středa 23. listopadu 2016

Ideologický vandalismus

Ve jménu velikého lidského ideálu často dochází k ideologickému vandalismu, který má za následek konzumní očistec, ve kterém lidi berou drogy, a páchají sebevraždy. Náš svět je plný rozporů, jeden doktor řekne o někom, že je schopen vojenské služby, kde bude používat střelnou zbraň, ale jiný doktor řekne, že nemají vydat tomu samému člověku zbrojní průkaz, protože on není psychicky zdravý. Když tě stát potřebuje do armády, kde budeš dva roky jako idiot sloužit státu zadarmo, jsi automaticky psychicky zdravý, ale když ti má stát povolit nosit střelnou zbraň v civilu, tak nejsi najednou psychicky zdravý?
Názor na psychiku člověka je vždy jenom subjektivní, ale mnozí mocní idioti, berou tento subjektivní názor jako objektivní, a tak zavřou někoho do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice. Nezavíráme lidi do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice proto, abychom je napravili nebo uzdravili, zavíráme je tam proto, že jim nedokážeme odpustit to, co zlého, oni zde sobecky udělali.
Vše je zde o manipulaci pomocí odměny a trestu, ten kdo chce být ve všem svobodný, musí jistě počítat s tím, že skončí ve vězení, nebo v psychiatrické nemocnici. Za násilnými skutky lidí nebo organizací, je vždy snaha o násilnou manipulaci s lidmi a organizacemi, veliké manipuluje s malým, a tak se každý snaží rychle sobecky vyrůst, aby mohl sobecky manipulovat.
Podívejme se na upálení Jana Husa, zde šlo jenom o sobeckou pomstu a neschopnost altruisticky odpustit, z toho je jasné, že jsou všechny náboženské a politické ideologie, jenom sobeckým bojem o výhody a jistoty, konzumního svatého dobytka je zde mnoho, ale plných koryt pro svatý dobytek je zde trvalý veliký nedostatek.
Podívejme se na naši malou republiku, pořád nám zde cizinci po mnoho století pyšně poroučeli, přitom nechtěli pochopit to, že naše mouchy, sobecky z vysoka serou na cizí svaté autority, co jsou zde dočasně, pod sklem v naší hospodě. Mouchy u nás všude serou z vysoka na; feudály, komunisty, kapitalisty, demokraty, sluníčkáře, atd. o tom to zde je!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné