Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

středa 28. prosince 2016

Manuál jak používat počítač a internet

Mnoho lidí dneska dlouho sedí u počítače a způsobuje jim to problémy, příčin je zde více, správné dlouhé sezení u počítače je veliká věda, bohužel zde schází manuály, které by lidem pomohly. Nejdůležitější je židle, na které sedíte, nevhodné jsou židle na kolečkách, je třeba mít židli co má čtyři kovové nohy, dobrá je i kostka pro nohy.

Dále je nutné si pořídit kvalitní ergonomickou klávesnici, důležitá je i kvalitní myš, monitor by měl být veliký s velikým rozlišením, počítač by měl být tichý a rychlý, ideální jsou dneska malé značkové počítače. Mac mini je z jednoho kusu hliníku a svým bezešvým, unikátním vzhledem je to nezaměnitelný Mac. Při výšce necelé čtyři centimetry a váze pod dva kilogramy doslova klame tělem, aniž by obětoval funkčnost. A pořád je to, nejúspornější stolní počítač na světě.

Ovšem ze všeho nejdůležitější jsou veliká značková sluchátka na uších, ve kterých posloucháte uklidňující hudbu. Jako operační systém bych doporučil Windows 10 Pro, nebo Mac OS Sierra, v mém malém krásném počítači Mac mini používám jak Windows, tak i Mac OS.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují