Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 18. října 2016

Ano, jsi inteligentní blázen

Jakmile se člověk naučí mluvení tak se z něj jistě stane inteligentní blázen, který se specializuje na to, co miluje, jakýkoli pokus o to nějak tento problém řešit v psychiatrické nemocnici, nebo pomocí politiky nebo náboženství, je jenom naivní marnost. Sobecké mluvení je návyková droga, na které je zde každý inteligentní blázen závislý. Následkem je deprese u; psychiky, rodiny, ekonomiky, politiky, podnikání, školství, umění, atd.
Vše je zde v depresi protože se z lidí stali inteligentní blázni, co myslí jenom na samé bláznivé věci jako je; kariérismus, centralismus, diktatura, pokrytectví, atd. civilizace se stala psychickou nemocnicí, kde blázen léčí blázny, logicky následkem je nárůst sebevražd a veliká konzumace léků na deprese nebo drog.
Chemie nikoho nemůže psychicky uzdravit, je to jako s bolavým zubem, který musí zubař opravit nebo vytrhnout, tím bolavým zubem je pyšnost. Když se nám něco povede, jsme na to pyšní, někdo vystuduje vysokou školu, a okamžitě si nechá natisknout vizitky, kde je jeho titul, který získal na vysoké škole, opice se zlatou královskou korunou na hlavě, je pořád jenom opice.
Z díla je spatřen člověk, dejme lidem, co mají vysokou školu do ruky stativ a filmovou kameru, pošleme je do míst, kde žijí fanatičtí mohamedáni, aby natočili zde film o fanatickém Islámu, a najednou zjistíte to, že vysokoškoláci selhali, oni umí jenom si dát mobil na skládací tyčku a fotografovat sebe před turistickým atraktivním pozadím.
Islám nám odhaluje v nahotě to, že jsou lidi inteligentní blázni, co si dají na tělo výbušniny, a jdou se odpálit mezi cizince. Normální je milovat svůj život, a snažit se žít v souladu se situací, co mě nezabije, to mě jenom posílí do dalšího psychického boje, s inteligentními mocnými a bohatými blázny, co rozhodují o nás bez nás.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují