úterý 15. listopadu 2016

Ano, budeš GVKB digitalizován

Je třeba začít nahrazovat staré za nové, starý člověk potřeboval ke svojí existenci genetické tělo, nový člověk už nebude potřebovat genetické tělo, ale on bude jenom inteligentním systémem, který se bude specializovat na kontrolu a řízení v nějaké specializaci. Na fyzickou práci zde budou stroje a roboti, člověk zde bude jenom na psychickou práci.
Naše fyzické tělo omezuje mnoho naši psychiku, a uzavírá lidskou psychiku do sobecké pevnosti, ve které sobecky hromadíme hodnoty, a tím způsobujeme problémy svému okolí. Je třeba začít s digitalizací lidí, půjde o přelomovou evoluční změnu v naší civilizaci, vše se bude muset transformovat od základů, mnohé zanikne, aby mohlo vzniknout mnoho nového.
Lidské genetické tělo je zastaralý model zaměstnance a funkcionáře, tělo a mozek je obrazně jako parní stroj, nejsme už pro zaměstnavatele ekonomickým přínosem, a tak je zde snaha nás nahradit stroji a roboty. Tak jako už ve městech nepoužíváme koně, tak se musíme smířit s tím, že už nebudeme používat genetická těla.
Neber si to osobně, že budeš GVKB digitalizován, a tvoje tělo bude eliminováno, vše je zde dočasně a smrt by stejně brzo ukončila tvoji existenci. Zavede se nový GVKB globální daňový systém, a ten kdo nezaplatí GVKB daně v termínu, ten bude automaticky digitalizován, a jeho tělo bude ekologicky eliminováno, už zde nebudou problémy s nepřizpůsobivými ekonomickými přistěhovalci, co se chovají vandalsky k naší civilizaci.
Díky GVKB digitalizaci se eliminuje degenerace a přelidnění, na světě za několik let zůstane jenom 1% světové lidské populace a 99% světové populace bude digitalizováno a eliminováno, takto konečně láska a pravda zvítězí na věčné GVKB časy nad nenávistí a lží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem