sobota 6. srpna 2016

Ano, dobrý fotoaparát se i dobře prodává

Proč drahý fotoaparát, neumí dělat hodnotné fotografie? Je to stejné jako s vařením, draze vybavená kuchyně, neumí udělat hodnotné jídlo, nástroje a stroje jsou málo důležité, důležité je být ve správný čas, na správném místě, a správně ovládat fotoaparát, to že malý levný fotoaparát neumí udělat kvalitní fotky, je jenom moderní mýtus, který prosazují prodejci fotoaparátů, aby prodali hodně drahých složitých fotoaparátů. Dobrý fotoaparát se pozná podle toho, že se dobře prodává, pokud se nějaký fotoaparát dobře prodává dva roky, tak je jisté to, že jde o dobrý fotoaparát a jeho vylepšený nástupce bude jistě taky dobrým fotoaparátem.
Největším omylem je si myslet to, že veliký snímací čip, je to nejlepší pro kvalitní fotky, opak je pravdou! Nejlepší je malý čip s velikým rozlišením, navíc je zde veliký zoom, všimněte si toho, že profesionálové nejlepší snímky pořizují velikými teleobjektivy, jejich přístroje jsou drahé a veliké, stejných výsledků ale dosáhnete malým nenápadným přístrojem, obzvláště pro detektivy a špiony, bude tento fotoaparát tou nejlepší možnou volbou. Specialitou je zde video ve velikém rozlišení, pokud jste v situaci, kdy je vše v pohybu a nelze používat tak stativ, a není čas vše v klidu nafotografovat, tak můžete z videa ve velikém rozlišení, získat kvalitní fotografie.

Ano, myslíme, protože nevíme

Tam kde se ví, co se má dělat, tam není třeba už myslet, náš konzumní sobecký svět je prioritně o myšlení, protože nevíme, co máme správně dělat, myšlení je jako moře z informací ve kterém se neustále psychicky topíme.
Inteligence to je počítání, a tím i myšlení, nejvíce myslíme na to jak být úspěšní, máme sobecké cíle, kterých se snažíme dosáhnout, abychom byli v něčem zde úspěšní jako; sportovci, umělci, politici, podnikatelé, obchodníci, vědci, technici, lékaři, ekonomové, filosofové, novináři, atd.
Konkurence je všude tam, kde jsou nějaké hodnoty, kterých je nedostatek. Při počítání se často chybuje a tak zde jsou problémy a deprese, je snadné poukazovat na chyby druhých, a je pro pyšné lidi těžké sebekriticky přiznat veřejně svoje chyby, a říci druhým to, že jsem ubohý idiot, který se neměl zde rodičům narodit.

Ano, vše je zde za peníze

Kolem velikého se otáčí malé, tak to funguje ve vesmíru, kde se malé planety točí kolem velikého slunce, a stejně to funguje v naší konzumní ekonomice, kde se kolem velikých nadnárodních korporací, otáčejí ti, co pracují za ubohé mzdy, jako otroci konzumní společnosti. Státní zaměstnanci jsou jenom loutky, které ovládají nadnárodní korporace, a je globálně jedno, jestli se jedná o moderní veliký národ, nebo o malý zaostalý národ, takový je zde život a ten kdo to nevidí, ten je hlupák, který si nevidí ani na špičku nosu.
Sledujme utrácení za luxus a zbytečnosti, nemoc a utrácení nejde dlouho utajit, pokud si někdo koupí veliké soukromé letadlo, je třeba se ptát, kde na to vzal peníze? Nadbytek vzniká díky nedostatku, jde o to, jak se zisk z lidské práce zde rozdělí, peníze jsou krví konzumní ekonomiky, nedostatek peněz znamená krizi, tak jako nedostatek krve způsobí člověku krizi. Poslední dobou se všude rozmohla zbabělost a pokrytectví, z lidí se stali zbabělé a pokrytecké loutky ovládané penězi, vše je zde za peníze, nemáš už peníze, tak jsi zde ubožákem, který má deprese, a myslí na sebevraždu.

Politici neberte úplatky, nebo se z toho zblázníte

Normy musí být normou pro všechny. V přírodě, jsou přírodní normy normou pro všechny živé systémy, ten kdo přírodní normy poruší, si může být jist, že bude brzo za to tvrdě potrestán. Člověk díky svojí sobecké inteligenci, má neustále snahu násilně porušovat normy, a snaží se o to, aby unikl trestu za sobecké porušování norem.
Je zajímavé, jak si dokáže sobecký člověk zdůvodnit porušování norem, jenže evoluce vše z nadhledu pozoruje, a sobecké porušovatele norem eliminuje. Sobecká elita hlásá, aby sobecký lid dodržoval normy, a vyhrožuje sobeckému lidu tvrdými tresty, přitom sobecká elita sama svoje normy porušuje, a nikdo jí za to už nepotrestá, následkem je deprese u; politiky, morálky, ekonomiky, psychiky, atd.
Je třeba ukončit pokrytectví mocných a bohatých elit, které hlásají pokrytecky mediálně to, že bude lépe, ale dělají vše pro to, aby nám zde bylo hůře. Normy jsou obrazně jako složitá šachová pravidla, pokud někdo bude úmyslně porušovat šachová pravidla, pak nemá smysl s ním hrát šachy, stejně tak nemá smysl chodit k volbám, protože minulost nám jasně ukázala to, že sobečtí politici vždy svévolně porušovali normy, které uvedli násilně do konzumní reality, abychom podle nich zde žili.
Pokud se všude porušují normy, tak náš konzumní svět není už normální, podívejme se na operační systém Windows, tento operační systém se neustále aktualizuje, a neustále vycházejí nové verze Windows, náš digitální konzumní svět je v rychlém evolučním pohybu, a tak i státní a podnikové normy musí být v neustálém optimálním pohybu, to co zde bylo dříve svatou normou, to nám dneska už nemůže být svatou normou.
Navíc to co je normou v zaostalé kultuře, to nemůže být normou v moderní kultuře, atd. Jestliže třeba někdo vyhlásí normu, že musíme konat dobré skutky, tak ať on nám jde příkladem, a přijme sociální zlé ubožáky, co utíkají tam, kde se budou mít velmi dobře, hlásat mediálně dobro, a odmítnout konat dobro, to je obyčejný podraz, politici neberte úplatky v krabicích od vína, nebo se z toho zblázníte!