Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 6. prosince 2016

Proč je život na dluh politicky populární?

Proč čekat až si našetřím, když je to možné mít na dluh okamžitě, co je za tím, že jsou dluhy tolik populární? Dluh je jako chemická droga, vezmete si drogu a je vám dobře, problémy byli na nějaký čas odsunuty. Problémem je naše pevná vůle, ten kdo má pevnou vůli odolá tomu si vzít drogy, nebo půjčky, proč má většina lidí veliký problém s pevnou vůlí? Vůl nemá pevnou vůli v tom je jádro problému, od narození je zde snaha udělat z lidí voly, pořád všude slyšíte oslovení vole, a jak víme tak často opakovaná lež, se pro nás brzo stane pravdou.
Volové nemají pevnou vůli a tak dělají samé voloviny a následkem je to že mají volové blbou náladu a tak podlehnou snadno konzumaci drog a životu na dluh. Státy mají obrovské státní dluhy, které neustále narůstají, ale přesto utrácejí peníze za luxus a zbytečnosti, občas nějaká veliká ekonomická státní dluhová bublina praskne, a je z toho veliký poprask, mocní političtí volové se ale rychle oklepou a brzo na vše zapomenou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují