Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 21. října 2016

V naší republice je největší koncentrace psychopatů a sociopatů

Blbec neuznává cizí hodnoty, on uznává jenom svoje hodnoty, následkem je konflikt nebo boj, v každém z nás je blbý psychický červ, který čeká trpělivě na příležitost, aby vyrostl a potom z nás udělal velikého pyšného blbce, je třeba nedat šanci těmto ubohým psychickým červům, a uvěznit je na věčné časy, aby zde dobro zvítězilo nad zlem, jak si každý ustele tak si i lehne, o tom je naše budoucnost v EU, nebo snad toužíte po tom, aby ve jménu EU čisté rasy, jste skončili v EU plynové komoře, a potom v EU krematoriu.
V naší republice je největší koncentrace psychopatů a sociopatů, díky veliké konzumaci piva a cigaret, vliv chemických drog na psychiku, je obecně už velmi dlouho známý, ale konzumenti drog, nechtějí nic slyšet o tom, že díky drogám se z nich jistě stanou blbci, co budou dělat blbosti. Jenom u nás je možné to, že se házejí vajíčka po prezidentech, díky drogám se z nás stali blbci, co si za svoje politické zástupce, zvolili logicky staré blbce. Drogy proměňují lidi tím, že je odříznou od reality a nechají je existovat v nereálném světě iluzí, každý ví, že pokud bude konzumovat alkohol, že nemůže řídit auto, přesto neustále dochází k tomu, že lidi řídí pod vlivem alkoholu, komu není rady, tomu není ani možné pomoci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují