Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pondělí 19. září 2016

Není ten, co by vyhověl všem

Každý je zde originálním inteligentním troubou, proto je život každého v troubě a tak zde jsou drogy, které nám dávají iluze, že nejsme v troubě. Podívejme se třeba na inteligentní trouby z blízka, spatříme to, že jsou to troubové, a tak jsou v troubě.
Právě mají inteligentní trouby u nás možnost jít k politickým volbám si zvolit inteligentní trouby, co je budou zastupovat, a díky tomu se budou mít ekonomicky velmi dobře. Je naivní si myslet to, že nějaký politik není inteligentní trouba, z díla spatříte tvůrce a jaké je dílo politiků v EU?
Divím se tomu, že zde v EU není v Bruselu soudní proces, kde by se udělovali tresty smrti za to, co politici v EU napáchali. V okamžiku kdy se opice oblékla, protože se styděla za nahotu, tak se z opice stal inteligentní trouba, čím lépe je opice oblečená, tím více je opice inteligentním troubou. Opice s korunou na hlavě, je pořád opicí, nejde o to, co máme na hlavě, ale o to co máme v hlavě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují