středa 3. srpna 2016

Ano, nemám na politiku čas, a politika mě nezajímá

Tak jako konzumujeme potraviny a nápoje, tak i konzumujeme informace, tak jako jsou chutné potraviny, tak jsou i chutné informace, pokud do vás vstupují nechutné informace, jako jsou třeba neslušná slova a dezinformace, tak je vám z toho psychicky špatně, je mnoho producentů informací a někdo produkuje informace chutné, a jiný zase produkuje nechutné informace. Mnohdy ti co produkují nechutné informace, používají podrazy, aby jim konzumenti neutekli, a oni mohli do nich tak cpát násilím nechutné informace.
Moderní doba, sebou přinesla mnoho změn u konzumování informací, místo sezení na divadle nebo v kostele, sedíme doma, díváme se na televizi, nebo na internet, často nám okolí nutí násilně informace, které nás nezajímají, nebo jde nechutné informace. Z informací se často stává komerční drahý produkt, a je snaha tohoto produktu prodat globálně co nejvíce, a mít z toho i veliký zisk, následkem je ubohá reklama, která nutí starým mužům, menstruační vložky, a jiné ubohé věci, co jsou jim k ničemu. Je třeba se nebát říci, nemám čas, a to mě nezajímá, nebojujete s psychickými parazity, je to jenom ztráta času a peněz, hledejte jak jim chytře uniknout, a nedostat se znova, do jejich chytrých pastí.

Ano, největší chybou ekonomiky je otroctví

Heuréka to je ono, největší chybou ekonomiky je otroctví, s příchodem civilizace se z lidí začali stávat otroci civilizace, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, islamismus, demokratismus, digitalismus, atd.
Je zde už sto tisíc let, jenom konzumní otroctví, kdy otrokářem je konzumní civilizace! Jsme globálně všichni jenom konzumní otroci, a proto máme deprese, pokud míra otroctví překročí snesitelné hranice, nastává bezcitné násilí a k druhým lidem, nebo jsme bezcitní sami k sobě, a můžeme i spáchat sebevraždu.
Studujme vědecky a statisticky do hloubky druhou světovou válku, a zjistíme to, že zde konzumní otroctví překročilo snesitelné hranice, konzumní otroci měli na těle vytetovaná čísla, a zbyteční otroci skončili v plynové komoře, z pracujících lidí se zde stali jenom průmysloví roboti, s nulovou ekonomickou hodnotou.