středa 7. prosince 2016

Kdy konečně zvítězí pesimismus nad optimismem

Evoluce, móda, revoluce, restartování, transformování, aktualizace, optimalizace, automatizace, globalizace, digitalizace, atd. slova, která vytvářejí dlouhý řetěz, na kterém je zavěšena civilizace. Člověk je pesimistický, a tak mění vše tak, aby se mu zde dobře žilo, zvířata jsou optimistická, a tak nemění svět, kde žijí tak, aby se jim v tomto světě lépe žilo. Pokud budeme sledovat vývoj civilizace, podle velikých událostí, tak zjistíme, že veliké civilizační události, vždy způsobil pesimismus. Tam kde je veliká civilizační zaostalost, tam je u moci silný optimismus, a tak zde lidi myslí a žijí jako zvířata.
Nerozlišujme naše politické strany na pravici a levici, to je chybné systémové rozdělení, rozdělme je na pesimistické a optimistické politické strany. Nejde si nevšimnout toho, že tam kde rosou banány, tam je u moci optimismus, a tam kde banány nerostou, tam je u moci pesimismus. Studené počasí, nutí lidi k tomu, aby se pesimisticky připravili na studené období, ve kterém bude nedostatek potravy a tepla, díky pesimismu jsme zavedli všude elektřinu, a později i televizi a internet, tam kde rostou banány, je často běžné to, že zde není elektřina, a tím zde ani není televize a internet.
Naším pravým nepřítelem je teplé počasí, ve kterém rostou banány, je třeba skončit globálně s teplým počasím, vyrobíme průhledný globální poklop, pod kterým schováme naši digitální civilizaci, a tím se zde rozpustí na pólech led, a na pouštích už nebude tak teplé počasí. Nastavíme globálně klimatizaci na takové počasí, při kterém nerostou banány, a tak zde už nebudou nepřizpůsobiví lidé s tmavou pletí, co mají rádi levné banány, protože žijí v banánové republice. Takto konečně zvítězí pesimismus nad optimismem na věčné časy, a tak už zde nebudou lidi, co myslí a žijí, jako divoká zvířata.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem