Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pondělí 12. prosince 2016

Díky GVKB je globálně tento notebook vyprodaný

To je takový problém napsat výrobci, aby on vám poslal z výroby ty levné a kvalitní notebooky? Výrobce bohužel zavedl pořadníky, a než jsme stačili zareagovat, tak jsme byli v troubě. Jste troubové, a proto jste v troubě. Poslední dobou často všude slyším GVKB a nevím co to znamená? A co použít vyhledávač Google, a do něj napsat GVKB, to snad zvládnete, nejspíše jste byl dlouho někde mimo civilizaci. Podívejte brzo jsou vánoce, a manželka mě napsala na papír, že mám tady koupit tento notebook.
Můžeme vás zaregistrovat do pořadníku, a až na vás přijde řada, tak vám zatelefonujeme, nechcete si koupit jiný notebook? To nepůjde vypadal bych před manželkou jako idiot, zítra letím služebně do Číny, tam určitě ten notebook seženu. To silně pochybuji, ale když je štěstí unavený, tak se může stát i zázrak. Tak jsem se díval na internet, ten obličej GVKB je mě moc podvědomý, kdysi mě dal nečekaně v šachové partii rychlý mat, a já jsem měl z toho málem infarkt.        

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují