj tupě, jako by zde mohli nalézt zázraky, jenže místo zázraků zde naleznou jenom svoji záhubu, a závislost na tom, co je zde ubohé, protože je to zadarmo.
Kdo čte ještě Bibli? Tato ateistická země statisticky neví co je to Bible, a proto je zde veliká konzumace cigaret a piva, proto jsme první ve spotřebě levných drog na hlavu! Je třeba zavést zde do škol povinně náboženství, kdo nebude znát Bibli, ten neudělá maturitu a nevystuduje ani vysokou školu.
Podívejme se statisticky na to, co mají u nás lidi v hlavě? Lidi mají v hlavě nasráno, logicky jejich život zde stojí za hovno! Problém s Islámem je problém toho, že lidi co věří v Islám, neznají dokonale Bibli, pokud do EU přijde žít nějaký cizinec bude muset dělat zkoušky ze znalosti Bible, a pokud neuspěje, tak se mu vstup do EU na deset let zamítne, zlé jinověrce zde v EU nebudeme už přijímat a ekonomicky je podporovat, jsou to jenom sociální paraziti.