Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

čtvrtek 8. prosince 2016

Mobilní telefon vánoce 2016

Mnoho lidí dostane na vánoce pod stromeček mobilní telefon, logicky ti co budou mobilní telefon kupovat, by chtěli vědět, jaký mobilní telefon je správné koupit, aby byla zde radost a spokojenost s vánočním dárkem. Na internetu je mnoho stránek, které dávají dobré rady o nákupu mobilních telefonů, stejně tak je i mnoho lidí co by vám mohli poradit, s nákupem telefonu.
Je třeba si nejprve ujasnit priority, podle kterých si telefon vyberete, jako první priorita bude cena telefonu, každý myslí ekonomicky to je normální. Jako druhá priorita je to kdo bude telefon používat, jestli to bude; podnikatel, důchodce, student, dělník, atd. každý bude mít na telefon jiné nároky.
Jako třetí priorita, zde jsou technické parametry telefonu, zde je nejlepší sledovat prodejnost telefonů, pokud si koupíte telefon, co si lidi hodně kupují tak většinou neuděláte chybu, bohužel je zde někdy i snaha, lhát mediálně konzumentům, ve snaze jim vnutit telefony, co se špatně z nějakého důvodu prodávají.
Ovšem nejlepší je mít jenom klasický pevný telefon, který v sobě nemá dobíjecí baterku, zvednete sluchátko, namačkáte číslo, a po skončení hovoru, sluchátko položíte. Tento způsob rádi používají důchodci, vnutit důchodcům veliký drahý moderní telefon co má dobíjecí baterku je ztrátou času, důchodci mají svůj starý svět, a nestojí o náš nový digitální svět.
Moje poslední rada nakonec, používejte zlatou střední cestu, nekupujte si tedy velmi levné, nebo velmi drahé telefony, taky si dejte pozor na malé a veliké telefony, nakonec tedy musím něco doporučit (Microsoft Lumia 650 LTE černá Dual SIM), abych nebyl jako politici, co jenom v televizi zbytečně mluví, a svoje sliby nikdy už nesplní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují