čtvrtek 8. září 2016

Život je nemoc, na kterou se umírá

Je optimálním řešením, šílené mohamedány ekologicky eliminovat? Pokud je zde nákaza psychickou nakažlivou nemocí, musíme zakročit, a začít ekologicky eliminovat šílené mohamedány, které nakazila víra v korán. Život je nemoc, na kterou se umírá, jsou nemoci, se kterými si umíme už poradit, a jsou nemoci, se kterým si neumíme poradit, a tak musíme nakažené mohamedány ekologicky eliminovat.
Většina nemocí je způsobena velikým teplem, tělo a mozek se přehřeje, a následkem je to, že nějaká nemoc nakazí mnoho lidí. Jelikož jsou Islámem nakažení jedinci psychicky nebezpeční, tak na ně pošleme globálně GVKB policejní roboty, berme to, jako když imunitní systém v našem těle bojuje s nemocemi, které nás chtějí oslabit, a učinit z nás ubožáky.
Jakmile budou mohamedáni globálně eliminováni, tak se policejní roboti, zaměří na podobné psychické nemoci, které z lidí dělají psychicky nebezpečné jedince, díky policejním robotům, zde už nebudou psychicky nemocní jedinci, co se snaží násilím prosadit, svoje sobecké ubohé záměry. Psychickou chybu udělá každý jenom jednou, vše se bude globálně monitorovat, a jakmile někdo udělá psychickou chybu, tak bude GVKB policejním robotem okamžitě eliminován.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem