čtvrtek 8. září 2016

Očkování proti psychickým nemocím

Tak jako se očkujeme proti mnoha nemocím těla, tak se musí i zavést očkování psychicky proti psychickým nemocím, očkování je založeno na tom, že si tělo vyrobí díky očkování protilátky, a stejně tak po psychickém očkování, si psychika vyrobí protilátky proti psychickým nemocem.
Podívejme se třeba na ubožáky, co věří v nějakou víru v zázraky po volbách nebo po smrti a snaží se touto vírou nakazit ostatní psychicky zdravé lidi, co nemají dosud v sobě ještě protilátky proti; kapitalismu, feudalismu, socialismu, komunismu, centralismu, byrokratismu, fašismu, nacismu, islamismu, terorismu, fanatismu, fetišismu, populismu, kariérismu, atd.
Vše co končí na …ismu, to je psychická nemoc, jde vždy o to, že je zde nějaký veliký ideál, který bychom chtěli násilně realizovat, a neuvědomujeme si následky toho, co se stane, když se budeme snažit tento veliký ideál proměnit v konzumní realitu.
Z dálky vypadají veliké ideály, jinak než z blízka, podívejme se na nacismus a jeho veliké plynové komory, kde se po milionech vraždili židé, (rodiče mého otce zemřeli jako židi, v plynové nacistické komoře) bez řádného soudu, ve jménu ideální budoucnosti, kde bude globálně jenom čistá lidská rasa.
Představme si za sto let GVKB roboty, že by zavedli jako čistou rasu GVKB robota, a tak by ve velikých GVKB plynových komorách, eliminovali globálně lidi, jako ubohý dobytek, z pohledu GVKB robota, je každý genetický člověk přeci špinavou evoluční rasou, protože on není vyroben GVKB roboty v továrně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem