pátek 9. září 2016

Zaměstnanec na dálkové ovládání

Proč chodit k televizi, když je zde dálkové ovládání televize, proč by měl zaměstnavatel chodit za zaměstnanci, když si nakoupí GVKB roboty a bude GVKB roboty dálkově ovládat pomocí GVKB programů a GVKB databází. Mnozí si říkají, že je nemůže nahradit nějaký GVKB systém na dálkové ovládání, to je jako si pokrytecky říkat, dokud žiji tak smrt není, a když jednou zemřu, tak smrt už není problém.
Zaplatili jste nákup v samoobsluze bezkontaktní platební kartou, takže dálkově ovládáte svoje peníze uložené v bance, pokud telefonujete tak jde zde taky o dálkové ovládání člověka, mnohé dálkové ovládání bereme jako samozřejmost, a proč by zde místo nás, nemohl být zítra GVKB robot na dálkové ovládání?
Najednou dostanete výpověď, protože místo vás zde bude GVKB robot na dálkové ovládání a zjistíte, že nemáte šanci si už sehnat zaměstnání, protože všude budou GVKB roboti na dálkové ovládání. Exekutoři vás vystěhují z bytu a zabaví vám majetek, do vašeho bytu se nastěhují GVKB roboti na dálkové ovládání. Nebude možné utéci někam do ciziny před GVKB roboty na dálkové ovládání, uvážete si na krk kámen, a skočíte z mostu do řeky, ano, lépe už bylo, bude už jenom hůře.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem