čtvrtek 22. září 2016

Výhody a jistoty musí zvítězit nad nevýhodami a nejistotami

Není zde; demokracie, kapitalismus, socialismus, centralismus, byrokratismus, atd. je zde ve skutečnosti globálně jenom kariérismus, nenechte se oklamat tím, co lidi říkají a jaké divadlo zde mediálně hrají, z blízka poznáte, že jde zde jenom o to udělat úspěšně kariéru, a vše ostatní je zde jenom ztrátou času a peněz.
Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, o tom to zde je, aby mocní mohli sedět trvale u plného stolu, tak bezmocní musí na to vydělat, a mít často hlad, a problémy s tím že nemají kde spát.
Dobrota k cizím lidem je žebrota, a tak je zde všude plno konfliktů a válek, dobytka je zde nadbytek, ale koryt je zde nedostatek. Jak je zde něco existenčně úspěšné, a začne to růst, okamžitě se na to vrhnou mocní paraziti, aby se na růstu přiživili, vždy sledujeme, kdo ze zločinů má výhody a jistoty, nemoc a parazitování nikdo dlouho neutají.
Proč zde stát investuje naše peníze do výstavby dálnic, státu jde o to vybírat poplatky z dálnic, výhodou dálnic je že nám je nikdo nemůže ukrást, pokud stát postaví továrnu, tak zisky skončí většinou v daňovém ráji, protože většina moderních továren, musí mnoho dovážet a vyvážet.
Podnikání a obchod se dneska přesouvá do globálních korporací, které mají peníze uložené v daňovém ráji, a vyhýbají se placení daní, na veliké ryby nemají státy už daňové sítě, o tom to je. Je třeba předat moc a bohatství počítačům a robotům, zavede se globální přídělový systém na zboží a služby, ten kdo nebude profesionálně každý den pracovat, ten nebude ani jíst a nebude mít kde spát.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné