Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

čtvrtek 22. prosince 2016

Canon EOS 5D Mark IV, Canon EOS 760D, Canon PowerShot SX60 HS

Canon PowerShot SX60 HS je zde jednoznačným vítězem, jako dárek na vánoce, pro koho je tento fotoaparát určen? Je určen pro ty, co chtějí kvalitní rodinné amatérské fotky, a nechtějí sebou tahat veliké a drahé profesionální fotoaparáty. Výhodou je zde dostupná cena, protože jde o starší model, a díky tomu cena konečně klesla, ale špičková kvalita zůstala zachována. Mnohde je tento fotoaparát na vánoce vyprodaný, kdo ale hledá, ten najde prodejce.
Nemá smysl si kupovat levnou zrcadlovku Canon EOS 760D, zde sice máte veliký snímací čip s velikým rozlišením, a kvalitní základní značkový objektiv, navíc zrcadlovka je veliká, a snadno se do ní dostane prach když měníte objektivy.
Smysl mají dneska už jenom moderní profesionální zrcadlovky, jako je třeba Canon EOS 5D Mark IV, zde ale jsou ceny mnohem větší, a brašna s objektivy je taky veliká a těžká.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují