čtvrtek 13. října 2016

Ano, u počíatčů je praxe jiná než teorie

Sestava počítače manuál

1 Nejprve se poraď se specialistou, který počítače opravuje nebo sestavuje, praxe je jiná než teorie, prodejci často dělají ze zákazníků hlupáky. 
2 Zjisti si co je na trhu nové a nekupuj to co je staré, někdy se vyplatí i počkat několik měsíců na to, až na trh dorazí nový operační systém, nebo nový typ základní desky. 
3 Kupuj součástky od značkových ověřených výrobců, podezřele levné součástky, většinou nevydrží dlouho, a mohou i poškodit počítač. 
4 Čím větší to je tím lepší to i je, to platí hlavně pro základní desky a pro ocelové bedny ve kterých jsou namontované součástky, dobrá bedna je tichá bedna, co má už namontované minimálně dva ventilátory s regulací otáček. 
5 Nezáleží u procesoru na tom jak je rychlý, ale na tom kolik jader on používá, a jakou má spotřebu elektřiny, nikdy se nesnaž amatérsky taktovat procesor, zkracuješ tím jeho životnost a zvyšuješ spotřebu elektřiny, v současnosti je ideálním procesorem Intel Core i5-6500 vyplatí se počkat na leden to by už mohli být nové typy s grafikou Intel HD Graphics 620 
6 Nejčastější chybou je výběr levného neznačkového slabého zdroje napájení, dobré zkušenosti mám se zdrojem Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem