pátek 2. září 2016

Státní zaměstnanci nesmí dostávat plat

Plat nesmí být tam, kde je monopol, státní zaměstnanci mají monopol a tak nedostanou plat, když jsem byl na vojně, tak jsem byl státním zaměstnancem, a nedostával jsem žádný plat, je třeba se navrátit k socialistickým tradicím, a zrušit platy všem státním zaměstnancům.
Zavede se povinnost být státním zaměstnancem na dvanáct let od 15 let do 27 let a to jak pro muže, tak i pro ženy. Stát přidělí každému práci, podle jeho schopností, a dá každému státnímu zaměstnanci vojenskou uniformu, a ubytování zdarma ve vojenských kasárnách, kde dostanou státní zaměstnanci i teplé jídlo zdarma a zdravotní péči zdarma.
Je třeba škrtat veliké náklady, na drahé státní zaměstnance, i prezident republiky, bude bydlet v kasárnách, na pokoji kde je mnoho státních zaměstnanců, nebudou zde pro státní zaměstnance možné výhody a jistoty. Státní zaměstnanci budou muset chodit každý den do školy na 6 hodin, 6 hodin budou pracovat pro stát.
Těžko na cvičišti, a lehko na bojišti. Pokud bude nějaký státní zaměstnanec lhát nebo krást, skončí okamžitě ve stáním vězení, aby zde měl zvýšený tvrdý dohled, nad správnou vojenskou převýchovou, která udělá ze zbabělců a lakomců, hrdiny co nejsou lakomí.
Lidi si potom budou konečně vážit státních zaměstnanců, protože to budou mladí lidé, co jsou zdraví a chytří. Všude budou kamery a mikrofony, aby se nemohl nějaký státní zaměstnanec sobecky utajit, a zde lhát a krást.
Nebudou zde pro nikoho možné modré knížky, které by někomu umožnili se vyhnout tomu, být na 12 let státním zaměstnancem, kdo může jíst, ten může být i státním zaměstnancem, někdo musí taky přeci vytřít podlahu a vysypat koše.
Pokud nějaká státní zaměstnankyně otěhotní tak půjde automaticky na potrat, rozmnožování státních zaměstnanců bude možné až po skončení státního zaměstnání, taky bude státním zaměstnancům zakázáno kouření a pití alkoholu, ten kdo bude přistižen, skončí na měsíc ve vězení, za pití alkoholu nebo za kouření cigaret.
Sex bude povolen jenom s použitím antikoncepce, za sex bez antikoncepce bude měsíc vězení. Vše bude kontrolovat u státních jenom umělá globální inteligence, státní zaměstnanci budou vždy ostříhaní do hola a to i ženy, nebudou smět mít fousy, budou vonět čistotou, budou se pořád jenom usmívat a mluvit jenom slušně a spisovně bez cizích slov.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují