Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

čtvrtek 17. listopadu 2016

Ano, vítězství je vždy dočasné

Zaostalost je zde veliká díky naší minulosti, mnoho lidí si neuvědomuje naši ekonomickou zaostalost, protože nepoznali život ve vyspělé ekonomice, jednoduchým ukazatelem zaostalosti je kupní síla lidí, v zaostalých kulturách je malá kupní síla lidí, protože je zde lidská práce velmi levná. Levná práce je následkem sociální ekonomiky, zaměstnanci nejsou hodnocení podle toho jakou má jejich práce hodnotu, ale dostávají jenom tolik hodnot, aby měli sílu a inteligenci k práci, a škola je i připravila na jejich práci, pro sociální společnost.
Ekonomiku lze rozdělit na konzervativní a inovativní, konzervativní ekonomika rozděluje lidi na; ligy, kasty, třídy, kategorie, rasy, atd. lidově řečeno, kapři si nevypustí rybník, kde se mají dobře. Inovativní ekonomika vychází z objektivních norem, které se milion let nezměnily, naopak konzervativní ekonomika vychází z norem, které se neustále mění, podle situace tak, aby mocná elita nepřišla díky svojí dobrotě o výhody a jistoty. Ekonomika je boj o zisk, politika je boj o moc, náboženství je boj o morálku, atd. vítězství je vždy dočasné, v tom je jádro problému!
Degenerace má za následek zbabělost a tím neochotu v boji riskovat a tak se do boje posílají zástupci a kaskadéři, je potom se třeba ptát kdo je tím, kdo tahá za mediálně známé loutky, které spolu bojují o; zisk, moc, morálku, atd. Za vším jsou nadnárodní korporace, které většinou obrovský zisk ukrývají v daňovém ráji. Budoucnost je v úkolové práci, skončí období, ve kterém lidi v pracovní době seděli na zbytečných schůzích, nebo chodili na zbytečná školení, zaostalost je následkem toho že se dlouho neinvestuje do modernizace a optimalizace, a ušetřené peníze se utrácejí za nesmysly a hlouposti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují