Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

sobota 15. října 2016

Jsme jenom porouchané genetické stroje

Ano, experiment číslo; C7487Q52200A byl ukončen. Budoucnost člověka bude o tom, že se lidi použijí na experimenty, které budou provádět GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí. Člověk bude pro GVKB roboty jenom levný pokusný genetický materiál, na kterém si otestují to, co by byl problém otestovat jiným způsobem. Mnozí lidé mohou namítnout, že se jim to nelíbí, a že s tím nesouhlasí, na to musím odpovědět, že to co je slabé, se podřizuje tomu, co je silné, tak to bylo, a tak to i bude.
Podívejme se na člověka, který věří v nějaké hlouposti, a dá si na tělo výbušniny, a jde se odpálit tam kde je hodně lidí, nebo unese veliké civilní letadlo, a to nasměruje do velikého mrakodrapu, kde je mnoho lidí. Jsme jenom porouchané genetické stroje, a roboti se budou o nás zajímat z vědeckého hlediska, aby mohli pro sebe využít mnoho informací, které používáme ke svojí existenci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují