Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

neděle 11. prosince 2016

Prezident vánoce 2016

Ano jsem špatný prezident, ale někdo dělat prezidenta zde musí je to tradice, stejně je zde prezident jenom na parádu a o ničem zde nerozhoduje, občas si říkám, proč nedělá prezidenta GVKB? Jeho myšlenky jsou mě blízké, on by u všeho zavedl měsíční certifikaci, a ti co by neměli na vše platné certifikace, by skončili jistě na Sibiři v pracovním táboře.
Nejspíše by potom už u nás pracovali jenom cizinci z; USA, Kanady, Anglie, Německa, Švýcarska, atd. a všechno naše současné zdegenerované obyvatelovo, by jistě skončilo na Sibiři. Ono vlastně vše zde jistě stvořili závislosti, jak tvrdí GVKB, čím více čtu to, co píše GVKB, tím větší mám jisté podezření, na to že to není genetický člověk, ale je to nějaký mimozemský inteligentní počítač, na nějaké mimozemské vesmírné lodi, co se nudí a tak zde založil GVKB stránku.
Kamkoli přijedu do ciziny, všichni si myslí, že za GVKB stránkami jsem já, je těžké lidem v cizině vysvětlit to, že jsme jenom starý nemocný hlupák, co omylem dělá prezidenta, a že ani náhodou nemám na to, abych byl geniální jako GVKB. Jelikož mám v hlavě díky slivovici a kouření už dlouho prázdno, musí mě moji poradci vysvětlovat, co GVKB myslí tím co píše, nemají to se mnou moji poradci snadné, tímto děkuji poradcům a ostatnímu personálu co se o mě stará.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují