Prohledat tento blog

středa 7. září 2016

To je váš soukromý problém který nás nezajímá

Ve snaze zajistit dokonalou ekonomiku a politiku se zavedla globálně měsíční certifikace, pokud vám certifikace u něčeho propadne, máte smůlu, ovšem mohou nastat i paradoxní situace, kdy vám propadne certifikace pro opuštění vašeho bytu, a bezpečnostní dveře vás z bytu nepustí, a tak si nemůžete udělat certifikaci pro opuštění bytu, a tak v bytě zemřete hlady.
To je váš soukromý problém, který nás nezajímá, za chyby se platí, nepočítejte s udělením výjimky, díky které by se dveře otevřely, a tak jste si mohli udělat certifikaci pro opuštění bytu.
Kontrola je prioritní lidi dělají chyby a tak se musí na každou pitomost zavést certifikát s měsíční platností, budou zde všude globálně obvodní certifikační střediska, kde si obnovíte vaše certifikace, abyste neměli existenční problémy.
Prezident volá telefonem sekretářce, proč pro něj ráno nepřijelo služební auto, a sekretářka říká prezidentovi, že mu propadla měsíční certifikace na prezidenta, a tak dokud si certifikaci neobnoví, tak nemůže dělat prezidenta, nikdo nebude mít zde výjimku ze systémů certifikace.
Budete chtít používat internet, a pokud nebudete mít platnou měsíční certifikaci, pro používání internetu, tak se vám internet nespustí. Takto zde už nebudou problémy se sociálními parazity, co zde neplatí státu veliké daně, bez certifikace bude sociální parazit, odsouzen ke smrti hladem ve svém bytě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji