čtvrtek 28. července 2016

Je třeba vědět co zákazníci nejvíce potřebují

Proces zastarávání je možné nejvíce pozorovat u elektroniky, vše je dneska závislé na elektronice, a staré analogové systémy, nahrazují digitální systémy, období magnetofonových a filmových kazet skončilo definitivně, stejně tak skončili i diskety. V současnosti končí CD a DVD přehrávače a lidi si vše stahují z internetu, všude dneska vidíte lidi jak mají v ruce mobilní telefony a poslouchají hudbu ze sluchátek. Sám jsem nedávno podlehnul a zakoupil si velikou 4K televizi a k ní připojil nový veliký počítač ve kterém je Windows 10 a místo klasického DVD byl operační systém na USB Flash disku. Byl zde i graficky zcela nový BIOS, dokonce tam byla i nabídka jazyků, čeština zde ale nebyla, ani jsem moc nevěřil tomu, že tam čeština bude.
Většina běžných uživatelů nikdy v životě ani BIOS u svého počítače nespatřila, protože si koupili počítač s nainstalovaným Windows. Zjistil jsem to že jde Windows 10 nainstalovat do Apple počítače, což mnozí majitelé Apple považují za zradu víry, a nejraději by mě upálili jako kacíře na hranici. K čemu je mě u Apple hezké rozhraní operačního systému, když je zde nedostatek praktických programů a navíc je zde jiné rozložení klávesnice a jiné klávesové zkratky. Vše je o tom co zákazníci skutečně potřebují a pokud něco už zákazníci nepotřebují tak je chybou to vyrábět a prodávat.

Ano, každý chce být první v cíli

Zvířata se rozmnožují pomocí sexu a inteligentní systémy se rozmnožují pomocí lásky, sex je v rovině tělesné a láska je v rovině psychické, rozdělujeme se tedy podle priorit, ubožáci s minimální inteligencí mají za prioritu tělesný sex a inteligentní lidé mají za prioritu lásku.
Láska proměnila opici na člověka, čím více je v člověku lásky, tím více je on člověkem, láska je sex v rovině psychické, místo dotyku nahých těl se zde dotýkají nahé duše. Z tělesného sexu se rodí tělesné bytosti, z lásky se rodí umění, které nám dává potěšení. Umění se liší od řemesla v tom, že umělci mají talent, kdežto pro řemeslo není potřebný talent.
Problémem umění se stalo to, že je umění na prodej, jakmile se umění stává zbožím, které je na prodej, tak se z umělců stávají obchodníci a podnikatelé, následkem je to, že umění je jenom na povrchu, a pod povrchem je řemeslo. Umění dneska připomíná rychlé občerstvení z USA, všichni spěchají a tak se spokojí s rychlým uměním, které konzumenty rychle umělecky nasytí.
Každý chce být první v cíli, protože tak je úspěšný, jenže najednou následuje problém, a člověk skončí v nemocnici, nebo rovnou v krematoriu. Blogy a sociální sítě ukazují v nahotě to, jak se z lidí stávají zvířata, co myslí jenom na uspokojení zvířecích potřeb, a nemají už žádnou potřebu po přirozené lásce a spokojí se s rychlým levným uměním.

Ano, jenom naivní hlupák ještě věří tomu, že bude už brzo zde líp

Ano, smrt eliminuje problémy, jenže toto jednoduché násilné řešení lidem nevyhovuje, a chtějí svoje problémy eliminovat, aniž by zemřeli, zdrojem problémů jsou chyby v nás a okolo nás, chyby jsou následkem mnoha příčin, je snadné opravit chyby, co jsou na povrchu a je nesnadné opravit chyby co jsou skryté pod povrchem, nejčastější chybou co je skrytá pod povrchem je složitost způsobená univerzálností.
Podívejme se na telefony, jednoduché telefony bez operačního systému fungují bez problémů a vydrží i nabité velmi dlouho. Neustále se snažíme o vytvoření složitých univerzálních centrálních systémů, a tyto systémy z nás dělají ubožáky, je třeba přejít na jednoduché specializované systémy vytvořené přímo pro jednoho člověka tak aby on mohl mít jednoduchý život.
Podívejme se třeba na školství, které je chybné, když někdo ukončí vysokou školu, tak zjistí, že nemůže nalézt zaměstnání, protože nemá praxi. Veškeré aktivity státu jsou chybné, protože stát má centrální monopol, a tak se optimálně už nezajímá o to, co lidi objektivně potřebují!
Obrazně zde slepý vede slepé a to nemůže fungovat, podívejme se do minulosti u politiky a náboženství, spatříme jenom samé násilí, pomocí kterého se snažili bohatí lidé zde získat násilím výhody a jistoty, tím ovšem chudáky uvrhli logicky do nejistoty a nevýhodné situace.
Koncentrační tábory s plynovými komorami, atomové bomby, miny, terorismus, fanatismus, veliké dluhy, nezaměstnanost, prostituce, mafie, drogy, dezinformace, nekvalitní potraviny, ekonomická emigrace, inflace, konflikty, revoluce, války, atd. to je realita, ve které žijeme, svět se stal pro lidi konzumním očistcem a jenom naivní hlupák ještě věří tomu, že bude už brzo zde líp.

Je Miloš Zeman starým hercem, kterého už nikdo nepotřebuje?

Hodnota člověka je v tom, že jej společnost potřebuje, protože je to hodnotný člověk, který vytváří objektivní hodnoty, z díla se pozná tvůrce, pokud porovnáme svoji ekonomickou situaci s; Polskem, Slovenskem, Maďarskem, atd. zjistíme, že jsme na tom stejně, a že tedy nám není lépe, jak nám politici už dlouho slibují, a tak máme blbou náladu, a konzumuje na blbou náladu pivo a cigarety. Proč jsme pořád na slepé koleji, a není zde snaha jet rychle ekonomicky dopředu, aby zde rostla naše ekonomika, a my už neměli blbou náladu.
Problémem je veliký stát, který se skládá jenom ze starých kariéristů, potřebujeme malý stát, ve kterém už nebudou staří kariéristé, ale vše zde budou řídit jenom počítače a programy, všude dneska dochází k optimalizaci a automatizaci, náklady se všude ořezávají na kost, a stát pořád funguje jako by zde byl středověký feudalismus, a staří zdegenerovaní feudálové, zde vše ovládají ze svých feudálních zámků a hradů pomocí svých sluhů, a svoje nakradené peníze si ukládají do daňových rájů.
Stát je ekonomickou černou dírou, která pohlcuje naše peníze, stát je logicky sobecký parazit, protože parazit se má dobře, díky hostiteli, na kterém sobecky parazituje. Stát nemůže být dojnou krávou pro lenochy a ubožáky, stát musí být inteligentním mozkem, který amatérsky nechybuje, jde o to, aby stál, zajistil zde to, že už se zde nebude krást a lhát pomocí moderní vědy a techniky, musí skončit dlouhé období, kdy jsme byli pro bohaté státy, jenom ubohou malou banánovou republikou.