úterý 11. října 2016

Profesionální sobci jsou ekonomicky úspěšní

Pořád zde slyšíme o globální ekonomické krizi, díky které je vše v depresi, příčinou krize je to že lidi neumí být profesionálním sobci a pracují tak za ubohé mzdy a kupují předražené zboží a předražené služby. Kořenem všeho zla je altruismus, je třeba zakázat altruismus tak jako jsme zakázali Nacismus a tvrdé drogy, naše kulturní civilizace musí být sobecká, a ten kdo nebude sobcem, ten skončí ve vězení. Zavedou se certifikační každoroční testy na sobectví, ten kdo nebude mít tuto sobeckou EU certifikaci, ten nebude mít ani zaměstnání.
Je třeba v EU ukončit období, kdy zde někdo pracoval za ubohou mzdu, nebo dělal něco zadarmo pro cizí lidi. Ježíš Kristus od nás chtěl, abychom byli sobečtí, byl přeci inteligentním židem, a tak se měli dobře, ubožáci zde budou pořád, a ty jsi zde proto, aby ses měl dneska dobře, a nejsi zde pro to, abys ubožákům pomáhal, jak si kdo ustele, tak si i lehne, dobrota k ubožákům, to je jenom žebrota.
Je třeba změnit v EU zákony a regulace, tak že v EU už nebudou žít žádní ekonomičtí ubožáci, co nepracují a berou státní podpory, svět je veliký, a kdo hledá, ten si i místo k životu ve světě najde. Za ekonomikou je sobectví, za náboženstvím je snaha udělat z lidí hříšníky, za láskou je parazitování, za politikou je boj o výhody a jistoty, atd. jsme ekonomicky negramotní, a tak jsme i ekonomicky neúspěšní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné