čtvrtek 8. prosince 2016

Fotoaparát vánoce 2016

Každý fotoaparát je určen pro nějakou skupinu fotografů, není na trhu fotoaparát, který by vyhověl všem, jelikož se blíží vánoce, tak jsem se rozhodnul vybrat z nabídky fotoaparátů fotoaparát (Panasonic DMC-TZ80), který by vyhověl co nejvíce lidem. Nejdůležitější je pro lidi cena a velikost, mobilní telefony, mnoha lidem nahrazují fotoaparát, ale jsou situace, ve kterých je vám mobilní telefon k ničemu, a to tehdy když potřebujete hledáček a veliký zoom, díky kterému lze vyfotografovat nebo nafilmovat to co je daleko.
Dalším problémem je cena, čím více zaplatíte, tím větší luxus dostáváte, je ovšem otázkou, jestli se vám vůbec vyplatí, si za luxus připlatit, a koupit si drahý fotoaparát (Panasonic Lumix DMC-FZ2000), s drahým fotoaparátem se vám bude lépe fotografovat, i fotky budou technicky o mnoho lepší, ovšem cena zde bude větší a i fotoaparát bude větší a bude i o mnoho těžší.
Pokud si chcete fotografováním vydělávat, protože budete fotky konzumentům prodávat tak si koupíte drahý veliký fotoaparát, když nebudete fotky prodávat tak si koupíte levný malý fotoaparát. Já jako foto guru bych vám doporučil zlatou střední cestu, a to (Panasonic Lumix DMC-FZ72), jde o fotoaparát který je za malou cenu, protože se už doprodává, jelikož jeho dlouhá výroba, nedávno skončila.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem