Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

neděle 23. října 2016

Miloš Zeman se stal prezidentem díky toužení po pomstě

Někdo vám mnoho ublíží a tak mu to chcete oplatit, následkem je toužení po pomstě, čím více jsou lidi pyšní tím více je v nich i toužení po pomstě, pokud bychom se mohli podívat do mozků lidí, co zde rozhodují o nás bez nás tak bychom tam našli jistě toužení po pomstě, je vůbec možné nějak tyto lidi vyléčit z jejich psychické nemoci? Toužení po pomstě je obrazně jako cukrovka, nejde vyléčit, je možné jenom podávat léky, které zabrání tomu že pacient zemře.
Velikým problémem je toužení po pomstě u kariéristů, co jsou bezcitní, obrazně je jejich toužení po pomstě zdrojem psychické energie, a díky tomuto nevyčerpatelnému zdroji jejich inteligence pracuje na plný výkon. Je třeba si dát pozor, aby nedošlo k explozi, kterou způsobí přetlak, takový psychopat se stává svému okolí nebezpečným, jde zde obzvláště o psychopaty, co jsou sportovně založení a tak mají snahu svoje konkurenty fyzicky napadat pomocí facek nebo kopanců. Někdy by bylo potřeba hodit na toho blázna síť a převést toho blázna do blázince, bohužel se zde setkáváme s imunitou, která tyto blázny chrání před umístěním do blázince.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují