čtvrtek 8. září 2016

Optimální priority jsou zázračným lékem na globální krizi

Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je zde globální krize u; ekonomiky, politiky, morálky, školství, zdravotnictví, podnikání, obchodu, dopravy, rodiny, psychiky, atd. tak příčinou této krize jsou chybné priority. Vše je zde nastaveno k tomu, aby to sloužilo, pokud jsou nastavené priority chybně, tak nám vše chybně i slouží. Největší chybnou prioritou je dobrota k ubožákům, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit dobrotu k ubožákům, obrazně řečeno, strom, který nám nerodí hodnotné ovoce, musí být automaticky násilně eliminován, aby na jeho místě, byl strom, který rodí hodnotné ovoce.
Je třeba zahájit globální hon na ubožáky, polovina lidí na světě je ubožáky a tuto polovinu lidí musíme násilně eliminovat jiná cesta zde pro nás není, je třeba vyčistit systém od špíny, a tou špínou jsou ubožáci, co parazitují na konzumní civilizaci. Podívejme se do divoké čisté přírody, zde je přirozený výběr, a vše co je zde ubohé, to příroda automaticky eliminuje, člověk je tím jakou zde má pro společnost hodnotu, nehodnotný člověk je ubožákem, kterého musíme optimálně eliminovat.
Pověříme policejní GVKB roboty s umělou GVKB inteligencí aby začali eliminovat lidské ubožáky, roboti začnou monitorovat globálně lidskou populaci a budou eliminovat optimálně globálně ubožáky. Policejní GVKB robot eliminuje; krále, císaře, šlechtice, papeže, dalajlámu, guru, rabína, proroka, vůdce, prezidenta, ministra, diplomata, senátora, poslance, předsedu strany, ředitele, celebritu, profesora, soudce, generála, byrokrata, milionáře, bankéře, mafiána, lháře, zloděje, parazita, atd.
V dnešním digitalizovaném globálním světě není problém, levně a rychle vyhodnotit veliké množství lidí, a vytvořit veliké digitální seznamy ubožáků co se prioritně eliminují. Nejsou zde ubožáci tak nejsou s ubožáky ani problémy, berme obrazně policejní GVKB roboty jako digitální šelmy, které eliminují degeneraci a přemnožení býložravců. Místo výpovědi a zlatého padáku zde bude pro parazity smrt, během krátké doby zde zbudou jenom kvalitní lidi, co jsou silní a inteligentní, ubohý genetický plevel bude z digitální civilizace eliminován na věčné časy, a tak konečně zde zvítězí globálně láska a pravda, nad nenávistí a lží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem