Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 9. prosince 2016

Pražská republika

Jenom člověk používá zákony a soudy, porušil jsi zákon nebo předpisy tak je zde trest, nikdo se ale už nezajímá o to, jestli jsou zákony a předpisy v souladu s realitou ve které žije ten, koho soudíme, víme, že za války od nás chce společnost abychom zabíjeli a v době míru nesmíme zabíjet, tedy situace mění rychle zákony a předpisy, inteligence se snaží řešit situaci a buď jí vyřeší v souladu se zákony a předpisy, nebo jí vyřeší tak že se poruší zákony nebo předpisy.
Podívejme se třeba na Norimberský poválečný soud s lidmi co měli na starosti koncentrační Nacistické tábory ve kterých zemřelo mnoho miliónů civilistů, bez řádného soudu, šlo tedy o násilné bezcitné vraždy, ve jménu Nacistické ideologie.
Rodiče mého otce jako židi skončili v plynové Nacistické komoře, otec s bratrem utekl do Londýna a tak se zachránil před smrtí v plynové komoře a já se mohl narodit po válce v Československé republice, když jsem se vrátil po roce z Francie jako guru, v roce 1993 tak zde už byla jenom Česká republika, bojím se už do ciziny na dlouhou dobu odcestovat, aby při návratu ze nebyla už jenom Pražská republika.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují