Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pondělí 26. prosince 2016

Ano, s příchodem dluhů rychle klesá kupní síla

Proč se ptá ten, kdo něčemu nerozumí, svět je založen na tom, že děláme to, čemu rozumíme, pokud budeme dělat to, čemu nerozumíme, tak budeme chybovat. Svoboda je tam, kde je možnost volby, v okamžiku kdy je násilně omezená možnost volby, tak zde je místo svobody otroctví, a tím i bída.
Naše konzumní kultura je založená na manipulaci, pomocí odměny a trestu, moc a bohatství zde mají jenom veliký manipulátoři, co rozhodují sobecky o nás bez nás. Vše je zde o podlaze a stropu, každý růst jednou narazí na strop, a tím vznikne neřešitelný problém, naše nároky na hodnotné zdroje neustále narůstají, protože toužíme po růstu, ale zdroje mají svůj strop, který nelze překročit.
Většina naší myšlenkové komunikace, má základy v toužení, které je nám soužením, každý po něčem mnoho touží, a tak se i souží, kde je ale cesta, z tohoto začarovaného kruhu? Je snadné od problémů utéci tam, kde nejsou problémy, jenže problémy nás stejně dostihnou, máme jenom to, o co se dobře staráme, nelze sloužit mnoha pánům, je třeba sloužit jenom správnému pánu, a ostatní pány ignorovat.
Správným pánem je to co nám přináší svobodu, špatným pánem je to co nám přináší otroctví. V depresi je to co slouží špatnému pánu, špatným pánem může být bohatý národ, který náš národ učinil chudým. Vše je dneska o kupní síle u jednice nebo u společnosti, s příchodem dluhů rychle klesá kupní síla, protože dluhy na nás parazitují.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují