pondělí 31. října 2016

Život je boj o výhody a jistoty

Lékem na všechny problémy jsou výhody a jistoty, naše kulturní civilzace vznikla díky výhodám a jistotám, stvořitelm nebyl Bůh co existuje skrytě na nebesích, ale stvořitelem člověka a jeho konzumního světa, byli výhody a jistoty.
Pokud přijdeme o výhody a jistoty, tak se z nás stávají zase divoká zvířata, a myslíme a chováme se jako divoká zvířata, to se stává v; psychiatrické léčebně, vězení, revoluci, válce, sportu, zaměstnání, rodině, škole, podnikání, obchodě, atd. Obrazně jsou pro nás výhody a jistoty jako sluneční světlo pro rostliny, pokud žijeme ve stínu druhých, tak nemůžeme existenčně vyrůst, dobrota ke konkurentům z nás učinila ubohé žebráky.
Za ekonomikou a politikou, je boj o výhody a jistoty, mezi; jedinci, rodinami, mafiemi, korporacemi, národy, uniemi, atd. vládnou nám bezcharakterní kariéristé, pro které jsou výhody a jistoty smyslem jejich života. Parazit, spatřuje v konkurentech parazity, o tom je elita, co nám vládne díky výhodám a jistotám. Rychle zde zbohatnete jenom díky výhodám a jistotám, nevěřte tomu, že zbohadnete poctivou prací, a tím že budete skromní, to jsou jenom pohádky pro naivní hlupáky.
Blahoslavený je ten, kdo zde má výhody a jistoty, jeho je království, kde on díky výhodám a jistotám kraluje. Život je boj o výhody a jistoty, mír je krátkou dobou, kdy čerpáme síly k novému boji o výhody a jistoty. Přichází doba, ve které je vše dálkově skrytě ovládané, i ty jsi inteligentní multifunkční trouba na dálkové ovládání, a proto je tvoje budoucnost v troubě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem