pátek 29. července 2016

Ano, paraziti se nesmí rychle rozmnožovat

Proč v civilizaci je snaha o to, aby zde bylo vše umělé, mnohé z dálky vypadá jako pravé a zblízka poznáme, že je to umělé, pokud to bude postupovat rychle evolučně dále tak si ani neuvědomíme to, že je zde umělý člověk z umělé hmoty, s umělou inteligencí, vyrobený v továrně umělými lidmi, s umělou inteligencí, všude slyšíme o tom, že je třeba škrtat zbytečné náklady, a tak se všude; optimalizuje, automatizuje, digitalizuje, atd. následkem je logicky bída a nezaměstnanost, blbá nálada má za následek násilí a konzumaci drog.
Z minulosti víme, že ekonomické a politické krize jsou jako třaskavina, která může explodovat v revoluci nebo válku, v poslední válce se na města házeli atomové bomby a stavěli se veliké plynové komory, kde se lidi vraždili po milionech, je třeba objektivně přistoupit k současným ekonomickým a politickým globálním problémům a nezavírat zbaběle před problémy oči. Vytvářet práci, která nepřináší objektivní zisk je cesta do pekla, je třeba vyřešit prioritně globální přelidnění, které způsobuje ekonomickou emigraci ze zaostalých národů do moderních národů.
Základem je výchova dětí, je třeba všechny děti odebrat rodičům od narození do 21 let a svěřit je do výchovy centrálního výchovného ústavu v USA v Silicon Valley, zde se děti rozdělí podle kvality a děti co zde budou mít malou kvalitu, budou ekologicky optimálně eliminované, protože není ekonomické je vychovávat. Matka se po porodu nepodívá na svoje dítě, a tak nebude mít problémy s jeho drahou výchovou, a bude moci jít okamžitě pracovat pro společnost, rodiče všech dětí budou muset na svoje děti platit logicky veliké alimenty, aby si uvědomili, že plození dětí není levná záležitost.
Rodiče eliminovaných dětí dostanou dopis, který jim oznámí to, že jejich genetický produkt, nedostal globální certifikaci kvality, a tak byl eliminován. Tím už nebudou muset platit veliké alimenty, což bude pro chudé rodiče dobrá zpráva. Takto se eliminuje; přelidnění, degenerace, zaostalost, nemoci, náboženství, politické systémy, kultury, rituály, pověry, dezinformace, jazykové problémy, atd. globální zájem je nad zájmem jedince, lidi musí pochopit konečně to, že paraziti se nesmí rychle rozmnožovat.

Ano, bude líp, když zde už člověk nebude

Člověk budoucnosti bude jenom z umělé hmoty a řízený umělou inteligencí, vše co je přirozené, to je nahrazováno tím co je umělé, nemá logiku se snažit napojit umělou inteligenci, na genetické tělo, logiku má napojit umělou inteligenci, na umělé robotické tělo, genetický člověk bude zde už zbytečný. Podívejme se na elitu, co nám vládne, a porovnejme jejich dílo s dílem robotů, elita myslí už jako roboti, a jedná s pracujícím jako s roboty, je tedy jenom logické to, že brzo dojde k tomu, že zde místo lidí budou jenom roboti, s umělou inteligencí, roboti budou pracovat jako roboti, a roboti vyrobí v továrně nové roboty.
Vše je zde evoluční proces, ve kterém nové nahrazuje staré, úspěch je v evoluci na prvním místě, a roboti pracují lépe než lidi. Zatím je zde problém s umělou inteligencí programy se musí naučit vnímat realitu a převádět realitu do databáze, jde o optimální digitalizování reality jakousi komprimaci surových informací, které se očistí od toho, co nemá hodnotu, právě zde je problém poznat co má a co nemá hodnotu, hodnoty jsou velmi relativní a závislé na mnohém. Obrazně je to, jako když chcete velikou odbornou knihu, popsat objektivně několika větami.
Mobilní telefon bez operačního systému vydrží nabitý dlouho, a funguje rychle bez chyb, je třeba opustit tedy řešení pomocí složitých operačních systémů, a začít vytvářet systémy na míru pro aplikaci, je to sice drahé a časově náročné řešení, jenže jiná cesta není. To vše povede ke vzniku specializovaných robotů, co budou mít i specializovanou umělou inteligenci, tento specializovaný robot bude mít talent pro svojí úzkou specializaci, a tak bude pracovat lépe než univerzální robot. Lidová moudrost využívá informace, které jsou zbavené hloupostí a tak jedna věta může popsat něco co je velmi složité, třeba myšlenka, dobrota je žebrota, jasně lidem odhaluje to, že konzumní společnost lakomá a sobecká je.

Ano, peníze z reklamy nikomu nesmrdí

Komu není rady tomu není pomoci, proč hlupáci odmítají moudré rady a tak jim už není pomoci, příčinou je zde strach který neumí překonat, podívejme se třeba na ekonomiku, abychom mohli zde žít musíme mít to, co milujeme a potřebujeme, ekonomika je tedy prioritou pro vše co je zde živé, je ekonomické myslet více na sebe než na to co je nám cizí protože v nouzi nám to co je cizí nepomůže.
Vše je zde evolučním experimentem a tak se mnohé nepovede a tím zde jsou problémy, naše myšlení je v klidu, pokud zde není hlad, a jsme nasycení tělesně a psychicky, s příchodem hladu, přichází neklid a tím i problémy, a psychické nemoci. Podívejme se do praxe, protože teorie je nudná, dneska do půlnoci má každý možnost si zdarma nainstalovat Windows 10 pokud má legální Windows 7 nebo Windows 8, proč mnoho lidí si nechce nainstalovat Windows 10, když je to zdarma a bez práce.
Vysvětlení je ve strachu ze změny, hlupáci se podobají zaostalému náboženství, a budou hloupě tvrdit, že je země placatá a že není kulatá. Jenže země je kulatá a otáčí se okolo slunce, na nebi není Bůh, který používá blesky, když se na lidi zlobí, je třeba pochopit, že život je o tom, nebýt hlupákem. Ten kdo není hlupákem, ten je zde ekonomicky úspěšný, a tak se zde i má dobře, protože poznal to, co druzí potřebují, a tak jim to nabídl. Ekonomika je o nabídce a poptávce, zamysleli jste se nad tím proč je Windows 10 nabízen rok zadarmo?
Rozhodně to není proto, že by Microsoft uznal to, že mnoho v minulosti hřešil, tím že prodával lidem programově a vzhledově ubohé verze Windows, sebekritika se zde nekoná, příčina je jinde, příčinou je sběr dat o uživatelích počítačů, nejde zde o špehování a trestání lidí za to že dělají na počítači něco zlého, jde zde o vytvoření inteligentního operačního systému, který bude konkurovat firmě Gogole a našemu Seznamu, vyhledávání v internetovém prohlížecí je veliký obchod, a pokud Microsoft eliminuje konkurenci, tak získá obrovské bohatství z globální reklamy.
Budeme informace hledat a internetu bez internetového prohlížeče, Microsoft pochopitelně zvýhodní ty, co si zaplatí za reklamu, bude zde cílená reklama, protože Microsoft bude mít informace, o každém majiteli počítače. Logicky konkurenční operační systémy se rychle přizpůsobí, a budou dělat to samé, co dělá Windows. Soukromí uživatelů počítačů bude eliminované, protože peníze z reklamy, jsou na prvním místě.