sobota 19. listopadu 2016

Ano, levná práce způsobila krizi

Pokud něco složitého už nemůžeme pochopit, je nejlepší použít přirovnání z přírody, Ježíš Kristus se stal populárním civilizačním vizionářem díky tomu, že používal často podobenství z přírody. Příroda není v krizi, protože zde není možná levná práce, díky tomu že je zde vše svobodné, levná práce je možná jenom díky konzumnímu otroctví.
Pokud v přírodě něco násilím zotročíme, tak o to brzo přijdeme, naše intenzivní zemědělské hospodaření na půdě, má za následek to že zmizeli lesy, a tím i zmizela divoká zvířata, která v lesích žila. Likvidování zdravých lidí, v plynových Nacistických komorách po milionech, v nahotě odhalilo konzumní nemravnou bezcitnou kulturu, ve které je pracující člověk, jenom ubohým otrokem bohaté elity.
V současném konzumním světě se stala levná práce trestem pro ty, co musí tuto práci otrocky vykonávat, a tak se podobají galejníkům, které popohání bičem dozorce, a vyčerpaný galejník, se hodí do moře, aby nakrmil dravé ryby. Vždy se ptejme, co je za tím, že je zde problém s levnou prací? Komu vlastně nejvíce prospívá to, že je zde levná práce?
Nadbytek je založen na nedostatku, aby zde někdo mohl žít jako; prezident, ředitel, předseda, ministr, soudce, notář, generál, mafián, oligarcha, šlechtic, papež, guru, prorok, milionář, celebrita, spekulant, profesor, atd. v domě kde má služebnictvo, tak musí zde být levná práce.
Levná práce je poslední zoufalý pokus jak zde získat peníze, je třeba skončit globálně s obdobím levné práce, dáme levnou práci v naší civilizaci jenom inteligentním GVKB robotům, a lidi budou už jenom žít nazí a hladoví v GVKB rezervaci na Sibiři, a budou se živit granulemi, které budou mít na příděl.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné