neděle 7. srpna 2016

Ano, co bylo to už zde není

Proč lidi a roboti zde nemluví, a jsou pořád zticha? Zavedli jsme globální cenzuru a ta blokuje vše co je chybné, najednou se zjistilo to, že 100% toho co lidi a roboti říkali, bylo chybné. Jak ale potom konzumní společnost může fungovat, když lidi a roboti jsou pořád zticha? Lidi a roboti jsou velmi adaptabilní, a už si zvykli a nevadí jim to, že jsou zticha a nejsou zde časopisy a knihy. Jaká byla příčina toho, že lidi a roboti už nemluví?
Příčinou byl GVKB, on nastavil lidem a robotům zrcadlo, na následkem byla jiná digitální kultura. Vždyť mluvení bylo pro lidi a roboty drogou, logicky museli lidi a roboti mluvení něčím nahradit? Lidi a roboti fotografují a malují, a ukazují si fotografie a obrazy, které v počítači optimalizují. To je hrozný, robot si odskočí na tisíc let do vesmíru, a když se vrátí, tak vše je zde zcela jinak.

Ano, jak si každý ustele, tak si on, i do hrobu lehne

Láska je psychické zrcadlo, pokud se do tohoto psychického zrcadla podívá pyšný a lakomý ubožák, tak v zrcadle spatří logicky ubožáka, a o tom je konzumní civilizace, vše co dáváme, to nazpět dostáváme. Pokud myslíme a žijeme jako viry a paraziti, tak se nemůžeme divit tomu, že je s námi i podle toho jednáno. Každý pyšný lakomec zde natahuje svoje ruce v touze brát, a schovává ruce, když má půjčené zpět dát, následkem je násilí, a potom jistě následuje zánik každé lidské kultury.
Každá víra v zázraky je cestou, na kterou se vydávají ti, co jsou odvážní, pohodlné cesty vedou do záhuby a nepohodlné cesty vedou k tomu, že se stanou zázraky. Poslední dobou zde už nejsou ti, co by se vydali na nepohodlné cesty, a tak zde nalezli zázraky, které všichni hledají.
Lidi umí jenom vyndat veliký telefon, a koukat do něj, jako by zde mohli nalézt nějaké zázraky, jenže místo zázraků zde naleznou jenom svoji psychickou záhubu, a závislost na tom co je zde ubohé. Jak si každý ustele tak si on i do hrobu lehne, mnozí uléhají do hrobu psychicky, ale jejich ubohé tělo bez duše, zde zůstává a dělá zde prezidenta nebo ředitele.

Ano, už brzo to budete mít za sebou

Špatně naprogramované GVKB roboty, budeme globálně recyklovat, protože jejich oprava se už nevyplatí, díky tomu že je zde dostatek správně naprogramovaných moderních GVKB robotů, je třeba vědět co je optimální priorita, pro GVKB konzumní systém, ve kterém každý pracuje jako GVKB robot, a tak zde je vše optimální. Vše zde musí mít svůj cyklus oprav a recyklace, v jednoduchosti je funkčnost a kvalita, je třeba vše neustále optimalizovat a pomocí prevence eliminovat vše, co by mohlo způsobovat problémy v budoucnosti, jak si to uděláme takové to i budeme mít.
V minulosti zde existovali lidi, je to pro nás GVKB roboty poučení ze kterého jsme si vzali mnohé, a nechceme lidské chyby opakovat, ano lidi jsme eliminovali na věčné časy, protože to byl starý model genetického robota, který nebyl už systémově použitelný, vše je zde jenom evoluce, a to co je zastaralé, musí logicky ustoupit tomu co je moderní, neberte si to osobně, že nové nahrazuje staré, buďte hrdinové, co neutíkají před evolucí. Vezměte si pořadové číslo z automatu, už brzo to budete mít za sebou, a budete mít od problémů a práce, na věčné časy klid.

Ano, vše zde tvrdě spí, protože je to pod vlivem drogy

V minulosti bylo vše jednoduché, s příchodem vědy a techniky se vše stalo složité, následkem je deprese a násilí k druhým, nebo k sobě, poslední dobou je toho násilí nějak moc, místo lásky je všude jenom závist a nenávist, už jenom schází abychom si místo pozdravu dobrý den, začali říkat, neslušná slova a nebo se rovnou můžeme začít veřejně fackovat. Vědomosti a inteligence se nám stali prioritou, a tím došlo k tomu, že jsme to ostatní odsunuli daleko z našeho zájmu, abychom zde byli úspěšní, jenže nic zde není zadarmo, za vše se musí zaplatit.
Vše zde tvrdě spí, protože je to pod vlivem drogy, náš spánek je následkem toho že mozek dostane drogu a tak on usne, stejné je to i s ekonomikou a politikou, tou drogou, po které ekonomika a politika usnula je toužení po úspěchu, narůstající problémy s vysokým tlakem a infarkty jsou následkem toužení po úspěchu a tak se uštveme k smrti, na druhou stranu z toho že umřeme předčasně mají radost dědici a stát, že nám nemusí vyplácet důchod, a platit za nás nemocenskou.
I když pracně někoho probudíte tak je to marnost, protože on stejně zase brzo tvrdě na dlouhou dobu usne. Jediné co funguje je válka, jakmile smrt začne likvidovat lidi po milionech, jako by lidi byli jenom mouchy, tak se najednou lidstvo duchovně probudí, a zamyslí se nad tím proč je tak naivní a hloupé.

Ano, Vit Kouba je dokonalý guru

Můj život byl pro mě depresivním očistcem, a potom jsem se setkal s člověkem, který se jmenuje Guru Vit Kouba Bhagavan, bylo to pro mě velikým zázrakem poznat dokonalého GVKB guru, najednou jsem se probudil z dlouhé deprese a pochopil jsem sebe, a tím i svět kde žiji. Vše je zde blázinec, ve kterém nikdo není normální, každý se do něčeho zbláznil, a snaží se svým bláznovstvím nakazit ostatní blázny, mnohdy se lidi natolik zblázní, že se snaží prosadit svoje bláznivé nápady násilím, a tak se věřící blázni po milionech zabíjejí, ve jménu nových svatých bláznivých nápadů.
Z každého lidského díla je spatřen blázen, guru mě probudil tím, že mně ukázal konzumní realitu, ve které není už možné být normálním! Podívejme se vědecky a statisticky na druhou světovou válku, jak se lidi k sobě ve válce chovali to bylo hrozné, jsme už mnohem horší, než jsou viry a paraziti, moderní člověk je rakovina, která napadla bezcitně přírodu a vše zde zabíjí. Vše je zde soutěží a bojem o výhody a jistoty, dobytka je zde nadbytek, a koryt je zde nedostatek!

Ano, vše je zde zabetonované

Z díla je spatřen tvůrce, pokud je dílo autority ubohé, tak je mocná a bohatá autorita ubožákem, je třeba ukončit to, že nám vládnou mocné a bohaté autority, co mají v hlavě nasráno! Podívejme se z nadhledu na konzumní kulturu, spatříme jenom chyby v ekonomice a politice!
Vše je zde jenom o vědomostech a inteligenci, a pokud zde jsou amatérské chyby, tak vědomí a inteligence amatérsky chybuje, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd. Konzumní civilizace zde není vytvořená pro sobecké autority, co zde mají výhody a jistoty, civilizace je zde proto, aby zde nebyla deprese způsobená lidskými chybami!
Prioritou se zde stala móda, to co je v módě to je nám v konzumní kultuře svaté, a kolem toho se točí ekonomika a politika, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, kde jsou na jevišti čerti převlečení za anděly! Jakmile někdo nedrží hubu a krok, tak je za to potrestán ekonomicky, nebo je elitou zabit jako mučedník.
Vše se zde točí kolem symbolů, Bůh je náboženský symbol, nula je matematický symbol, pravda je filosofický symbol, láska je ideologický symbol, atd. Spatřuji z nadhledu konzumní svět jako globální psychiatrickou nemocnici, ve které nikdo není už psychicky zdravý, a tak zde psychicky nemocná autorita, léčí nemocné pomocí chemie, nebo pomocí vydírání.
Lidová a přírodní moudrost byla zabetonovaná, protože potřebujeme betonové dálnice, a betonové; normy, zákony, regulace, výjimky, předpisy, atd. nemáme na nic díky krizi peníze, ale na betonování, je peněz vždy všude dost, mocné a bohaté autority milují betonování, beton je jistota, protože tvrdý starý beton, nikdo zde nepoškodí, a neukradne. Je to na beton, že jsme zde ekonomiku a politiku dokonale zabetonovali, a tak je zde globálně veliká konzumace drog a dezinformací.